Lista Banków

Alior Bank - Logo


Ocena ogólna

Alior Bank – opinie klientów i informacje
śr: 3.6 | opinii: 32

Alior Bank jest bankiem uniwersalnym, funkcjonującym na naszym rynku od listopada 2008 roku. Powszechnie znane jest jego hasło reklamowe „wyższa kultura bankowości”, z którym bank chce być kojarzony. Swoją ofertę kieruję do klientów indywidualnych oraz firmowych. Proponuje konta,  kredyty, produkty oszczędnościowe, a także prowadzi usługi biura maklerskiego. (…)

Opinie i Informacje


BNP Paribas - Logo


Ocena ogólna

BNP Paribas – opinie klientów i informacje
śr: 4.7 | opinii: 9

BNP Paribas to uniwersalny bank, który powstał 1975 roku. Jego pierwotna nazwa to Bank Gospodarki Żywieniowej. Obecnie jest częścią powstałej w 2000 roku międzynarodowej grupy o takiej samej nazwie. Jego oferta jest bardzo szeroka i można w niej znaleźć rozwiązania dla klientów indywidualnych, małych firm, korporacji oraz rolników. (…)


Bank Millennium - Logo


Ocena ogólna

Bank Millennium – opinie klientów i informacje
śr: 3.6 | opinii: 20

Bank Millennium jest ogólnopolskim, uniwersalnym, komercyjnym bankiem działającym na polskim rynku bankowym od 1989 roku. Początkowo nosił nazwę Bank Inicjatyw Gospodarczych, zaś pod dzisiejszą nazwą funkcjonuje od 2003 roku. Jego oferta jest kierowana do klientów indywidualnych oraz do podmiotów biznesowych działających we wszystkich sektorach gospodarki. (…)


Bank Pekao - Logo


Ocena ogólna

Bank Pekao – opinie klientów i informacje
śr: 3.4 | opinii: 14

Bank Pekao to uniwersalny i jednocześnie jeden z najstarszych polskich banków. Jego początki sięgają marca 1929 roku, kiedy to został założony w celu obsługi Polaków za granicą. Obecnie jest najsilniejszym pod względem kapitału bankiem w Polsce jednocześnie plasując się w ścisłej czołówce Europejskiej. Istotną informacją jest podejście tej instytucji do innowacji. (…)


Citi Handlowy - Logo


Ocena ogólna

Citi Handlowy – opinie klientów i informacje
śr: 3 | opinii: 8

Citi Handlowy to tak naprawdę marka pod którą działa Bank Handlowy w Warszawie (w skrócie BHW). Jego początki sięgają aż 1870 roku i co ciekawe działał nawet w czasach PRL-u. Był jednym z dwóch banków (drugim był Pekao), który w ówczesnym czasie funkcjonował w formie Spółki Akcyjnej. Swój obecny brand oraz formę prawną zawdzięcza fuzji BHW z Citibankiem w 2001 roku. (…)


Credit Agricole - Logo


Ocena ogólna

Credit Agricole – opinie klientów i informacje
śr: 3.2 | opinii: 9

Credit Agricole to uniwersalny bank funkcjonujący na polskim rynku od jakichś 30 lat. Jest częścią międzynarodowej grupy Credit Agricole, która powstała we Francji ze spółdzielczej kasy rolników. We Francji potocznie nazywany „zielonym bankiem”, posiada szeroką ofertę kierowaną do wszelkich grup klientów. Łącznie grupa działa w 49 krajach oraz obsługuje ponad 52 miliony klientów. (…)


Getin Bank - Logo


Ocena ogólna

Getin Bank – opinie klientów i informacje
śr: 3.7 | opinii: 21

Getin Bank to znana w Polsce instytucja, która powstała ponad 30 lat temu. Ma więc dość długą i ciekawą historię, a jako komercyjny bank uniwersalny posiada całkiem szeroką ofertę kierowaną do klientów ze wszystkich możliwych segmentów. Ponadto bank ten znany jest przede wszystkim ze stawiania na innowacje, wprowadzanie nietypowych rozwiązań oraz prostotę. (…)


inBank - Logo


Ocena ogólna

inBank – opinie klientów i informacje
śr: 3.9 | opinii: 17

InBank to dość świeża instytucja na naszym rynku i jeden z nielicznych banków w Polsce, z którego oferty można skorzystać jedynie przy pomocy internetu. Placówki stacjonarne nie istnieją, nie jest to też szczególnie rozpoznawalna marka, a mimo to znajduje klientów, którzy z reguły są bardzo zadowoleni ze współpracy, a w szczególności z atrakcyjnej oferty kredytów i lokat, którą inBank kieruje tylko i wyłącznie do klientów indywidualnych. (…)


