inBank – infolinia i kontakt

inBank - Infolinia i Kontakt

inBank – infolinia i kontakt
śr: 4 | opinii: 2
Jesteś zainteresowany kontaktem z inBankiem, ale nie do końca wiesz, który ze sposobów kontaktu będzie dla Ciebie odpowiedni? Czy znasz wszystkie możliwości kontaktu z inBankiem? Szukasz poprawnego numeru na infolinię lub informacji o tym, w jakich godzinach pracują konsultanci? Czy może jesteś zainteresowany wysłaniem e-maila lub listu na adres korespondencyjny inBanku? Sprawdź jakie formy kontaktu są dostępne i wybierz tę, która będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia.

InBank w Polsce posiada jedynie oddział, a co za tym idzie nie można go uznać za pełnoprawny bank, który działa tak prężnie jak inne banki konkurencyjne. Niestety w związku z tym istnieje mniej dróg kontaktowych niż w przypadku innych banków, zatem na próżno szukać takich możliwości jak czat, czy formularz kontaktowy. Nie zawiedzie się ten, kto liczy na obsługę przez konsultanta na infolinii. Jest to zdecydowanie najpopularniejsza z możliwości oferowanych przez inBank, jednak nie jedyna. Wszystkie sposoby kontaktu prezentujemy poniżej.

inBank Infolinia

InBank posiada polskojęzyczną infolinię dedykowaną klientom oraz wszystkim osobom, które chcą się zapoznać z ofertą banku. Istotne jest, że tym sposobem możesz uzyskać interesujące Cię informacje oraz załatwić wiele istotnych spraw w dość szybki sposób. W przypadku innych sposobów czas ten automatycznie się wydłuża lub załatwienie sprawy jest po prostu niemożliwe. Dlatego też infolinia inBanku cieszy się największą popularnością spośród wszystkich możliwych form kontaktowych. Z konsultantem możesz porozmawiać we wszystkie dni robocze w godzinach od 9 do 17.  Numer na infolinię inBanku jest jeden i prezentujemy go poniżej.

 

inBank kontakt listowny

Papierowa forma kontaktu mimo, że co raz rzadziej stosowana to wciąż jest jedną proponowanych przez inBank dróg kontaktu. Znając poprawny adres tej instytucji finansowej możesz wysłać list lub dowolny dokument (np. wniosek lub prośbę), który nie powinien pozostać bez odpowiedzi. Oczywiście ta forma kontaktu wymaga od klienta cierpliwości, ponieważ ponadstandardowy czas na skonstruowanie odpowiedzi na zapytanie przez bank, należy również doliczyć dodatkowe dni na doręczenie listu w obie strony. Jeżeli jesteś zainteresowany tą formą kontaktu, to pamiętaj aby poprawnie zaadresować kopertę (dokładny adres inBanku prezentujemy poniżej) oraz postawić na list polecony z potwierdzeniem odbioru. Dzięki temu będziesz posiadał dowód, że inBank odebrał Twoją przesyłkę.

  • Adres korespondencyjny inBanku:
    AS Inbank S.A Oddział w Polsce
    Riverside Park
    Ul. Fabryczna 5A
    00-446 Warszawa

 

inBank kontakt e-mail

Ostatnią z możliwych, aczkolwiek równie skuteczną formą kontaktu z inBankiem jest kontakt przy pomocy poczty elektronicznej. Tym sposobem możesz wysłać dowolny wniosek, zapytanie, reklamację czy skany dokumentów. Nie licz jednak na złożenie jakiejkolwiek dyspozycji tą drogą, gdyż ze względów bezpieczeństwa może okazać się to niemożliwe. Warto również skorzystać z infolinii w przypadku bardziej skomplikowanych spraw, w których wymiana informacji jest niezbędna – w takim przypadku kontakt przy pomocy e-maila może okazać się zbyt czasochłonny. Poprawny adres e-mail inBanku prezentujemy poniżej.

inBank - Logo


Ocena ogólna

inBank – opinie klientów i informacje
śr: 3.9 | opinii: 17

OPINIE I INFORMACJE


INNE BANKI

Bank Pekao - Infolinia i Kontakt
Citi Handlowy - Infolinia i Kontakt
Santander Consumer Bank - Infolinia i Kontakt
BNP Paribas - Infolinia i Kontakt
Bank Millennium - Infolinia i Kontakt
ING Bank Śląski - Infolinia i Kontakt
Getin Bank - Infolinia i Kontakt
PKO Bank Polski - Infolinia i Kontakt
Alior Bank - infolinia i kontakt
Volkswagen Bank - Infolinia i Kontakt
Lokata w inBanku:

Najwyższe oprocentowanie!

Czas trwania
1 – 60 miesięcy

Oprocentowanie
do 3,50%

Kwota lokaty
5000 zł – 50 000 zł

SPRAWDŹ RANKINGI

14
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
MiroTomMaciejBozenaAndrzej Gabriel Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Gość
Zbyszek

Potrzebuję numer telefonu do IN Banku ale nie numer infolini

Renata
Gość
Renata

Czy ktoś ma inny telefon do banku niż infolinia

Klaudia
Gość
Klaudia

Na infolinię nie można się dodzwonić – włącza się komunikat, że nie ma takiego numeru.

Andrzej Gabriel
Gość
Andrzej Gabriel

Pytanie, Jak i gdzie, mogę sprawdzić stan spłaty kredytu, w Waszym banku? Omyłkowo wpłaciłem 2-raty w tym samym czasie. Mój bank anulował dubel dwa tygodnie temu, a wczoraj dostałem również zwrot z Waszego banku jednej raty.. Tym samym wynika iż za MAJ-2022 nie ma wpłaty raty.

Bozena
Gość
Bozena

Witam potrzebuje kontakt do windykacji InBanku dzwoniac z z zagranicy

Maciej
Gość
Maciej

Mi mówi za mam zadzwonić na obsługę klienta ! Gdzie na nią właśnie dzwonię

Tom
Gość
Tom

Z jakiegokolwiek telefony bym nie dzwonił na infolinię, otrzymuję komunikat że nie można mnie połączyć z wybranym numerem ponieważ „połączenie nie może być zrealizowane z tego telefonu”

Miro
Gość
Miro

Nie można sie dodzwonić z zagranicy