HapiPożyczki – opinie i informacje

HapiPożyczki - Logo


Ocena ogólna

HapiPożyczki – opinie i informacje
śr: 4.4 | opinii: 8

ZŁÓŻ WNIOSEK

CZĘSTE PYTANIA

Jaką pożyczkę ma w ofercie HapiPożyczki?

HapiPożyczki ma w ofercie pożyczkę na raty.

Kwota pożyczki wynosi od 800 do 15 000 zł. Okres spłaty jest elastyczny. Możesz wybrać od 6 do 36 miesięcy.

Jakie wymagania trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczkę w HapiPożyczki?

HapiPożyczki nie posiada dużych wymagań względem klientów.

Aby Twój wniosek pozytywnie przeszedł procedurę w HapiPożyczki powinieneś posiadać:

 • minimum 18 lat,
 • rachunek osobisty,
 • stały dochód,
 • aktualny dowód osobisty,
 • adres zamieszkania,
 • telefon,
 • dobrą historię kredytową,
 • brak wpisów w bazach dłużników,
 • zdolność do spłaty pożyczki.

 

Jak wziąć pożyczkę w HapiPożyczki - Krok po kroku
 1. Przejście z rankingu do strony internetowej HapiPożyczki.
 2. Ustalenie kwoty oraz okresu spłaty.
 3. Wypełnienie formularza
 4. Weryfikacja za pomocą przelewu weryfikacyjnego oraz rozmowy z konsultantem.
 5. Otrzymanie decyzji.
 6. Wypłata środków.
 7. Spłata rat w ustalonych terminach.
Czy HapiPożyczki zweryfikuje mnie w BIK?

TAK. Firma HapiPożyczki należy do firm pożyczkowych, które sprawdzają BIK oraz bazy dłużników.


HapiPożyczki Przykładowe opinie klientów

Karyna, Radom, lat 32

Ocena 5 na 5 - gwiazdki

„Według mnie HapiPożyczka nie różni się wiele pod względem kosztów od kredytu gotówkowego, z tym że można ją otrzymać całkowicie online. To jej duży plus. Oceniam na 5 i polecam.”

Sławomir, Marki, lat 41

Ocena 3 na 5 - gwiazdki

„Starałem się o 10 000 zł i nie wiem dlaczego otrzymałem informację zwrotną, że HapiPożyczka może mi zaoferować maksymalnie 7 000 zł. Wziąłem, bo co miałem zrobić?”

Gracjan, Goleniów, lat 34

Ocena 5 na 5 - gwiazdki

„Mam pożyczkę w tej firmie i naprawdę jestem hapi 🙂 Dostałem ją szybko i bez zbędnych formalności. Koszty są niewielkie, a rata dopasowana do moich możliwości. Szczerze polecam!”

SPRAWDŹ OPINIE

 

HapiPożyczki to bardzo rozpoznawalna marka na polskim rynku pożyczek online. Praktycznie każdy, kto kiedykolwiek interesował się rynkiem pożyczkowym lub szukał pożyczki dla siebie, natrafił na ofertę tego pożyczkodawcy. Nic dziwnego, gdyż swoją popularność zawdzięcza dużej promocji w telewizji oraz w internecie. Sama oferta jest również ciekawa i godna zainteresowana. Klient bowiem może pożyczyć do 15 000 zł, a płatności rozłożyć do 36 miesięcy. Sama pożyczka nie jest szczególnie droga jeżeli porównamy ją z ofertami konkurencji. Jednak to nie wszystko na co możesz liczyć biorąc pożyczkę na raty w HapiPożyczki. Co jeszcze ma do zaoferowania ta firma? O czym warto wiedzieć za nim złoży się u niej wniosek? Jak klienci oceniają współpracę z tym pożyczkodawcą? Przyglądamy się ofercie, zasadom, samej firmie oraz opiniom o niej.

Klienci firm pożyczkowych z reguły nie są zainteresowani ciągnącą się procedurą oraz przedstawianiem różnych dokumentów, takich jak chociażby zaświadczenie o zarobkach. Nic więc dziwnego, że trafiają do takich firm jak HapiPożyczki, które nie oczekują od klienta fizycznego pojawiania się w oddziale, ani nie wymagają przejścia przez rozbudowane kwestie formalne. HapiPożyczka swoją działalność prowadzi w internecie, ma prosty wniosek, który wypełnia się online, a pieniądze wypłaca w 15 minut od jego akceptacji. To zdecydowanie bardzo duży plus współpracy z tą firmą. Spora kwota pożyczki i elastycznie dopasowana rata przez samego klienta to kolejne argumenty, które mogą przemawiać za skorzystaniem z jej usług. Innymi słowy, klient może otrzymać aż 15 000 zł w kilkanaście minut wprost na swoje konto osobiste nie ruszając się nawet z domu.

