Aforti Factor – opinie klientów i informacje

Aforti Factor - Logo


Ocena ogólna

Aforti Factor – opinie klientów i informacje
śr: 4.2 | opinii: 14

RANKING FIRM FAKTORINGOWYCH

CZĘSTE PYTANIA

Jakie rodzaje faktoringu ma w ofercie Aforti Factor?

Aforti Factor posiada w ofercie standardowy faktoring należności oraz faktoring dłużny (odwrócony).

Jaki jest limit faktoringowy w Aforti Factor?

Limit faktoringowy w Aforti Factor to od 5 000 nawet 5 000 000 zł! 

W przypadku faktoringu dłużnego maksymalny limit wynosi 150 000 zł.

Jaką wartość faktury można sfinansować?

W Aforti Factor możesz sfinansować do 100% wartości wystawionej faktury.

Jak długo trzeba czekać na wypłatę środków od Aforti Factor?

 Sama wypłata środków od Aforti Factor trwa ok. 15 minut. Cały proces od złożenia wniosku nie powinien trwać dłużej niż 1 dzień roboczy.


Aforti Factor Przykładowe opinie klientów

Krzysztof, Pruszków, lat 39

Ocena 4 na 5 - gwiazdki

„Firma Aforti Factor umożliwiła mi znaczne polepszenie płynności w trudnym okresie. Pieniądze otrzymałem już następnego dnia po wypełnieniu formularza. Warto się zainteresować tą firmą.”

Mariola, Żary, lat 50

Ocena 5 na 5 - gwiazdki

„Nawiązałam współpracę z Aforti Factor 2 lata temu. Byłam zadowolona, dzięki czemu firma zyskała wiernego klienta!”

Paweł, Wrocław, lat 41

Ocena 4 na 5 - gwiazdki

„W Aforti Factor skorzystałem z faktoringu dłużnego i zakupiłem niezbędny na dany czas towar. Wszystko przebiegło bez zarzutu. Polecam.”

SPRAWDŹ OPINIE

 

Faktoring jest prężnie rozwijającą się branżą umożliwiającą znaczne polepszenie płynności finansowej firm działających w różnych gałęziach gospodarki. Przedsiębiorcy korzystający z usług firm faktoringowych otrzymują profesjonalną obsługę odpowiadającą na ich potrzeby, które dotyczą szybkiego otrzymania gotówki za wystawioną fakturę z odroczonym terminem płatności. Aforti Factor jest jedną z młodszy, ale już całkiem rozpoznawalnych firm z branży faktoringu. Sprawdzamy jaką ma ofertę, z jakimi kosztami należy się liczyć oraz jakie opinie na temat usług tej firm mają jej klienci.

Aforti Factor co to za firma?

Aforti Factor jest firmą zajmującą się usługami faktoringowymi przeznaczonymi dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Przedsiębiorca praktycznie od ręki może zamienić wystawioną fakturę na pieniądze bez czekania na płatność kontrahenta i tym samym przywrócić płynność finansową swojej działalności. Aforti Factor działa od 2007 roku, zaś usługami faktoringowymi trudni się od stosunkowo niedawna bo od 2018 roku. Firma działa w formie Spółki Akcyjnej, a jej siedziba znajduje się w Warszawie na ulicy Chałubińskiego. Dużą zaletą, o której warto wspomnieć, a która wyróżnia Aforti Factor na tle konkurencji, to bardzo sprawna obsługa klientów, którzy mogą uzyskać finansowanie w nieskomplikowany sposób dzięki prostej procedurze wnioskowania. Warto również zaznaczyć, że warunki cenowe usługi są stosunkowo niskie.

Aforti Factor - Wygląd strony głównej

Aforti Factor – wygląd strony internetowej

Oferta Aforti Factor

Oferta Aforti Factor składa się z dwóch rodzajów usług. Pierwszym z nich są standardowe usługi faktoringowe (tj. faktoring należności) polegające na zamianie wystawionej faktury na pieniądze. Nie musisz więc czekać na płatność kontrahenta. Wystarczy, że przedstawisz nieprzeterminowaną fakturę, a otrzymasz nawet do 100% jej wartości netto. Drugą opcją jest faktoring dłużny (inaczej: faktoring odwrócony), który umożliwi Ci sfinansowanie niezbędnych zakupów w przypadku, gdy nie będziesz mógł skorzystać z odroczonej płatności.

Oferta Aforti Factor w pigułce

Faktoring należności:
✅ obowiązek przedstawienia nieprzeterminowanej faktury,
✅ faktura minimum na 100 zł netto,
✅ termin płatności to maksymalnie 90 dni,
✅ limit faktoringowy od 5 000 zł do 5 000 000 zł,
✅ wypłata do 100% wartości faktury.
Faktoring dłużny (odwrócony):
✅ wydłużenie terminu płatności do 120 dni,
✅ limit faktoringowy do 150 000 zł,
✅ wszystkie rodzaje działalności.

W zależności od rodzaju faktoringu i kwoty cała procedura może trwać nawet tylko 1 dzień. Po wypełnieniu formularza skontaktuje się z Tobą doradca, z który wysłucha Twoich oczekiwań, dobierze odpowiednie warunki, a także sporządzi odpowiednią umowę. Pamiętaj, że Aforti Factor nie ma w ofercie faktoringu cichego, co odróżnia tę firmę od kilku innych podmiotów, które posiadają tę opcję w swojej ofercie.

Czy faktoring w Aforti Factor się opłaca?

