Citi Handlowy – infolinia i kontakt

Citi Handlowy - Infolinia i Kontakt

Citi Handlowy – infolinia i kontakt
śr: 4.4 | opinii: 5
Szukasz efektywnej drogi kontaktu z bankiem Citi Handlowy? Chcesz połączyć się z konsultantem, porozmawiać elektronicznie lub wysłać dokumenty listownie? Zastanawiasz jaki numer na infolinię wybrać oraz w jakich godzinach możesz się połączyć? Dobrze trafiłeś. Sprawdź jakie formy kontaktu przygotował Citi Handlowy dla swoich klientów i uzyskaj potrzebną informację lub skutecznie załatw pilną sprawę.

W dzisiejszych czasach pewne formy komunikacji banków z klientami stały się standardem. Co raz częściej sprawna infolinia umożliwiająca załatwienie większości spraw, czat online czy formularz na stronie internetowej, to możliwości dostępne również w Citi Handlowym. Nie będzie zaskoczeniem, że najbardziej popularną drogą kontaktu wśród klientów tego banku jest właśnie kontakt telefoniczny. Dzieję tak za sprawą kilku powodów, z których najważniejszym zdaje się być szybkie załatwienie większości spraw, które przy wyborze innej formy kontaktu byłyby niemożliwe do załatwienia lub trzeba byłoby czekać zbyt długo na odpowiedź. Poniżej prezentujemy wszystkie formy kontaktu z Citi Handlowym. Wybierz tą, która według Ciebie będzie najodpowiedniejsza.

Citi Handlowy Infolinia

Citi Handlowy oferuje trzy ogólne infolinie, pod które mogą się zgłaszać klienci z różnych segmentów. Inny numer jest przeznaczony dla klientów indywidualny, inny dla mikro oraz dla klientów korporacyjnych. Warto rozważyć tę formę kontaktu w przypadku, gdy chcemy zastrzec kartę, złożyć reklamację, otrzymać konkretną informację, czy też poznać produkty oferowane przez bank. Kontakt telefoniczny z konsultantem z Citi Handlowy umożliwia szybkie i sprawne załatwienie wielu spraw, które niekoniecznie mogą zostać poprowadzone tak sprawnie w inny sposób.

Jeżeli jesteś zainteresowany tą formą kontaktu powinieneś znać odpowiednie numery oraz godziny ich funkcjonowania. Niestety Citi Handlowy nie obsługuję klientów przez 24h na dobę od pn. do nd. stąd bywa, że kontakt tą drogą jest niemożliwy. Niektórzy klienci skarżą się na zbyt długi czas oczekiwania na połączenie i zbyt rozbudowany proces obsługi, który prowadzony jest jeszcze przed połączeniem z konsultantem. Nie powinieneś się jednak zniechęcać i samemu ocenić, czy obsługa klienta w Citi Handlowy stoi na odpowiednio wysokim poziomie. Poniżej prezentujemy numery, których możesz użyć do kontaktu, a także godziny pracy poszczególnych infolinii.

 • Klienci Indywidualni (pn.-pt. 8:00-21:00):
  dla osób zainteresowanych ofertą: 19009
  dla klientów Citi Handlowy: 223622484 lub 226922484
 • Mikroprzedsiębiorstwa (pn.-pt. 8:00-21:00):
  dla osób zainteresowanych ofertą: 19009
  dla klientów Citi Handlowy: 801334433 lub 226922900
 • Przedsiębiorstwa i Korporacje:
  dla osób zainteresowanych ofertą (pn.-pt. 8:00-21:00): 226929982
  Infolinia CitiService (pn.-pt. 8:00-17:00): 801334433 lub 226901981

 

Kontakt mailowy z bankiem Citi Handlowy

Citi Handlowy umożliwia również kontakt poprzez adres e-mail. Ten znany sposób komunikacji elektronicznej umożliwia załatwienia wielu spraw, jednak nie koniecznie wszystkich, gdyż możliwości zweryfikowania nadawcy e-maila po stronie banku są dość ograniczone. Mimo wszystko poprzez e-mail możesz uzyskać wiele informacji, które mogą dotyczyć oferty Citi Handlowy. Ponadto możesz w ten sposób złożyć reklamację lub przesłać skan dokumentu kierowanego do banku. Tego typu wnioski, reklamacje, prośby itd. będą na pewno szybciej rozpatrzone niż w przypadku gdybyś przesłał je drogą listowną.

Na stronie internetowej poza standardowym adresem e-mail, bank Citi Handlowy udostępnia również kontakt do Inspektora Danych Osobowych, od którego można otrzymać informacje zgodnie z rozporządzeniem RODO. Oba adresy e-mail do Citi Handlowy prezentujemy poniżej.

