Lista firm faktoringowych

Aforti Factor - Logo


Ocena ogólna

Aforti Factor – opinie klientów i informacje
śr: 4.2 | opinii: 14

Aforti Factor jest firmą zajmującą się usługami faktoringowymi przeznaczonymi dla firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Przedsiębiorca praktycznie od ręki może zamienić wystawioną fakturę na pieniądze bez czekania na płatność kontrahenta i tym samym przywrócić płynność finansową swojej działalności. Aforti Factor działa od 2007 roku, zaś usługami faktoringowymi trudni się od stosunkowo niedawna bo od 2018 roku. (…)

Opinie i Informacje


Brutto Faktoring - Logo


Ocena ogólna

Twoja opinia

Brutto jest odpowiadającą na potrzeby przedsiębiorców firmą faktoringową, która została założona w 2016 roku i działa od tego czasu bez przerwy wciąż się rozwijając i poszerzając grono swoich klientów. Przedsiębiorcy korzystający z usług Brutto mogą liczyć na obsługę w zakresie faktoringu i tym samym otrzymać pieniądze za niezapłacone jeszcze faktury od kontrahentów, może również sfinansować zakupy, a także podatki oraz ZUS. (…)


Faktoria - Logo


Ocena ogólna

Faktoria – opinie klientów i informacje
śr: 2.9 | opinii: 24

Faktoria jest firmą faktoringową powstałą w celu wspierania małych i średnich przedsiębiorców. Jej początki sięgają 2017 roku, kiedy to w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością została powołana do życia. Istotny dla większości klientów firmowych może być fakt, że Faktoria wywodzi się z sektora bankowego, gdyż jest częścią grupy Nest Banku, który rozszerzając swoją działalność dał temu podmiotowi dużą niezależność. (…)


Fandla - Logo


Ocena ogólna

Fandla Faktoring – opinie klientów i informacje
śr: 3.8 | opinii: 4

Fandla to stosunkowo młody startup, który za cel obrał sobie finansowe wsparcie przedsiębiorców, którzy dzięki usługom tej firmy mogą liczyć na szybsze otrzymanie pieniędzy za faktury. Fandla co prawda działa dopiero od 2016 roku, jednak w tym czasie udało się jej obsłużyć spore grono firm oraz nawiązać współpracę z istotnymi partnerami m.in. z Bankiem Pocztowym, u którego w ofercie można znaleźć właśnie usługę faktoringu oferowanego przez Fandlę. (…)


Finea - Logo


Ocena ogólna

Finea Faktoring – opinie klientów i informacje
śr: 4 | opinii: 2

Finea jest firmą, której główną usługą jest faktoring. Co ciekawe w odróżnieniu od wielu konkurencyjnych firm z tej branży działa w formie spółki akcyjnej. Śledząc jej historię pierwsze na co zwraca się uwagę to fakt, że jest to stosunkowo młoda firma, gdyż działa od 2018 roku. To wówczas rozpoczyna się jej działalność. Mimo młodego wieku przekonała do siebie wielu klientów z różnych branż i stała się całkiem rozpoznawalną marką na rynku. (…)


Monevia - Logo


Ocena ogólna

Monevia – opinie klientów i informacje
śr: 4.3 | opinii: 4

Monevia jest firmą faktoringową, której działalność ma na celu poprawę płynności finansowej przedsiębiorstw. Klienci firmowi korzystający z jej usług mogą liczyć na finansowanie faktur oraz kilka innych usług, które firma również posiada w swojej ofercie. Monevia jest jedną z najdłużej działających firm w całej branży, co zdecydowanie działa na jej korzyść. Wpis do rejestru KRS wskazuję, że jej działalność sięga 2001 roku, posiada zatem przeszło 20 letnie doświadczenie w obsłudze klientów w zakresie faktoringu! (…)


NFG e-Faktoring - Logo


Ocena ogólna

NFG e-Faktoring – opinie klientów i informacje
śr: 3.8 | opinii: 15

NFG to skrót od pełnej nazwy, która brzmi „Narodowy Fundusz Gwarancyjny”. Jest to przedsiębiorstwo świadczące usługi faktoringowe dla małych i średnich przedsiębiorców, które może pochwalić się długi stażem, gdyż działa od 2007 roku. NFG jest częścią dużej spółki Kaczmarski Group, która działa na kilku polach w branży finansowej. Należą do niej m.in. Krajowy Rejestr Długów BIG S.A. (popularny KRD) oraz Kaczmarski Inkasso (firma windykacyjna). (…)


SMEO Faktoring - Logo


Ocena ogólna

SMEO Faktoring – opinie klientów i informacje
śr: 4.7 | opinii: 39

SMEO to firma, której oferta dotyczy stricte usług faktoringowych. Działa w formie spółki akcyjnej co nie jest częste, gdyż zwykle firmy trudniące się faktoringiem wolą funkcjonować jako spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Jest to dość młoda firma, gdyż wpis do rejestru KRS uzyskała dopiero w 2017 roku, jednak brak długiego stażu nie powinien być problemem, gdyż doświadczenie tej firmy nie jest wynikiem jej stażu na rynku, a kadry menedżerskiej, w skład w której wchodzą osoby doświadczone i znane ze swoich kompetencji. (…)

 

SPRAWDŹ RANKINGI