Faktoring to przede wszystkim usługa, która może znacznie podnieść płynność finansową przedsiębiorstwa. Firmy, które mają z nią problem często szukają odpowiedniego rozwiązania dla siebie. Jeżeli zdecydują się skorzystać z usług Aforti Factor mogą liczyć szybką obsługę i nieskomplikowaną procedurę, która ogranicza wszelkie kwestie formalne do niezbędnego minimum, dzięki czemu samo uzyskanie faktoringu w tej firmie jest bardzo proste.

Aforti Factor stawia na współpracę z firmami z sektora MŚP i jak firma sama zaznacza zaprasza do współpracy jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki, startupy, duże firmy oraz freelancerów. W praktyce więc, jeżeli jesteś przedsiębiorcą z tego sektora, posiadasz tymczasowe problemy z płynnością, czekasz na pieniądze od kontrahenta lub sam chcesz zakupić towar, na który w danym momencie brakuje Ci środków i jednocześnie chcesz szybko pozyskać pieniądze, to współpraca z Aforti Factor może okazać się bardzo opłacalnym rozwiązaniem.

Ile kosztuje faktoring w Aforti Factor?

Koszt faktoringu w Aforti Factor jest w dużej mierze uzależniony od indywidualnych ustaleń z doradcą, długości i historii współpracy pomiędzy podmiotami, a także od ewentualnych poleceń kolejnych klientów. Biorą pod uwagę wszystkie te kwestie łącznie masz możliwość obniżenia opłaty o 5% oraz otrzymania wypłaty zaliczki nawet do 100% przedstawionej faktury. Warto zaznaczyć, że Aforti Factor należy do firm faktoringowych, które nie pobierają opłat za zerwanie umowy, a opłaty naliczają tylko i wyłącznie za realne korzystanie z faktoringu (tj. w ujęciu dziennym). Dodatkowo pieniądze mogą być wypłacane w trzech walutach tj. w PLN, EUR, USD.

Warto pamiętać, że niezależnie od opłat i dostępności faktoringu w danej firmie zawsze warto sprawdzić, czy nie ma firmy faktoringowej, której oferta i koszty będą bardziej odpowiadały Twoim wymaganiom. W końcu Aforti Factor to nie jedyna firma trudniąca się tego rodzajami usług na rynku. Warto zatem porównać jej ofertę z firmami konkurencyjnymi. W tym celu możesz sprawdzić nasz ranking firm faktoringowych i nawiązać współpracę z firmą, która najlepiej odpowie na potrzeby Twojej firmy.

RANKING FIRM FAKTORINGOWYCH

Opinie klientów o Aforti Factor

Opinie klientów Aforti Factor wskazują na duże zalety współpracy z tą firmą. Wymieniane są między innymi przejrzyste warunki współpracy, prosty wniosek i szybki kontakt ze strony firmy, szybka i bezproblemowa obsługa, uczciwe zasady przejawiające się chociażby brakiem ukrytych opłat oraz dokładna weryfikacja kontrahentów. Warto zwrócić uwagę, że firma dorobiła się całkiem dobrych opinii, pomimo że funkcjonuje na rynku stosunkowo krótko. Oczywiście w internecie nie brakuje również tych negatywnych. Należy jednak wziąć poprawkę na to, że osoby je wystawiające z reguły zalegają z płatnościami w stosunku do Aforti Factor. Firma ta wówczas kontaktuje się z osobami mającymi zaległości i nalicza dodatkowe koszty windykacyjne. Nie należy zatem się nimi zbytnio sugerować.

DODAJ OPINIĘ

Aforti Factor adres siedziby oraz dane firmy faktoringowej

NAZWAAforti Factor S.A.
KRS0000274431
NIP1070006505
REGON40846317
ADRESAforti Factor S.A.
ul. Chałubińskiego 8, p. 27
00-613 Warszawa

 

Zalety i wady faktoringu w Aforti Factor

Zalety
✔️ Prosty formularz i szybki kontakt ze strony firmy
✔️ Wiarygodność, rzetelność, przejrzyste warunki
✔️ Brak ukrytych opłat
✔️ Opłaty za realne korzystanie z faktoringu
✔️ Wypłata w trzech walutach
✔️ Wypłata nawet do 100% wartości faktury
✔️ Możliwość obniżenia opłat za polecenia

 

Wady
❌ Dość wąska oferta
❌ Brak faktoringu cichego

Numer telefonu i dane kontaktowe do Aforti Factor

Adres e-mail:biuro@afortifactor.pl
Numer na infolinie:721 285 428
Strona internetowa:afortifactor.pl

 

Aforti Factor warunki faktoringu

Limit Faktoringowy:
należności:
5 000 – 5 000 000 zł,
dłużny:
do 150 000 zł
Okres spłaty:
90 lub 120 dni
Wartość faktury:
od 100 zł netto
Rodzaj faktoringu:
faktoring należności,
faktoring dłużny,
Opłaty i prowizje:uzgadniane indywidualnie
Czas wypłaty:
ok. 15 minut
(cały proces 1 dzień)

 

INNE FIRMY FAKTORINGOWE

Fandla Faktoring - Logo
SMEO Faktoring - Logo
Finea Faktoring - Logo
Monevia - Logo
Faktoria - Logo
Brutto Faktoring - Logo
NFG e-Faktoring - Logo

WSZYSTKIE FIRMY

PRZYDATNE RANKINGI

Dyskusja o Aforti Factor

Facebook

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Asystent Finansowy Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o