Ekspres Kasa – opinie klientów i informacje


Ekspres Kasa - Logo


Ocena ogólna

Ekspres Kasa – opinie klientów i informacje
śr: 4.5 | opinii: 2

RANKING CHWILÓWEK

CZĘSTE PYTANIA

Jaką pożyczkę ma w ofercie AASA Polska?

AASA Polska ma w ofercie pożyczkę na raty.

Możesz wnioskować o kwotę od 700 zł do 15 000 zł. Termin spłaty to 36 miesięcy. Rata płatna co miesiąc w ustalonym z pożyczkodawcą dniu.

Jakie wymagania trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczkę w AASA?

Wymagania AASA Lekkie Raty są w miarę standardowe i większość osób nie powinna mieć problemów z otrzymaniem pożyczki.

Aby Twój wniosek pozytywnie przeszedł procedurę w AASA Polska powinieneś:

 • mieć pomiędzy 20 a 76 lat,
 • rachunek ROR w banku,
 • historię kredytową bez negatywnych wpisów,
 • stały dochód, który można zweryfikować,
 • brak wpisów w bazach dłużników,
 • aktualny dowód osobisty,
 • polskie obywatelstwo,
 • stałe miejsce zamieszkania w Polsce.

 

Jak wziąć pożyczkę w AASA Lekkie Raty - Krok po kroku
 1. Sprawdzenie atrakcyjności oferty (wybierz ranking z menu).
 2. Przejście z rankingu do strony internetowej AASA.
 3. Ustalenie kwoty (termin jest z góry ustalony na 36 miesięcy).
 4. Zaznaczenie "Pakietu Korzyści" (dobrowolne)
 5. Wypełnienie danych osobistych.
 6. Określenie sposobu wypłaty.
 7. Weryfikacja za pomocą przelewu weryfikacyjnego Blue Media.
 8. Otrzymanie decyzji.
 9. Wypłata środków.
 10. Spłata rat w ustalonych terminach.
Czy AASA Polska zweryfikuje mnie w BIK?

Tak. AASA Polska zweryfikuje Cię nie tylko w Biurze Informacji Kredytowej, ale również w bazach dłużników. Jeżeli może być to problem w otrzymaniu pożyczki, sprawdź ranking pożyczek bez BIK (znajdziesz go w menu).


Ekspres Kasa Przykładowe opinie klientów

Grażyna, Szczecin, lat 50

Ocena 5 na 5 - gwiazdki

„Jestem zachwycona otrzymałam 9000 zł w zaledwie kilkadziesiąt minut. Musiałam kupić samochód. Nie wiedziałam, że będę mogła to zrobić bez zbędnego czekania.”

Marta, Wronki, lat 23

Ocena 5 na 5 - gwiazdki

„Polecam! Otrzymałam środki dość szybko, pomimo że mam negatywną historię kredytową. Cieszę się, że Ekspres Kasa nie zwraca uwagę na zły BIK :)”

Sebastian, Katowice, lat 31

Ocena 3 na 5 - gwiazdki

„Ekspres Kasa to firma w porządku. Trochę truli głowę jak się spóźniałem z ratą, ale to raczej kwestia do przewidzenia.”

SPRAWDŹ OPINIE

 

Ekspres Kasa to marka znanej instytucji pożyczkowej Ferratum oferująca długoterminową pożyczkę ratalną na dowolny cel konsumpcyjny. Bez wątpienia posiada bardzo duże doświadczenie w tej branży, gdyż w różnych krajach działa od przeszło 25 lat. Polacy mogą korzystać z jej usług od 2013 roku. Ekspres Kasa to oferta pożyczki dla osób, które potrzebują dużej kwoty, którą chcą rozłożyć na wygodne i dopasowane do swoich możliwości raty. Jako nowi klienci mogą pożyczyć nawet 10 000 zł, z kolei przy ponownym skorzystaniu kwota ta rośnie aż do 15 000 zł. Okres spłaty jest dość długi i wynosi od 6 do 48 miesięcy. Czy oferta pożyczki w Ekspres Kasa jest atrakcyjna? Dlaczego klienci korzystają z usług tej firmy? Jakie mają opinie na jej temat? Przyjrzyjmy się bliżej temu pożyczkodawcy.