HapiPożyczki - Wygląd strony głównej

HapiPożyczki – wygląd strony internetowej pożyczkodawcy

Co warto wiedzieć o HapiPożyczki?

HapiPożyczki do brand jednej z najprężniej działających firm na polskim rynku pożyczkowym, czyli IPF Polska Sp. z o. o. International Personal Finance (bo tak brzmi pełna nazwa skrótu) to duża międzynarodowa grupa działająca w wielu krajach świata . Warto tutaj wspomnieć chociażby o Czechach, Węgrach, Rumuni, Bułgarii oraz Meksyku. W Polsce poza opisywanym brandem odpowiada również za inną, jeszcze bardziej znaną markę, którą jest dobrze wszystkim znany Provident oraz mniejszą, skierowaną głównie dla graczy, markę Loans 4 Players. IPF działa w Polsce od 2009 roku, zatem posiada kilkunastoletnie doświadczenie we współpracy z polskim klientem i tak jak w przypadku każdej instytucji pożyczkowej posiada różne opinie, jednak bez najmniejszego cienia wątpliwości można stwierdzić, że za współpracą z tą firmą nie kryje się żadne niebezpieczeństwo. Firmy z ugruntowaną pozycją na rynku nie mogą sobie pozwolić na naciąganie klientów, dlatego bez najmniejszych obaw możesz związać się IPF umową o pożyczkę.

Ważną cechą HapiPożyczki jest granica wieku, którą stawia przed swoimi klientami. Większość firm posiada pewne ramy wiekowe, w których musi zmieścić się klient aby mieć szansę na otrzymanie środków. Inaczej jest w przypadku tego pożyczkodawcy, którego jedynym wymogiem w tej materii jest bycie pełnoletnim. Osiągnięcie dorosłości jest oczywiście wymagane przez prawo, aby móc związać się umową cywilno-prawną z innym podmiotem, natomiast często instytucje pożyczkowe zawyżają tę górną granicę wieku windując ją do 21, a czasami nawet 25 lat. W przypadku HapiPożyczki nie ma również stawianej górnej granicy. W związku z tym pożyczkę może otrzymać zaawansowany wiekowo senior oraz licealista, oczywiście po spełnieniu innych wymogów, którym za chwilę się przyjrzymy.

Zasady spłaty zobowiązania w HapiPożyczka są dość ciekawe. Przede wszystkim klient może po zaciągnięciu pożyczki ustawić płatność do przodu o 2 miesiące. Oznacza to, że pierwszy okres po otrzymaniu finansowania nie będziesz musiał nic płacić, a realna spłata według harmonogramu rozpocznie się z miesięcznym opóźnieniem. Wielu klientów postrzega to jako zaletę. Pamiętaj jednak, że co się odwlecze to nie uciecze. To nie jedyny bonus, który posiada w swoim zanadrzu ten pożyczkodawca. Przyglądając się formularzowi na stronie internetowej pożyczkodawcy natrafisz na informację o możliwości przekładania terminu spłaty rat. Liczba przesunięć zależna jest od długości spłaty pożyczki i wynosi:

 • 1 przesunięcie w przypadku okresu spłaty wynoszącego od 4 rat do 11 rat,
 • 2 przesunięcia w przypadku okresu spłaty wynoszącego od 12 rat do 17 rat,
 • 3 przesunięcia w przypadku okresu spłaty wynoszącego od 18 rat do 23 rat,
 • 4 przesunięcia w przypadku okresu spłaty wynoszącego od 24 rat.

 

Tego typu wakacje kredytowe mogą być naprawdę istotne z punktu widzenia ewentualnych problemów finansowych, które każdego mogą spotkać. Pamiętaj, że przesunięcie oznacza wydłużenie terminu spłaty, nie zaś jej anulowanie.

