Bank Pekao – infolinia i kontakt

Bank Pekao - Infolinia i Kontakt

Bank Pekao – infolinia i kontakt
śr: 4.5 | opinii: 4
Szukasz kontaktu do Banku Pekao? Chcesz szybko załatwić jakąś sprawę lub uzyskać informację? Czy wiesz jaka forma kontaktu będzie najbardziej odpowiednia? Bank Pekao daje kilka ciekawych możliwości kontaktu. Warto je poznać aby usprawnić swoją komunikację z tą instytucją. Sprawdź wszystkie możliwości i wybierz tę, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Klienci z Bankiem Pekao najczęściej kontaktują się przy pomocy infolinii. Bezpośrednia rozmowa daje możliwość załatwienia wielu (często skomplikowanych) spraw, uzyskanie niezbędnych informacji, czy też wykonanie zlecenia np. otwarcia lokaty bankowej. Jest to bardzo wygodny sposób kontaktu, ale zdecydowanie nie jedyny, który został udostępniony wszystkim zainteresowanym. Jest ich znacznie więcej, a szczególne możliwości klientom daje bankowość internetowa. Sprawdź, który sposób kontaktu z Bankiem Pekao będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Bank Pekao kontakt przez infolinię

Kontakt przez infolinię dla klientów indywidualnych jest czynny przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Droga telefoniczna wydaje się stosunkowo szybką i umożliwiającą załatwienie wiele spraw w tym zastrzeżenie karty kredytowej i debetowej, odzyskanie dostępu do Pekao24, czy też zapoznanie się z ofertą banku itd. Co ciekawe, Bank Pekao umożliwia obsługę przez konsultantów posługujących się językiem angielskim i ukraińskim.

Infolinia obsługuje również klientów z różnych segmentów udostępniając dla nich specjalne numery telefonu. Niestety nie we wszystkich przypadkach Bank Pekao gwarantuje obsługę całodobową. Poniżej możesz zapoznać się z numerami na infolinię Banku oraz godzinami pracy konsultantów.

 

Kontakt z Bankiem Pekao przez bankowość internetową (czat, video, audio)

Jako klient Banku Pekao posiadasz znacznie szersze możliwości kontaktu niż reszta osób. Bank poprzez bankowość internetową umożliwia dodatkowe trzy drogi kontaktu, dzięki którym można uzyskać indywidualną pomoc.

Trzy drogi kontaktu za pomocą bankowości internetowej to:

 1. czat – bieżąca wymiana wiadomości z konsultantem.
 2. video – rozmowa na żywo, podczas której widzisz konsultanta.
 3. audio rozmowa – jest to rozmowa głosowa (podobna do telefonicznej) prowadza przy pomocy połączenia internetowego.

Czat z konsultantem Banku Pekao

Czat w Banku Pekao jest dostępny również dla osób, które nie są klientami. Istnieje możliwość połączenia się z konsultantem za pomocą strony internetowej bez potrzeby logowania się do bankowości internetowej banku. Liczba kwestii, która może być poruszona tą drogą jest dość ograniczona. Jeżeli chcesz uzyskać pomoc za pomocą czatu możesz to zrobić znajdując okienko czatu w zakładce „kontakt” znajdującej się w górnym menu strony internetowej Banku Pekao.

Bank Pekao - czat z pracownikiem

Adres e-mail do Banku Pekao

Do Banku Pekao możesz również napisać maila. Kontakt w ten sposób jest prosty i już powszechnie znany. Bank Pekao nie preferuje raczej tej formy kontaktu, gdyż o adresie e-mail można dowiedzieć się z jednej ze zgód przy formularzu kontaktowym. Droga ta ze względów bezpieczeństwa nie daje możliwości uzyskania tak szerokich informacji jak w przypadku infolinii czy otrzymania informacji przy pomocy bankowości internetowej. Jeżeli mimo wszystko jesteś zainteresowany kontaktem mailowym z Bankiem Pekao to sprawdź go poniżej.

