ING Bank Śląski – infolinia i kontakt

ING Bank Śląski - Infolinia i Kontakt

ING Bank Śląski – infolinia i kontakt
śr: 5 | opinii: 2
Szukasz efektywnego sposobu na kontakt z ING Bankiem Śląskim? Chcesz znaleźć aktualny numer infolinii, adres e-mail lub dowiedzieć się więcej o alternatywnych formach kontaktu z tą instytucją? Nie wiesz, który ze sposobów będzie dla Ciebie najlepszy? Poniżej prezentujemy różne drogi kontaktowe z ING oraz pokrótce opisujemy każdą z nich. Sprawdź poniżej, a następnie wybierz najlepszy według Ciebie sposób komunikacji z ING Bankiem Śląskim lub podziel się swoją opinią dotyczącą obsługi klienta w tej instytucji.

Kontakt z bankiem poprzez infolinię, mimo że wydaje się dość „przestarzały”, to wciąż jest najczęściej wybieraną formą kontaktu wśród klientów instytucji finansowych. Nie inaczej jest z klientami ING Banku Śląskiego, którzy to właśnie tę formę kontaktu uważają za najbardziej efektywną. Powodem takiego stanu rzeczy jest fakt, że konsultant infolinii może pomóc od razu, często bez zbędnego czekania, co ma miejsce w przypadku innych sposobów komunikacji takich jak formularz kontaktowy, czy kontakt listowny.

ING Bank Śląski Infolinia

ING Bank Śląski posiada bardzo rozbudowaną infolinię co skutkuje kilkoma różnymi numerami, pod którymi można załatwić różne sprawy. Każda z infolinii może pracować w nieco innych godzinach, jednak niektóre sprawy jak np. zastrzeżenie karty kredytowej możesz załatwić o każdej porze przez 7 dni w tygodniu. Oczywiście istnieje wiele spraw, które możesz załatwić z konsultantem, a sam wybór numeru, pod którym będziesz się kontaktował jest podyktowane tym, do jakiego segmentu klientów się zaliczasz. Warto wiedzieć, że jako klient indywidualny istnieje możliwość rozmowy w jęz. angielskim oraz rosyjskim.

Czat z konsultantem ING Banku Śląskiego

Istnieje również możliwość rozmowy na żywo z konsultantem ING Banku Śląskiego przy pomocy czatu. Wystarczy, że wejdziesz na stronę banku, przejdziesz do zakładki „Kontakt i pomoc” w górnym menu, a następnie klikniesz „Rozpocznij czat” i wybierzesz interesujący Cię temat czatu. Do wyboru będziesz miał:

ING Bank Śląski - tematy wyboru czasy z konsultantem

Jak sam widzisz każdy czat (w zależności od tematu) funkcjonuje w innych godzinach. Pamiętaj, że będą klientem ING spersonalizowaną pomoc na czacie uzyskasz dopiero po zalogowaniu się do bankowości internetowej.

ING Bank Śląski - Czat z konsultantem

Kontakt z ING za pomocą formularza kontaktowego/e-maila

Jeszcze całkiem niedawno ING umożliwiało kontakt poprzez formularz kontaktowy oraz wymianę wiadomości e-mail. Obecnie adres e-mail nie pojawia się już na stronie ING Banku Śląskiego. Wciąż jednak masz możliwość skontaktowania się z Bankiem przy pomocy formularza. W pierwszej kolejności będziesz musiał wybrać temat, który Cię interesuje, następnie po wypełnieniu danych oraz wpisaniu właściwej treści wiadomości, będziesz mógł wysłać wiadomość.

ING Bank Śląski - opcje formularza kontaktowego

Co istotne będziesz mógł dołączyć załącznik (jedynie w dozwolonym formacie). Miej świadomość, że ta forma kontaktu ze względu na bezpieczeństwo nie umożliwi Ci załatwienia wszystkich spraw, jest to jednak dobry sposób na uzyskanie informacji o interesujących Cię produktach.

ING Bank Śląski - Formularz kontakt

ING Bank Śląski kontakt listowny

Oczywiście istnieje również możliwość kontaktu listownego. Załatwienie sprawy przy pomocy tej formy komunikacji może trwać znacząco dłużej niż w przypadku infolinii, czy form elektronicznych. Musisz po prostu doliczyć czas na dotarcie korespondencji. Dlatego też w przypadku spraw pilnych lub bardziej skomplikowanych lepiej postawić na inny, szybszy sposób. Kontakt listowny może być zasadny w przypadku wysłania wniosku czy reklamacji, chociaż możesz to zrobić również za pomocą aplikacji oraz infolinii, jeśli jednak mimo to będziesz chciał postawić na kontakt listowny z ING Bankiem Śląskim pamiętaj, aby poprawnie zaadresować kopertę oraz wybrać list polecony z potwierdzeniem odbioru. Poprawny adres ING znajdziesz poniżej.

  • Adres siedziby oraz adres korespondencyjny ING Bank Śląski:
    ING Bank Śląski S.A.
    ul. Sokolska 34
    40-086 Katowice

ING Bank Śląski - Logo


Ocena ogólna

ING Bank Śląski – opinie klientów i informacje
śr: 3.8 | opinii: 10

OPINIE I INFORMACJE


INNE BANKI

Credit Agricole - Infolinia i Kontakt
Santander Consumer Bank - Infolinia i Kontakt
BNP Paribas - Infolinia i Kontakt
mBank - Infolinia i Kontakt
Citi Handlowy - Infolinia i Kontakt
Bank Millennium - Infolinia i Kontakt
Nest Bank - Infolinia i Kontakt
inBank - Infolinia i Kontakt
Getin Bank - Infolinia i Kontakt
PKO Bank Polski - Infolinia i Kontakt
SPRAWDŹ RANKINGI

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Asystent Finansowy Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o