KasaTak – opinie i informacje

KasaTak - Logo


Ocena ogólna

KasaTak – opinie i informacje
śr: 4.7 | opinii: 3

RANKING CHWILÓWEK

CZĘSTE PYTANIA

Jaką pożyczkę ma w ofercie KasaTak?

KasaTak ma w ofercie pożyczkę na raty.

Kwota pożyczki wynosi od 1 000 do 15 000 zł. Okres spłaty jest elastyczny. Możesz wybrać od 6 do 48 miesięcy.

Jakie wymagania trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczkę w KasaTak?

KasaTak nie posiada dużych wymagań względem klientów.

Aby Twój wniosek pozytywnie przeszedł procedurę w KasaTak powinieneś:

 • mieć pomiędzy 25 a 75 lat,
 • rachunek osobisty,
 • stały dochód,
 • aktualny dowód osobisty,
 • polskie obywatelstwo,
 • zdolność do spłaty pożyczki.

 

Jak wziąć pożyczkę w KasaTak - Krok po kroku
 1. Przejście z rankingu do strony internetowej KasaTak.
 2. Ustalenie kwoty oraz okresu spłaty.
 3. Wypełnienie formularza
 4. Weryfikacja za pomocą przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 grosza.
 5. Otrzymanie decyzji.
 6. Wypłata środków.
 7. Spłata rat w ustalonych terminach.
Czy KasaTak zweryfikuje mnie w BIK?

NIE. KasaTak należy do nielicznych firm pożyczkowych, które nie sprawdzają BIK-u i innych baz.


KasaTak Przykładowe opinie klientów

Kazimiera, Kielce, lat 70

Ocena 2 na 5 - gwiazdki

„Otrzymała pożyczkę w KasaTAK, jednak z perspektywy czasu uważam, że jej koszty są zdecydowanie za duże. Nie powinno się brać aż tyle pieniędzy od biednych ludzi, szczególnie emerytów.”

Sandra, Leszno, lat 21

Ocena 3 na 5 - gwiazdki

„KasaTAK sfinansowała mój samochód pomimo tego, że mój BIK nie jest najlepszy. Szybko rozpatrzyli mój wniosek i wypłacili pieniądze. Mogliby być tylko nieco tańsi.”

Grzegorz, Biały Bór, lat 39

Ocena 5 na 5 - gwiazdki

„Ja jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą pożyczkową. Jako jedyni szybko pożyczyli mi sporo kasy, która na tamten czas była mi bardzo potrzebna. Polecam.”

SPRAWDŹ OPINIE

 

KasaTak to mniej znana marka, pod którą działa bardzo popularny pożyczkodawca Ferratum. Firma działa w dziesiątkach krajów, zaś w Polsce istnieje od 2011 roku. KasaTak to przede wszystkim pożyczka na raty, która może zostać wydana na dowolny cel. Sięgają po nią głównie konsumenci chcący pozyskać duże środki i rozłożyć ich spłatę na wygodne raty. W tej materii pożyczkodawca może sporo zaoferować. Maksymalna kwota jest całkiem spora, gdyż wynosi aż 15 000 zł, z kolei okres można ustalić nawet na 48 miesięcy. Dlaczego jeszcze klienci korzystają z usług KasaTak? Jak wygląda wnioskowanie o pożyczkę? Co jeszcze warto o niej wiedzieć? Przyjrzyjmy się tej ofercie nieco bliżej.

Duża liczba klientów trafia do firm pożyczkowych po tym, gdy otrzymali odmowę udzielenia kredytu gotówkowego. Prawdą jest, że pożyczka ratalna w instytucji pozabankowej stanowi dla niego bardzo ciekawą alternatywę. Jest tak ze względu na podobne zasady spłaty i brak wskazania celu, na który należy przeznaczyć środki. Oczywiście pożyczki pozabankowe z reguły mają mniejsze parametry, jeśli chodzi o maksymalną ich wysokość, okres spłaty, a także często są po prostu droższe. Niemniej jeżeli kwota, którą jesteś zainteresowany nie jest aż tak duża i nie chcesz wiązać się umową na bardzo długi okres, skorzystanie z oferty pozabankowej może być dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Ponadto biorąc pod uwagę, że środki możesz otrzymać przez internet, bez przedstawiania jakiejkolwiek dokumentacji, pożyczka w KasaTak może okazać się tym, czego szukasz. Możesz otrzymać od 1 000 zł do 15 000 zł (10 000zł za pierwszym razem) i rozłożyć płatność nawet na 4 lata, a to wszystko w zaledwie kilka chwil, które musisz przeznaczyć na wypełnienie wniosku. Jeżeli zrobisz to poprawnie i uzyskasz akceptację pieniądze pojawią się na Twoim koncie już w 15 minut po otrzymaniu decyzji.