 

Bank Pekao kontakt listowny

Jednym z coraz rzadziej używaną oraz dość oczywistą formą kontaktu jest kontakt listowny. Wysyłając list do Banku Pekao możesz zgłosić reklamację, oświadczenie, pytanie lub złożyć jakiś wniosek. Z reguły znaczącą część spraw można załatwić w szybszy sposób niż ten tradycyjny, jednak jeżeli jesteś na niego zdecydowany powinieneś zdawać sobie sprawę, że nie zawsze adres korespondencyjny jest tożsamy z adresem siedziby. Tak właśnie jest w przypadku Banku Pekao. Adres siedziby powinien być wpisać np. przy przelewach zagranicznych, z kolei w przypadku wysyłki korespondencji powinno się używać adres banku, który został specjalnie do tego dedykowany. Oba adresy prezentujemy poniżej.

 • Adres siedziby Banku Pekao:
  Bank Pekao S.A.
  Grzybowska 53/57
  00-950 Warszawa

 • Adres korespondencyjny Banku Pekao:
  Bank Pekao SA
  Lipowy Office Park
  ul. Żwirki i Wigury 31
  02-091 Warszawa

 

Bank Pekao formularz kontaktowy

Dość już standardową drogą do skontaktowania się z Bankiem Pekao jest specjalnie do tego dedykowany formularz kontaktowy. Znajduje się on na stronie internetowej banku. Aby go odnaleźć wystarczy kliknąć „kontakt” w menu, a następnie „napisz do nas”. W ten sposób trafisz na stronę, gdzie po wpisaniu swoich podstawowych danych oraz treści wiadomości będziesz mógł skontaktować się z Bankiem Pekao. Odpowiedź otrzymasz na swój adres e-mail, dlatego też upewnij się, że wpisałeś prawidłowe dane.

Wybierając tą drogę kontaktu przygotuj się na to, że nie wszystkie sprawy będą możliwe do załatwienia. Dlatego też, jeżeli oczekujesz nieco trudniejszej i spersonalizowanej pomocy lepiej będzie jeżeli wybierzesz infolinię lub kontakt za pomocą bankowości internetowej. Formularz kontaktowy Banku Pekao prezentuje się jak na załączonym obrazku.

Bank Pekao - formularz kontaktowy

Bank Pekao - Logo


Ocena ogólna

Bank Pekao – opinie klientów i informacje
śr: 3.4 | opinii: 14

OPINIE I INFORMACJE


INNE BANKI

Bank Millennium - Infolinia i Kontakt
Alior Bank - infolinia i kontakt
Nest Bank - Infolinia i Kontakt
ING Bank Śląski - Infolinia i Kontakt
Credit Agricole - Infolinia i Kontakt
mBank - Infolinia i Kontakt
inBank - Infolinia i Kontakt
PKO Bank Polski - Infolinia i Kontakt
Santander Bank - Infolinia i Kontakt
Getin Bank - Infolinia i Kontakt
Kredyt hipoteczny w Banku Pekao:

Oprocentowanie
3,70%

RRSO
4,13%

Prowizja
0,00%

Kredyt dla firm w Banku Pekao:

Staż działalności
24 miesiące

Maksymalna kwota
300 000 zł

Prowizja
0,00%

Konto osobiste w Banku Pekao:

Opłata za konto
0 zł

Wypłaty z bankomatów
od 0 zł

Opłata za kartę
od 0 zł


BONUS – Nawet do 200 zł za otwarcie konta!

Konto młodzieżowe w Banku Pekao:

WIEK : 18 – 24 lata

Opłata za konto
0 zł

Wypłaty z bankomatów
0 zł

Opłata za kartę
0 zł


BONUS – Nawet do 200 zł za otwarcie konta!

Kredyt konsolidacyjny w Banku Pekao:
>> NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANA OFERTA <<

Oprocentowanie
9,49%

RRSO
9,92%

Prowizja
od 0%

Kredyt gotówkowy w Banku Pekao:

Oprocentowanie
6,00%

RRSO
8,97%

Prowizja
4,00%

SPRAWDŹ RANKINGI

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Asystent Finansowy Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o