Getin Bank – Infolinia i kontakt

Getin Bank - Infolinia i Kontakt

Getin Bank – Infolinia i kontakt
śr: 5 | opinii: 1
Czy znasz najszybsze i najbardziej efektywne formy kontaktu z Getin Bankiem? Szukasz odpowiedniego numeru na infolinię, adresu e-mail lub informacji o formularzu kontaktowym? Chcesz się skontaktować z Getin Bankiem w najlepszy możliwy sposób, ale nie wiesz, który będzie odpowiedni? Poznaj wszystkie opcje komunikacji z tą instytucją i wybierz tą, która będzie najlepiej odpowiadała Twoim potrzebom. Kontakt z Getin Bankiem nigdy nie był prostszy.

Nie jest niczym nowym stwierdzenie, że w celu skontaktowania się klienci instytucji finansowych najchętniej sięgają po telefon. Nie inaczej jest w przypadku Getin Banku, gdzie klienci najczęściej uzyskują informacje przy pomocy dedykowanej infolinii. Sposób ten ma wiele zalet, jednak najbardziej istotne wydają się przede wszystkim mnogość spraw, które można załatwić w ten sposób oraz możliwość ich załatwienia w nieskomplikowany sposób, bez zbędnego czekania. Oczywiście nie jest to jedyna możliwość komunikacji, a Getin Bank umożliwia również kontakt na kilka innych sposobów. Prezentujemy je poniżej.

Getin Bank Infolinia

Klienci indywidualni mogą korzystać z infolinii Getin Banku przez 24h na dobę / 7 dni w tygodniu. W tym czasie mogą otrzymać informację o ofercie banku, zastrzec lub odblokować kartę, czy też załatwić swoje indywidualne sprawy poza kwestiami związanymi z obsługą produktów samochodowych i hipotecznych. Ich obsługa możliwa jest od pn. do pt. w godzinach 8:00 – 20:00 oraz w soboty między 8:00 a 16:00.

Getin Bank posiada osobną infolinię dedykowaną klientom firmowym i sektora publicznego czynną w dni robocze w godz. 8:00 – 20:00. Wszystkie dostępne numery udostępnione przez bank znajdziesz poniżej.

Getin Bank kontakt e-mail

Często wybieraną przez klientów formą kontaktu (aczkolwiek nie tak często jak infolinia) jest komunikacja przy pomocy e-maila. Możesz po prostu wysłać do Getin Bank wiadomość e-mail z zapytaniem o ofertę, skanem wniosku lub reklamacją. Miej na uwadze, że nie wszystkie sprawy można załatwić tą drogą ze względu na bezpieczeństwo, gdyż możliwości weryfikacji klienta są ograniczone. Jeżeli jednak Twoja sprawa nie jest szczególnie skomplikowana warto skorzystać właśnie z tej formy. Poprawny adres e-mail Getin Banku, na który możesz przesłać wiadomość oraz/lub dokumenty prezentujemy poniżej.

 

Formularz kontaktowy w Getin Banku

Podobnym do wysłania wiadomości e-mail sposobem kontaktu może być formularz kontaktowy. Różni się on jedynie tym, że zamiast z prywatnej skrzynki, wiadomość wysyłasz bezpośrednio ze strony Getin Banku za pośrednictwem specjalnie stworzonego do tego celu formularza. Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię temat sprawy, w której się kontaktujesz, wpiszesz poprawne dane osobowe oraz treść wiadomości. Informację zwrotną otrzymasz na swój adres e-mail, dlatego tak ważne jest poprawne jego wpisanie w formularzu.

Getin Bank - Formularz kontaktowy

Getin Bank Adres pocztowy

Masz możliwość kontaktu w tradycyjny i najbardziej oficjalny sposób tj. wysyłając list do Getin Banku. Sposób ten, choć już coraz rzadziej stosowany, wciąż jest praktykowany przez niektórych klientów. Złożenie wniosku, prośby, reklamacji tym sposobem będzie miało ten sam efekt, co użycie innej formy komunikacji, z tym że może potrwać nieco dłużej. Decydując się na listowny kontakt z Getinem pamiętaj, aby poprawnie zaadresować kopertę oraz wybrać list polecony z potwierdzeniem odbioru. Poniżej znajdziesz adres siedziby oraz adres korespondencyjny Getin Banku.

  • Adres siedziby oraz adres korespondencyjny Getin Banku:
    Getin Noble Bank SA
    Rondo Ignacego Daszyńskiego 2 C
    00-843 Warszawa

Getin Bank - Logo


Ocena ogólna

Getin Bank – opinie klientów i informacje
śr: 3.7 | opinii: 21

OPINIE I INFORMACJE


INNE BANKI

Santander Bank - Infolinia i Kontakt
Santander Consumer Bank - Infolinia i Kontakt
BNP Paribas - Infolinia i Kontakt
ING Bank Śląski - Infolinia i Kontakt
mBank - Infolinia i Kontakt
Volkswagen Bank - Infolinia i Kontakt
Nest Bank - Infolinia i Kontakt
Bank Millennium - Infolinia i Kontakt
Alior Bank - infolinia i kontakt
PKO Bank Polski - Infolinia i Kontakt
Kredyt gotówkowy w Credit Agricole:

Oprocentowanie
7,20%

RRSO
7,40%

Prowizja
0,00%

Lokata w Credit Agricole:

Czas trwania
do 15 miesięcy

Oprocentowanie
do 3,30%

Kwota lokaty
500 zł – 180 000 zł

Konto oszczędnościowe w Credit Agricole:

Wymagane konto osobiste
NIE

Oprocentowanie
do 3,00%

Kwota
do 400 000 zł

SPRAWDŹ RANKINGI

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
mARIANNA sUŁEKAsystent Finansowy Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
mARIANNA sUŁEK
Gość
mARIANNA sUŁEK

Jestem, bardzo zaWIEDZIONA.jAK MOŻNA BYŁO ZLIKWIDOWAC TAK NATYCHMIAST ODDZIAŁ BANKU W sKARŻYSKU kAMIENNA.mAM PYTANIE CZY JUŻ W OGÓLE NIE BĘDZIE W sKARŻYSKU kAMIENNA ODDZIAŁU gETIN bANKU.jEŻELI ZLIKWIDUJHECIE T ZREZYGNUJE Z WASZYCH USŁUG.cZEKAM NA ODPOWIEDZ.