Wiele osób szuka alternatywnego finansowania dla kredytu gotówkowego, które z jednej strony będzie umożliwiało elastyczną płatność ratalną oraz pozyskanie wysokiej kwoty, a z drugiej nie będzie wiązało się z wymaganiami, przedstawianiem zaświadczeń o dochodach oraz czekaniem w kolejce w oddziale banku. Osoby te z reguły interesują się pozabankową pożyczką na raty, która łączy wszystkie te cechy. Oczywiście jest też droższa od kredytu konsumpcyjnego, jednak duża część osób decyduje się aby ponieść tą cenę. To dla nich Ekspres Kasa przygotowała swoją ofertę, która gwarantuje nawet 4 letni okres spłaty i kwotę pożyczki od 1 000 do 15 000 zł. Samo wysłanie wniosku jest niezwykle proste a wypłata błyskawiczna, gdyż z reguły zajmuje nie więcej niż 15 minut.

Ekspres Kasa - Wygląd strony głównej

Ekspres Kasa- wygląd strony internetowej pożyczkodawcy

Co warto wiedzieć o Ekspres Kasa?

Ekspres Kasa to nie nazwa firmy a brand, czyli marka pod jaką firma pożyczkowa oferuje swój produkt (pożyczkę ratalną). Firmą tą jest Ferratum Bank p.l.c., która najszerzej znana jest ze swojego głównej marki Ferratum Money. Spółka ta działa na polskim rynku od 2013 roku i posiada całą rzeszę byłych oraz obecnych klientów, którzy zdecydowali się na współpracę z tą instytucją. Jej siedziba główna jest na Malcie co mogłoby budzić pewien niepokój osób, które wolą pożyczać od polskich firm mając poczucie, że mniej w takim wypadu ryzykują. W przypadku Ekspres Kasy jest to niezasadne, ponieważ firma stojąca za tym brandem posiada na tyle duże doświadczenie i obsłużyła w zakresie pożyczek tak wielu Polaków, że większość osób ufa tej instytucji i wie, że może liczyć z jej strony na duży profesjonalizm.

Wiele osób przed podjęciem decyzji o złożeniu wniosku w danej firmie pożyczkowej zastanawia się, czy pożyczkodawca sprawdzi ich historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej. Jest to zrozumiałe, ponieważ często osoby miewające problemy z regulowaniem swoich zobowiązań liczą, że rynek pozabankowy umożliwi im zaciągnięcie atrakcyjnej pożyczki, na którą nie mieliby szansy zwracając się z wnioskiem do dowolnego banku. W przypadku Ekspres Kasy problem ten zdaje się być rozwiązany, ponieważ w żadnym wypadku pożyczkodawca ten nie sprawdza BIK-u, zatem zła historia kredytowa nie stanie na przeszkodzie w zaciągnięciu zobowiązania. Inną sprawą są bazy dłużników jak BIK czy KRD, które są sprawdzane za każdym razem. Jeżeli zatem masz niespłacone długi to nie otrzymasz pożyczki. Jeżeli z kolei nie masz długów, a jedynie złą historię kredytową to po spełnieniu innych warunków, nie powinieneś mieć problemów z uzyskaniem pożyczki na raty w Ekspres Kasa.