 

HapiPożyczki Oferta pożyczki na raty

Oferta HapiPożyczki prezentuje się następująco. Możesz wybrać kwotę z zakresu 2 000 zł – 15 000 zł oraz okres spłaty od 6 do 36 miesięcy. Obie te kwestie można ustawić dobrowolnie, tym samym dopasować ratę odpowiednio do swoich możliwości zarobkowych. Istotne jest aby pamiętać, że dłuższy okres spłaty, mimo że gwarantuje mniejszą comiesięczną płatność, wiąże się z większymi kosztami. To ile będziesz musiał w sumie zapłacić za zobowiązanie w HapiPożyczki możesz sprawdzić w tabeli, którą przygotowaliśmy i prezentujemy nieco niżej. Wszystkie kroki, które musisz poczynić, aby uzyskać pożyczkę przejdziesz online za pośrednictwem strony internetowej. Pożyczkodawca nie będzie od Ciebie żądał żadnej dokumentacji. Wypłacając pożyczkę możesz rozpocząć jej spłatę po dwóch miesiącach. Masz również możliwość skorzystania z przesunięcia terminu spłaty rat (o czym już wspomniano powyżej). Istnieje też możliwość, że złożysz wniosek o konkretną kwotę, a w wyniku analizy Twojego wniosku otrzymasz kontrofertę, która będzie niższa niż kwota, o którą wnioskujesz.

Skorzystanie z oferty HapiPożyczki jest dobrym pomysłem dla osób, które w prosty sposób chcą pozyskać sporą kwotę i spłacać ją w wygodnych ratach. Oferta tej instytucji stanowi ciekawą alternatywę dla kredytu gotówkowego, który co prawda może być na wyższą kwotę i dłuższy okres, jednak wiąże się z większym zaangażowanie klienta. Warto tutaj wspomnieć, że oferta HapiPożyczki to jedna z tańszych opcji na naszym rynku. Wiele osób sądzi, że korzystając z pożyczek pozabankowych będą musieli ponieść duże koszty i w większości przypadków mają rację, jednak nie w przypadku tej oferty. Jest ona bardzo konkurencyjna i przejrzyście zaprezentowana na stronie internetowej pożyczkodawcy. Dlatego też, jeżeli nie chcesz wnioskować o kredyt w banku lub też zniechęcają Cię do tego rozbudowane formalności i zastanawiasz się gdzie pożyczyć pieniądze, warto zastanowić się nad złożeniem wniosku w HapiPożyczki. Niemniej przed podjęciem ostatecznej decyzji porównaj jak obecnie prezentuje się oferta tego pożyczkodawcy na tle innych. Możesz to zrobić za pomocą rankingów, które znajdzie w menu AsystentaFinansowego. Być może znajdziesz rozwiązanie, które będzie dla Ciebie bardziej odpowiednie.

Koszty HapiPożyczki

6 miesięcy12 miesięcy24 miesiące36 miesięcy
2000 zł50.44 zł100.84 zł201.76 zł302.56 zł
5000 zł126.04 zł252.04 zł504.16 zł756.04 zł
7500 zł189.00 zł378.00 zł756.00 zł1134.24 zł
10000 zł252.02 zł504.08 zł1008.08 zł1512.08 zł
15000 zł378.00 zł756.00 zł1512.00 zł2268.12 zł

CHWILÓWKI ZA DARMO

 

HapiPożyczki Jakie wymagania?

Tajemnicą poliszynela jest, że firmy pożyczkowe mają mniejsze wymagania względem swoich klientów niż banki. Te bowiem bardzo dokładnie weryfikują zdolność kredytową oraz stawiają duże wymagania przed kredytobiorcami odnoszące się zarówno to ich obecnej sytuacji finansowej jak i rodzaju umowy, na podstawie której uzyskują dochód. Z kolei instytucje pożyczkowe działają w nieco inny sposób. Udzielają pożyczek w znacznie mniej restrykcyjnym otoczeniu prawnym, gdyż robią to na podstawie kodeksu cywilnego. Stąd też osoby, które spotykają się z odmową w banku, często trafią do firm pożyczkowych, gdzie otrzymują finansowanie jeszcze tego samego dnia. Oczywiście nie jest tak, że firmy te nie stawiają przed swoimi klientami absolutnie żadnych wymagań. Wręcz przeciwnie one istnieją i są twardo przez nie respektowane, z tym że nie są aż tak wygórowane. Tak też jest w przypadku firmy HapiPożyczki.

Do wymagań, które musi spełnić klient aby móc cieszy się przyznanymi pieniędzmi przez HapiPożyczki, możemy zaliczyć: przekroczenie 18 roku życia, posiadanie ważnego dowodu osobistego, konta w banku, numeru telefonu, adresu zamieszkania oraz stałego dochodu, który będzie wystarczający do regulowania rat pożyczki. Ponadto wielu klientów przed złożeniem wniosku zastanawia się, czy zostaną zaciągnięte informacje na jego temat z BIK-u oraz baz dłużników. Odpowiedź brzmi tak. HapiPożyczki sprawdzą Twoją historię kredytową oraz zweryfikują, czy nie posiadasz długów. Jeżeli nie spełnisz wymagań pod tym kątem niestety nie otrzymasz pożyczki. W takiej sytuacji w pierwszej kolejności warto się zastanowić jak wyjść z długów lub ewentualnie skorzystać z usług firmy oferującej tzw. pożyczkę bez BIK.