ING Bank Śląski - Logo


Ocena ogólna

ING Bank Śląski – opinie klientów i informacje
śr: 3.8 | opinii: 10

ING Bank Śląski to uniwersalny bank z ponad 30 letnią historią, który dzięki dobrze prowadzonej kampanii reklamowej jest świetnie znaną instytucją finansową. Często kojarzony jest z Markiem Kondratem, polskim aktorem, który od lat występuje w reklamach promujących bank. ING jest czwartym bankiem w Polsce pod względem aktywów, ma niezwykle bogatą ofertę i świetnie funkcjonującą bankowość elektroniczną. (…)


mBank


Ocena ogólna

mBank – opinie klientów i informacje
śr: 3.6 | opinii: 14

mBank to znana i prężnie działająca instytucja finansowa na rynku polskim, słowackim i czeskim. Jego początki sięgają 1986 roku, kiedy to rozpoczyna swoją działalność jako BRE Bank, który swego czasu również był całkiem nieźle rozpoznawalny. Dzisiaj mBank posiada 5,6 mln klientów bankowości detalicznej, do których kieruje bogatą ofertę produktów kredytowych, depozytowych i inwestycyjnych. (…)


Nest Bank - Logo


Ocena ogólna

Nest Bank – opinie klientów i informacje
śr: 3.7 | opinii: 10

Nest Bank to niewielki uniwersalny bank, który specjalizuje się w obsłudze klientów indywidualnych oraz mikroprzedsiębiorców. Ma skromną ofertę, jednak jego pozycja jest stabilna i ugruntowana. Pracuje na nią od 1995 roku, zaś jego nazwa ma być symbolem bezpieczeństwa i zaufania, z którymi Nest Bank chce być kojarzony. Klienci cenią go za skrojoną pod ich potrzeby ofertę oraz dobrą komunikację. (…)


PKO Bank Polski - Logo


Ocena ogólna

PKO Bank Polski – opinie klientów i informacje
śr: 2.9 | opinii: 16

PKO BP to największy polski komercyjny bank uniwersalny posiadający w portfelu wiele ciekawych produktów i usług, z których korzysta prawie 11 000 000 klientów detalicznych i profesjonalnych. Równocześnie jest jednym z najstarszych działających w Polsce banków, gdyż jego historia rozpoczyna się aż w 1919 roku. Zaliczany do 1000 największych przedsiębiorstw na świecie, notuje miliardowe zyski wciąż rozwijając i udoskonalając swoją działalność w sektorze bankowym. (…)


Santander Bank - Logo


Ocena ogólna

Santander Bank – opinie klientów i informacje
śr: 1.7 | opinii: 35

Santander Bank Polska to uniwersalny bank działający w Polsce od 2001, pierwotnie jako Bank Zachodni WBK. To właśnie pod tą marką jest kojarzony przez większość klientów, głównie za sprawą marketingu i reklam ze znanymi gwiazdami świata Hollywood. Posiada w swojej ofercie ogrom różnego rodzaju produktów i usług kierowanych do wszystkich klientów, a tych z roku na rok przybywa, co umożliwia Santanderowi posiadanie co raz silniejszej pozycji na polskim rynku. (…)


Santander Consumer Bank - Logo


Ocena ogólna

Santander Consumer Bank – opinie klientów i informacje
śr: 4.2 | opinii: 6

Santander Consumer jest całkiem znanym bankiem stricte nastawionym na działalność kredytową. Nie posiada szerokiej oferty ani nie należy do czołówki największych instytucji. Na Polskim rynku pod różnymi markami działa od 2002 roku. Współpracuje z salonami i komisami samochodowymi w zakresie finansowania pojazdów oraz sklepami umożliwiając ich klientom rozkładanie zakupów na raty. (…)


Volkswagen Bank - Logo


Ocena ogólna

Volkswagen Bank / Volkswagen Financial Services – opinie klientów i informacje
śr: 3.7 | opinii: 14

Volkswagen Bank, a właściwie Volkswagen Financial Services to bank specjalistyczny działający w Polsce od 1998 roku. Mimo długiego na polskim rynku stażu wciąż jest marką mało znaną, a większość osób kojarzy raczej markę samochodu o tożsamej nazwie niż taką instytucję finansową. Nic dziwnego, gdyż to właśnie z niej powstał bank, który dzisiaj specjalizuje się w udzielaniu kredytów samochodowych, leasingu oraz sprzedaży ubezpieczeń. (…)

 

SPRAWDŹ RANKINGI