KasaTak - Wygląd strony głównej

KasaTak – wygląd strony internetowej pożyczkodawcy

Co warto wiedzieć o KasaTak?

KasaTak jest marką znanej firmy o nazwie Ferratum. Posiada ona również inne popularny marki. Do najbardziej znanych należy Ferratum Money oraz Ekspres Kasa. Parametry wszystkich tych pożyczek są podobne. Nie ma więc większego znaczenia, na którą z nich się zdecydujesz. Natomiast sama firma jest uznawana za rzetelnego pożyczkodawcę. Trudno się dziwić chociażby biorąc pod uwagę jej doświadczenie w udzielaniu pożyczek. Te w końcu zdobyła w wielu krajach. W samej Polsce zaś działa od przeszło 10 lat. Fakt, że spółka zarejestrowana jest na Malcie nie wiele zmienia, chociaż może działać zniechęcająco dla części klientów. Nie musisz się jednak obawiać, gdyż KasaTak swoją działalność prowadzi w oparciu o polskie przepisy, a zasady pożyczki przedstawia w jasny sposób na swojej stronie internetowej.

Wiele osób przed skorzystaniem z usług pożyczkodawcy zastanawia się, czy zostaną sprawdzone ich dane w BIK-u oraz bazach dłużników. W przypadku KasaTak nic takiego nie będzie miało miejsca. Nie sprawdza i nie weryfikuje on tych baz, zatem historia kredytowa klienta nie jest głównym czynnikiem, który jest brany pod uwagę podczas podejmowania decyzji o udzieleniu pożyczki. Jest to dobra perspektywa dla wszystkich tych, którzy wiedzą, że ich rzetelność w spłacie zobowiązań nie stała na najwyższym poziomie i jednocześnie szukają informacji, gdzie pożyczyć pieniądze w takiej sytuacji. Jeżeli do nich należysz możesz złożyć wniosek w KasaTak lub sprawdzić ranking pożyczek bez BIK, dzięki czemu będziesz miał możliwość porównania ofert w celu wyboru najlepszej.

KasaTak Oferta pożyczki na raty

Ofertą KasaTak jest pożyczka na raty, czyli zobowiązanie wypłacane jednorazowo na dowolny cel, które następnie spłaca się w ratach. Dostępna kwota w ramach pożyczki może zostać wybrana z zakresu 1 000 – 15 000 zł. Nowi klienci mogą otrzymać maksymalnie 10 000 zł. Z kolei okres, na który można rozłożyć zobowiązanie waha się między 6  a 48 miesięcy. Ratę więc można dostosować do swoich możliwości finansowych. Należy pamiętać, że dłuższy okres to oczywiście mniejsza rata, ale również większe koszty (możesz się z nimi zapoznać w tabeli, którą prezentujemy nieco niżej). Wszystkie sprawy załatwisz z domu, ponieważ KasaTak ma w ofercie pożyczkę, o którą można wnioskować online. To za sprawą strony internetowej złożysz wniosek i zweryfikujesz swoją osobę. Nie będziesz musiał przedstawiać żadnej dokumentacji, a pieniądze otrzymasz prosto na konto osobiste do 15 minut po rozpatrzeniu Twojego wniosku.

Pożyczka w KasaTak to rozwiązanie dla osób, które szukają sposobu na pożyczenie sporej kwoty na dłuższy okres. Jeżeli potrzebujesz mniejszej kwoty i szybko chcesz się „pozbyć” zobowiązania przeanalizuj ranking chwilówek. Z kolei zaciągnięcie pożyczki u tego pożyczkodawcy może się dobrze sprawdzić u osób, które otrzymały odmowę w innych instytucjach ze względu na złą historię kredytową lub z uwagi na niespłacone długi. Firma ta bowiem nie zweryfikuję Cię w Biurze Informacji Kredytowej, ani w Biurach Informacji Gospodarczej. Pieniądze od KasaTak można zresztą potraktować jako pożyczkę oddłużeniową, zamienić kilka zobowiązań w jedno i tym samym płacić jedną mniejszą ratę. Często robią tak osoby, które nie otrzymały kredytu konsolidacyjnego. Warto zastanowić się nad taką opcją jednocześnie pamiętając o zasadach wynikających z odpowiedzialnego pożyczania.

