BNP Paribas – infolinia i kontakt

BNP Paribas - Infolinia i Kontakt

BNP Paribas – infolinia i kontakt
śr: 5 | opinii: 2
Jesteś zainteresowany kontaktem z bankiem BNP Paribas? Chcesz uzyskać informację w jaki sposób możesz się z nim skontaktować? Jakie formy kontaktu są w ogóle możliwe? Jest kilka możliwości. Od infolinii, przez e-mail aż po czat z konsultantem. Dowiedz się, który sposób kontaktu z bankiem BNP Paribas będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Dla nikogo nie będzie szczególnym zaskoczeniem informacja, że najbardziej popularną formą kontaktu wśród klientów BNP Paribas jeest kontakt przez infolinię. Składa się na to kilka kwestii, przede wszystkim ten sposób gwarantuje stosunkowo szybkie załatwienie sprawy lub pozyskanie niezbędnych informacji. Nie trzeba czekać na odpowiedź, a liczba spraw, ze względu na możliwość weryfikacji klienta, jest znacznie szersza niż w przypadku alternatywnych dróg kontaktu z tym bankiem.

BNP Paribas kontakt przez infolinię

Infolinia w BNP Paribas jest o tyle atrakcyjną formą kontaktowania się z bankiem, że nie jest ograniczona czasowo. W przypadku naprawdę pilnej sprawy można ją załatwić nawet w środku nocy, ponieważ infolinia w BNP Paribas dla klientów indywidualnych jest dostępna przez 24h na dobę i 7 dni w tygodniu. W tych godzinach będziesz mógł otrzymać wszystkie ważne dla Ciebie informacje, zastrzec kartę kredytową, czy załatwić sprawy związane z dostępem do bankowości elektronicznej. Z kolei, jeżeli liczysz na zdalną obsługę rachunków, lokat lub innych produktów, możesz kontaktować się w godzinach od 8 do 20 w dni robocze.

Istnieje kilka numerów na infolinię w BNP Paribas a to, który z nich powinieneś wybrać zależy tylko i wyłącznie od tego, jakim rodzajem klienta jesteś. Centrum telefoniczne banku jest rozbudowane i zapewnia profesjonalną obsługę różnym podmiotom.

 

Jaki adres e-mail do BNP Paribas?

Alternatywą dla infolinii może okazać się kontakt z BNP Paribas poprzez wysłanie wiadomości e-mail. Opcja ta jest raczej zarezerwowana dla nowych klientów, ponieważ  przy pomocy e-maila możesz się dowiedzieć o nowościach, ofercie dotyczącej konkretnych produktów, opłatach i prowizjach, jednak nie otrzymasz odpowiedzi na pytanie dotyczące Twojej indywidualnej sprawy, produktów, czy danych osobowych. Jeżeli kontakt z Twojej strony ma dotyczyć właśnie jednego z wymienionych tematów znacznie efektywniej będzie skontaktowanie się z BNP Paribas poprzez infolinię banku.

 

BNP Paribas adres pocztowy

W niektórych przypadkach można rozważyć kontakt z BNP Paribas w formie tradycyjnej, czyli listownej. W ten sposób możesz wysłać np. wniosek lub inne pismo. Pamiętaj aby dobrze zaadresować kopertę wpisując poprawne dane banku. BNP Paribas posiada tylko jeden właściwy adres, na który powinno się kierować wszelką korespondencję. Przedstawiamy go poniżej.

 • Adres siedziby oraz adres korespondencyjny BNP Paribas:
  BNP Paribas Bank Polska S.A.
  ul. Kasprzaka 2
  01-211 Warszawa

 

BNP Paribas chat z konsultantem

Jednym z rozwiązań proponowanych przez BNP Paribas,w zakresie kontaktu z klientem, którego nie posiada większość banków, jest chat z konsultantem. Ta forma kontaktu umożliwia sprawne porozumiewanie się bezpośrednio z pracownikiem banku na stronie internetowej BNP Paribas. Masz dwie opcje możesz skontaktować się przy pomocy czatu tekstowego oraz przy pomocy połączenia video, jeżeli wolisz bardziej bezpośredni kontakt z konsultantem. W obu przypadkach jeszcze przed połączeniem będziesz musiał podać swoje imię oraz wybrać temat rozmowy.

BNP Paribas - czat z konsultantem

BNP Paribas formularz internetowy

Alternatywą dla kontaktu poprzez e-mail może być wysłanie wiadomości bezpośrednio ze strony internetowej banku za pomocą specjalnie stworzonego formularza. Całość trwa dość krótko, jest wygodne i nie wymaga szczególnych zdolności informatycznych. BNP Paribas udostępnia dwa rodzaje formularzy, aby do nich przejść należy wejść na stronę BNP Paribas, w górnym menu kliknąć „kontakt”, z wyświetlonych możliwości możesz wybrać:

 1. formularz reklamacji
  BNP Paribas - formularz reklamacji
 2. formularz wniosku o zawieszenie spłaty rat
  BNP Paribas - wniosek o zawieszenie spłat

BNP Paribas - Logo


Ocena ogólna

BNP Paribas – opinie klientów i informacje
śr: 4.7 | opinii: 9

OPINIE I INFORMACJE


INNE BANKI

Bank Millennium - Infolinia i Kontakt
Volkswagen Bank - Infolinia i Kontakt
Nest Bank - Infolinia i Kontakt
ING Bank Śląski - Infolinia i Kontakt
Credit Agricole - Infolinia i Kontakt
Citi Handlowy - Infolinia i Kontakt
Santander Consumer Bank - Infolinia i Kontakt
PKO Bank Polski - Infolinia i Kontakt
Alior Bank - infolinia i kontakt
Santander Bank - Infolinia i Kontakt
Kredyt hipoteczny w BNP Paribas:

Oprocentowanie
2,41%

RRSO
3,29%

Prowizja
0,00%

Kredyt konsolidacyjny w BNP Paribas:

Oprocentowanie
9,49%

RRSO
9,91%

Prowizja
0%

Kredyt gotówkowy w BNP Paribas:

Oprocentowanie
9,49%

RRSO
12,73%

Prowizja
8,00%

Kredyt firmowy w BNP Paribas:

Staż działalności
24 miesiące

Maksymalna kwota
250 000 zł

Prowizja
0,00%

Konto osobiste w BNP Paribas:

Opłata za konto
0 zł

Wypłaty z bankomatów
od 0 zł

Opłata za kartę
od 0 zł

Karta kredytowa w BNP Paribas:

Okres bezodsetkowy
56 dni

RRSO
14,68%

Opłata za kartę
0 zł / przez 1 rok


BONUS – Dodatkowo otrzymasz 300 zł do wydania na Allegro

SPRAWDŹ RANKINGI

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Asystent Finansowy Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o