ZŁÓŻ WNIOSEK

Jak dostać pożyczkę w HapiPożyczki?

HapiPożyczki to firma, której działalność skupia się w internecie, zatem z pożyczki możesz skorzystać online nie ruszając się nawet z własnego domu. Wniosek złożysz za pośrednictwem strony pożyczkodawcy, a firma automatycznie zweryfikuje, czy jest w stanie pożyczyć Ci pieniądze. W przypadku pozytywnej decyzji otrzymasz środki wprost na swoje konto osobiste, które podasz w trakcie wypełniania formularza. Firma nie posiada swoich oddziałów, nie ma zatem możliwości fizycznego udania się do punktu, w którym nastąpi wypłata środków. Możesz natomiast skorzystać z usług innego brandu (Provident), który posiada przedstawicieli mobilnych, którzy podpiszą z Tobą umowę, wypłacą pożyczkę oraz będą Cię regularnie odwiedzać w celu przyjęcia gotówki w ramach płatności ratalnych. Inną firmą działającą na podobnych warunkach jest Bliska Pożyczka. Jeżeli zatem nie chcesz przechodzić przez procedurę online masz alternatywę w postaci tych dwóch pożyczkodawców.

W celu otrzymana pożyczki wejdź na stronę internetową HapiPożyczki. Na stronie głównej możesz ustalić jej parametry poprzez znajdujące się tam suwaki odpowiadające za pożyczaną kwotę oraz okres spłaty. Automatycznie zostanie Ci przedstawiona comiesięczna rata. Masz również możliwość zapoznania się z formularzem informacyjnym, który w szerszy sposób przedstawi Ci wszystkie niezbędne informacje. Po kliknięciu w „Chcę Pożyczkę” przejdziesz do formularza, który będziesz musiał wypełnić wszystkim wymaganymi informacjami. Jeżeli go wypełnisz, zostaniesz zweryfikowany za pomocą przelewu oraz poprzez rozmowę z konsultantem. Po otrzymaniu pozytywnej informacji o przyznaniu Ci środków, pieniądze pojawią się na Twoim rachunku w ciągu 15 minut.

HapiPożyczki adres siedziby oraz dane firmy pożyczkowej

NAZWAIPF Polska Sp. z o. o.
KRS0000333174
NIP7010191956
REGON141948913
ADRESIPF Polska Sp. z o. o.
Al. Jerozolimskie 136
02-305 Warszawa

 

HapiPożyczki Zalety i wady

Zalety
✔️ Niskie koszty
✔️ Elastyczność (możliwość dopasowania raty do swoich możliwości)
✔️ Stosunkowo wysoka kwota
✔️ Już od 18 lat (bez górnej granicy)
✔️ Bardzo szybka wypłata
✔️ Prosta procedura (w całości online)

 

Wady
❌ Sprawdzane bazy BIK, KRD i BIG
❌ Brak informacji o rzeczywistych kosztach pożyczki (informacja tylko o wysokości raty)
❌ Negatywny wpis do bazy BIK w przypadku opóźnień
❌ Nie pracują w niedzielę
❌ Wnioski są często odrzucane

Numer telefonu i dane kontaktowe do HapiPożyczki

Adres e-mail:bok@hapipozyczki.pl
Numer na infolinie:223958587
Strona internetowa:hapipozyczki.pl

 

HapiPożyczki Informacje o pożyczce na raty

Wiek pożyczkobiorcy:
od 18 lat (bez górnej granicy)
Pierwsza Darmowa:
N/D
Maks pierwsza pożyczka
2000 – 15000 zł
Maks kolejna pożyczka
2000 – 15000 zł
Termin spłatdo 36 miesięcy
Czas wypłatyok. 15 minut

 

INNE FIRMY POŻYCZKOWE

BIGCredit - Logo
Loans 4 Players - Logo
KredytOK - Logo
Pożyczka Plus - Logo
VIA SMS - Logo
YOLO - Logo
Smartney - Logo
HaloPożyczka - Logo
LendON - Logo
Vivus - Logo
NetCredit - Logo
Wandoo - Logo
AlfaKredyt - Logo
Ekspres Kasa - Logo
Bliska Pożyczka - Logo

WSZYSTKIE FIRMY

SPRAWDŹ RANKINGI

Opinie i dyskusja o HapiPożyczki

Facebook

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Asystent Finansowy Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o