Alior Bank – Infolinia i kontakt

Alior Bank - Infolinia i kontakt

Alior Bank – Infolinia i kontakt
śr: 3 | opinii: 7
Interesuje Cię kontakt z Alior Bankiem? Sprawdzamy numer infolinii, adres e-mail oraz inne formy kontaktu. Możesz skontaktować się z Alior Bankiem również za pomocą formularza na stronie lub pocztą tradycyjną. Którą formę wybrać aby kontakt był szybki i efektywny?

Tak jak w większości Banków, tak i w Aliorze najbardziej popularną i najczęściej używaną formą kontaktu zdaje się być infolinia. Z kolei inne formy zdają się schodzić na dalszy plan. Powód? Możliwość szybkiego załatwienia sprawy podczas rozmowy z konsultantem. Inne formy nie dają możliwości załatwienia sprawy od ręki. Co warte podkreślenia, Alior Bank umożliwia kilka różnych dróg kontaktu swoim klientom. Swego czasu Alior został wyróżniony przez Forbes za zdalne kanały kontaktu, co świadczy o podejściu tego Banku do relacji ze swoimi klientami.

Alior Bank infolinia

Infolinia Alior Banku jest dostępna w różnych godzinach w zależności od tego, jakim rodzajem klienta jesteś. Przykładowo jako osoba fizyczna lub przedstawiciel mikro firmy możesz się skontaktować z Bankiem przez 24h/7 dni w tygodniu. Przedstawiciele większych firm i klienci leasingu mogą kontaktować się jedynie w ograniczonym czasie. Dla każdego rodzaju klienta jest przeznaczony inny numer kontaktowy. Wszystkie z nich prezentujemy poniżej.

 

Alior Bank kontakt e-mail

Alior Bank podaje również na swojej stronie internetowej e-mail, który możesz użyć do kontaktu z Bankiem. Miej na uwadze, że ta forma kontaktu ma pewne ograniczenia. Z racji faktu, że nie sposób zweryfikować adresata wiadomości, informacje przekazane w ten sposób mogą dotyczyć jedynie oferty produktowej. Dlatego też załatwienie sprawy, która jest spersonalizowania za pomocą maila jest raczej niemożliwe. W takich przypadkach rekomendujemy postawienie na kontakt z konsultantem.

 

Alior Bank kontakt tradycyjny (adres pocztowy)

Kolejną możliwością jest wysłanie zapytania, wniosku, oświadczenia, reklamacji bezpośrednio na adres Alior Banku. Przy wyborze tej formy kontaktu istotne jest wybranie odpowiedniego adresu. Alior Bank na swojej stronie internetowej prezentuje dwa adresy. Jeden właściwy dla siedziby Banku (powinno się go wpisać np. przy przelewach zagranicznych) oraz korespondencyjny, czyli służący do kontaktu pocztowego. Pamiętaj aby swój list zaadresować poprawnie wpisując adres korespondencyjny Alior Banku oraz nadać list polecony z potwierdzeniem odbioru. Oba adresy prezentujemy poniżej.

 • Adres siedziby Alior Banku:
  Alior Bank Spółka Akcyjna
  ul. Łopuszańska 38D
  02-232 Warszawa

 • Adres korespondencyjny Alior Banku:
  Alior Bank SA
  ul. Postępu 18 B
  02-676 Warszawa

 

Alior Bank kontakt przez formularz

Alternatywną drogą kontaktu, tożsamą z wysłaniem e-maila, jest kontakt przez formularz na stronie internetowej Alior Banku. Przechodząc do zakładki „kontakt” znajdującej się w górnym menu, a następnie zjeżdżając na dół strony wyświetli Ci się formularz, dzięki któremu będziesz mógł się skontaktować z działem obsługującym klientów. W tym wypadku, tak samo jak w kontakcie przez e-mail, nie otrzymasz spersonalizowanej pomocy dotyczącą twoich produktów. Możesz natomiast pozyskać niezbędne informacje oraz zapoznać się z ofertą.

Alior Bank - zrzut formularza kontaktowego

Formularz jest bardzo prosty do wypełnienia. Wystarczy w odpowiednie pole wpisać wymagane dane oraz samą treść wiadomości, zaznaczyć zgodę, a następnie kliknąć przycisk „Wyślij”.

Alior Bank - Logo


Ocena ogólna

Alior Bank – opinie klientów i informacje
śr: 3.6 | opinii: 32

OPINIE I INFORMACJE


INNE BANKI

ING Bank Śląski - Infolinia i Kontakt
Credit Agricole - Infolinia i Kontakt
Nest Bank - Infolinia i Kontakt
BNP Paribas - Infolinia i Kontakt
Getin Bank - Infolinia i Kontakt
inBank - Infolinia i Kontakt
Citi Handlowy - Infolinia i Kontakt
PKO Bank Polski - Infolinia i Kontakt
Santander Bank - Infolinia i Kontakt
Volkswagen Bank - Infolinia i Kontakt
Kredyt konsolidacyjny w Alior Banku:

Oprocentowanie
8,69%

RRSO
9,04%

Prowizja
0%

Konto osobiste w Alior Banku:

Opłata za konto
0 zł

Wypłaty z bankomatów
0 zł

Opłata za kartę
0 zł


BONUS – Nawet do 200 zł za otwarcie konta!

Kredyt firmowy w Alior Banku:

Staż działalności
10 miesięcy

Maksymalna kwota
3 000 000 zł

Prowizja
0,00%

Konto firmowe w Alior Banku:

Opłata za konto
od 0 zł

Wypłaty z bankomatów
0 zł

Opłata za kartę
0 zł


BONUS – Nawet do 1500 zł za otwarcie konta!

SPRAWDŹ RANKINGI

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
adamAsiaAsystent Finansowy Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Asia
Gość
Asia

Mail Aliora nie dziala zwraca poczte jako delivery

adam
Gość
adam

Dodzwonic się do banku to tragedia,jest wirtualna asystentaka i nie słyszy odpowiedzi,