POŻYCZKI BEZ BIK

Ekspres Kasa Oferta pożyczki na raty

Ekspres Kasa ma w ofercie pożyczkę ratalną od 1000 zł do 15 000 zł. Jako nowy klient możesz wnioskować do maksymalnie 10 000 zł. Kwota ta ulegnie zwiększeniu jeżeli spłacisz pierwszą pożyczkę bez opóźnień. Raty uiszcza się co miesiąc. Całość pożyczki możesz rozłożyć od 6 do 48 rat, zatem maksymalny okres spłaty, na który możesz się zdecydować to 4 lata. Skorzystanie z tej oferty jest możliwe wyłącznie za pośrednictwem internetu. Pożyczkodawca ten bowiem nie posiada oddziałów, ani pracowników terenowych. Złożenie wniosku jest proste i możliwe wówczas, gdy klient posiada urządzenie elektroniczne (które umożliwi złożenie wniosku) oraz łącze internetowe. Możesz zatem złożyć wniosek w dowolnym czasie nie opuszczając swojego miejsca zamieszkania.

Z oferty Ekspres Kasa korzystają osoby, które po pierwsze potrzebują wysokiej kwoty, a po drugie nie chcą jej oddawać jednorazowo jak ma to miejsce w przypadku chwilówek. Takie rozwiązanie odciąża ich budżet domowy i powoduje, że mogą spłacić swoją pożyczkę samemu ustalając sobie ratę. Spłata zobowiązania w ten sposób jest prostsza niż jednorazowa i mniej obciążąjąca mimo, że ze względu na dłuży okres kredytowania jest też zdecydowanie droższa. Zdarza się, że z tego rodzaju pożyczek korzystają osoby, które próbowały otrzymać kredyt gotówkowy, a ich wniosek został odrzucony. Jeżeli zastanawiasz nad ofertą pożyczki w Ekspres Kasa i jeszcze nie próbowałeś wnioskować o kredyt w banku, to warto abyś sprawdził ranking kredytów gotówkowych. Będzie to zdecydowanie tańsze rozwiązanie. Natomiast, jeżeli jesteś zdecydowany na skorzystanie z oferty pozabankowej, to mimo wszystko warto porównać pożyczkę od Ekspres Kasy z innymi. Możesz to zrobić chociażby sprawdzając ranking pożyczek na raty lub ranking pożyczek bez BIK – jeżeli szukasz pożyczkodawcy nie weryfikującego tej bazy.

Ekspres Kasa Koszty pożyczki

12 miesięcy
24 miesiące
48 miesięcy
3000 zł1791.00 zł2693.00 złx
5000 zł2981.00 zł4481.00 zł4710.00 zł
7500 zł4468.00 zł6713.00 zł7049.00 zł
10000 zł5709.00 zł8945.00 zł9390.00 zł
15000 złx13406.00 zł14065.00 zł

CHWILÓWKI ZA DARMO

 

Ekspres Kasa Jakie wymagania?

Ekspres Kasa tak jak każda inna instytucja udzielająca pożyczek sprawdza i weryfikuje swojego klienta pod różnymi kątami. Wprowadzając wymagania w stosunku do swoich klientów robi pewnego rodzaju selekcję udzielając pożyczek tym osobom, które według jej wytycznych mają największą szanse na spłatę zaciągniętego zobowiązania. Oczywiście wymagania te nie są tak restrykcyjne jak w przypadku weryfikacji przez bank oraz polegają na oświadczeniu, tym samym nie trzeba przedstawiać żadnych dokumentów ani zaświadczenia o dochodach. Klientem Ekspres Kasa może być osoba, która ukończyła 18 rok życia, posiada konto osobiste, dostęp do bankowości elektronicznej, numer telefonu, dowód osobisty oraz polskie obywatelstwo.

Kolejnym istotnym wymaganiem jest brak niespłaconego zadłużenia. Ekspres Kasa bowiem sprawdza swoich klientów w bazach dłużników. Zatem niespłacony mandat, pożyczka lub zaleganie z płatnością u operatora komórkowego może skończyć się odmową. W takiej sytuacji można spłacić zadłużenie i ponownie wnioskować o pożyczkę w tej firmie. Dobrą wiadomością jest to, że – tak jak już wspominaliśmy – instytucja ta w odróżnieniu od większości firm konkurencyjnych nie sprawdzi bazy Biura Informacji Kredytowej. Ekspres Kasa jest zatem pożyczkodawcą mającym w ofercie pożyczkę bez BIK.