 

Citi Handlowy kontakt listowny

Kolejnym i zarazem najbardziej tradycyjnym sposobem na kontakt z Citi Handlowy jest kontakt listowny. Na adres banku możesz wysłać wniosek (np. wniosek o restrukturyzację kredytu), list, prośbę, reklamację, czy zwykłe zapytanie. Zostaną one rozpatrzone w normalnym trybie, o ile w piśmie zachowasz wszystkie podstawowe elementy, w tym przede wszystkim wpisze swoje poprawne dane i właściwą treść pisma. Zanim jednak dokument dotrze do Citi Handlowy musisz odpowiednio zaadresować kopertę. Zrobisz to bez problemów przepisując poniższy adres. Pamiętaj, że ten sposób załatwienia sprawy może być dość czasochłonny i warto z niego skorzystać w przypadku, gdy inne (elektroniczne) formy kontaktu nie będą miały zastosowania.

 • Adres siedziby oraz adres korespondencyjny Citi Handlowy:
  Bank Handlowy S.A.
  ul. Senatorska 16
  00-923 Warszawa

 

Kontakt z Citi Handlowy poprzez formularz kontaktowy

Po przejściu do zakładki „kontakt” w menu głównym na stronie internetowej Citi Handlowy zauważyć przyciski z napisem „formularz kontaktowy” umożliwią Ci one skontaktowanie się z bankiem  bezpośrednio ze strony internetowej. Różnica między typowym formularzem kontaktowym w innych bankach, a tym który zamieszczony jest na stronie Citi Handlowy, jest dość znaczna. Polega ona na tym, że w przypadku banków konkurencyjnych przy pomocy formularza możesz wysłać wiadomość, a odpowiedź otrzymać na podany w formularzu adres e-mail. W przypadku Citi sprawa wygląda dość dziwnie. Przede wszystkim dlatego, że wspomniany przycisk z formularze jest przeznaczony dla klientów będących mikroprzedsiębiorstwami oraz przedsiębiorcami/korporacjami. Nie przewidziano go dla klientów indywidualnych.

To jednak nie wszystko! Przechodząc do formularza dla przedsiębiorców/korporacji napotkasz formularz do wypełnienia bez możliwości wysłania wiadomości. Dane zostawisz po to, aby bank mógł się z Tobą skontaktować telefonicznie. Z kolei w przypadku mikroprzedsiębiorstw jako takiego formularza nie ma. Możesz jedynie złożyć wniosek o jeden z produktów banku. Jaki jest tego powód? Nie wiemy.

Citi Handlowy - Formularz kontaktowy

Czat z doradcą Citi Handlowy

Ostatnią formą kontaktu jest czat. Ciężko jednak znaleźć ścieżkę prowadzącą bezpośrednio na stronie, w której rozmowa z konsultantem jest możliwa. Dlatego też, jeżeli jesteś zainteresowany tym sposobem kontaktu z Citi Handlowy, możesz skorzystać z poniższego linku.

www.online.citibank.pl/kontakt.html

Będziesz miał cztery opcje do wyboru. Po wyborze czatu, pojawi się okienko w prawym dolnym rogu ekranu. Może się zdarzyć, że konwersacja nie nastąpi od razu i będziesz musiał chwilę poczekać, co jest bezpośrednio spowodowane brakiem dostępnego konsultanta. Za pomocą czatu możesz zapytać o produkty i inne interesujące Cię kwestię. Niestety większość istotnych spraw jest niemożliwa do załatwienia w ten sposób. Kontaktując się z Citi Handlowy w ten sposób musisz pamiętać, że po kilku minutach bez odpowiedzi konsultant się rozłączy. W takiej sytuacji będziesz musiał odświeżyć stronę i czekać na konsultanta ponownie.

Citi Handlowy - opcje kontaktu

Citi Handlowy - Logo


Ocena ogólna

Citi Handlowy – opinie klientów i informacje
śr: 3 | opinii: 8

OPINIE I INFORMACJE


INNE BANKI

BNP Paribas - Infolinia i Kontakt
Getin Bank - Infolinia i Kontakt
Santander Consumer Bank - Infolinia i Kontakt
PKO Bank Polski - Infolinia i Kontakt
mBank - Infolinia i Kontakt
ING Bank Śląski - Infolinia i Kontakt
Bank Millennium - Infolinia i Kontakt
inBank - Infolinia i Kontakt
Volkswagen Bank - Infolinia i Kontakt
Santander Bank - Infolinia i Kontakt
Kredyt hipoteczny w Citi Handlowy:

Oprocentowanie
3,60%

RRSO
3,65%

Prowizja
0,00%

Kredyt gotówkowy w Citi Handlowy:

Oprocentowanie
7,19%

RRSO
9,08%

Prowizja
2,99%

Karta kredytowa w Citi Handlowy:

Okres bezodsetkowy
56 dni

RRSO
13,08%

Opłata za kartę
od 0 zł


BONUS – Rabaty do 1 200 zł u 300 partnerów

SPRAWDŹ RANKINGI

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
JAREKAsystent Finansowy Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
JAREK
Gość
JAREK

WITAM PROSZE O WYKRESLENIE Z BIKU SPLATE KARTY.