POŻYCZKI BEZ BIK

Jak dostać pożyczkę w Ekspres Kasa?

Sięgnięcie po pożyczkę w Ekspres Kasa jest niezwykle proste. W praktyce nie trzeba wiele więcej niż dostęp do internetu, ponieważ właśnie tą drogą można złożyć wniosek o pożyczkę. Firma ta nie posiada oddziałów stacjonarnych ani pracowników terenowych, którzy jeździliby do klienta w celu podpisania umowy. Całość procedowania wniosku, podpisanie umowy oraz weryfikacja odbywa się poprzez stronę internetową pożyczkodawcy. Nie musisz więc ruszać się sprzed komputera aby otrzymać pieniądze wprost na swoje konto.

Pierwszym krokiem jaki musisz wykonać to wejście na stronę internetową Ekspres Kasa i kliknięcie w przycisk „weź pożyczkę na raty”. Zostaniesz przekierowany do formularza. Na samej jego górze możesz ustalić okres trwania spłaty oraz kwotę, którą zamierzasz pożyczyć. W przypadku gdy wybierzesz okres zbyt krótki nastąpi automatyczna korekta. Następnie musisz podać wszystkie wymagane dane m.in.: swoje imię, nazwisko, adres, numer pesel, numer dowodu osobistego, a także wskazać numer konta, na które zostaną wypłacone pieniądze. Należy również zaznaczyć zgody. Obowiązkowe są jednie te przy których widnieje gwiazdka (*), inne nie są wymagane. Po wypełnieniu formularza należy kliknąć „wyślij wniosek”. Kolejnym krokiem będzie weryfikacja Twojej tożsamości za pomocą serwisu bankowego i aplikacji Instantor, która umożliwia weryfikację bez przelewania 1gr na konto pożyczkodawcy. Informację o przyznaniu Ci środków i zaakceptowaniu Twojego wniosku otrzymasz sms-em na podany wcześniej numer telefonu.

Ekspres Kasa adres siedziby oraz dane firmy pożyczkowej

NAZWAFerratum Bank p.l.c.
KRSSpółka zarejestrowana na Malcie
NIP
REGON
ADRESFerratum Bank p.l.c.
ST Business Centre 120
GZR 1027 The Strand, Gzira

 

Ekspres Kasa Zalety i wady

Zalety
✔️ Brak sprawdzania bazy BIK
✔️ Wysoka kwota pożyczki
✔️ Szybka decyzja i wypłata
✔️ Minimum formalności
✔️ Możliwość elastycznego dopasowania kwoty raty

 

Wady
❌ Wysokie opłaty i prowizje

Numer telefonu i dane kontaktowe do Ekspres Kasa

Adres e-mail:ekspreskasa@ekspreskasa.pl
Numer na infolinie:221234567
Strona internetowa:ekspreskasa.pl

 

Ekspres Kasa Pożyczki Informacje o pożyczce

Wiek pożyczkobiorcy:
18 – 60 lat
Pierwsza Darmowa:
N/D
Maks pierwsza pożyczka
1000 – 10000 zł
Maks kolejna pożyczka
1000 – 15000 zł
Termin spłat
6 – 48 miesięcy
Czas wypłatyok. 15 minut

 

INNE FIRMY POŻYCZKOWE

KredytOK - Logo
Wandoo - Logo
Pożyczka City - Logo
Provema Credit - Logo
Miloan - Logo
Loans 4 Players - Logo
LendON - Logo
Freezl - Logo
Bliska Pożyczka - Logo
KasaTak - Logo
Szybka Gotówka - Logo
Zaplo - Logo
Visset - Logo
Ekassa - Logo
YOLO - Logo

WSZYSTKIE FIRMY

SPRAWDŹ RANKINGI

Opinie i dyskusja o Ekspres Kasa

Facebook

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Asystent Finansowy Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o