KasaTak Koszty Pożyczki na raty

12 msc24 msc36 msc48 msc
2000 zł1197 zł1798 złxx
3000 zł1791 zł2693 złxx
5000 zł2981 zł4481 zł4773 zł4710 zł
7500 zł4468 zł6713 zł7150 zł7049 zł
10000 zł5956 zł8945 zł9525 zł9390 zł
12000 zł7145 zł10730 zł11424 zł11259 zł
15000 zł8930 zł13406 zł14271 zł14065 zł

CHWILÓWKI ZA DARMO

 

KasaTak Jakie wymagania?

Każda osoba, która kiedyś pożyczyła pieniądze od jakiejkolwiek instytucji, doskonale wie, że przed otrzymaniem pozytywnej decyzji trzeba przejść przez pewne formalności mające na celu zweryfikowanie klienta na różnych płaszczyznach. Głównym celem takiego działania jest sprawdzenie, czy osoba wnioskująca o pożyczkę wywiąże się ze terminowej spłaty. Banki mają znacznie większe wymagania niż firmy pożyczkowe, gdyż te z reguły funkcjonują w mniejszym reżimie prawnym i mogą nieco „poluzować” wymogi względem pożyczkobiorcy. Oczywistym jest, że każda firma dba o swój interes i chce pożyczać osobom, które wywiążą się ze swojego zobowiązania w sposób prawidłowy. Nie inaczej jest z KasaTak, która pomimo, że działa na rynku pozabankowym, posiada pewne wymagania względem klienta, który musi je spełnić aby móc otrzymać pozytywną decyzję o przyznaniu pożyczki.

Pierwszym z wymogów, które należy spełnić jest kryterium wieku. KasaTak ustaliła widełki wiekowe między 25 a 75 lat. Oznacza to, że osoby młodsze i starsze nie otrzymają pożyczki. O ile górna granica jest raczej standardowa, o tyle dolne jest bardzo wysoka. Większość pożyczkodawców ustawia dolny limit wieku znacznie niżej, często dając możliwość uzyskania pożyczki nawet 18 latkom. Do kolejnych wymagań możemy zaliczyć posiadanie dowodu osobistego, dochodu umożliwiającego spłatę rat, konta osobistego oraz adresu zamieszkania. Dobra historia kredytowa, jak już wspomniano, nie jest w tym przypadku czynnikiem decydującym. Jak zatem widać, KasaTak należy do instytucji posiadających niskie wymagań względem swoich klientów.

POŻYCZKI BEZ BIK

Jak dostać pożyczkę w KasaTak?

Otrzymanie pożyczki w KasaTak nie jest szczególnie wymagające i praktycznie każdy, kto potrafi obsługiwać komputer oraz posiada dostęp do bankowości internetowej, może bez większych problemów złożyć poprawnie wniosek o pożyczkę. Cała działalność KasaTak skupiona jest w internecie, a wszystkie kroki, które należy poczynić aby otrzymać pieniądze, przechodzi się na stronie internetowej, która w intuicyjny sposób przedstawi formularz wniosku oraz pokieruje przez kolejne etapy. W efekcie nie musisz ruszać się nawet z domu, aby jeszcze dzisiaj otrzymać pieniądze na swoje konto osobiste.

W pierwszej kolejności wejdź na stronę internetową KasaTak i przy pomocy suwaka ustaw kwotę pożyczki. Kliknij w przycisk z napisem „Weź pożyczkę na raty”. Przejdziesz do formularza, gdzie na samej górze możesz jeszcze zaktualizować dane dotyczące kwoty oraz wybrać okres spłaty. Jednocześnie zobaczysz najważniejsze dane dotyczące zobowiązania tj.: wysokość raty, RRSO, całkowity koszt pożyczki oraz datę ostatniej płatności. Dalszą część formularza stanowią Twoje dane, które musisz uzupełnić. Będziesz musiał wpisać informacje o sobie, swoim adresie, podać numer konta, telefon oraz wskazać źródło swojego dochodu (formularz podzielony jest na kilka etapów). Po jego wypełnieniu wystarczy, że zweryfikujesz swoje konto za pomocą przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 grosza. Teraz piłeczka przechodzi na pole pożyczkodawcy. To on podejmie decyzję o przyznaniu Ci pożyczki. Jeżeli to zrobi pieniądze trafią na zweryfikowany przez Ciebie rachunek w ciągu 15 minut.

KasaTak adres siedziby oraz dane firmy pożyczkowej

NAZWAFerratum Bank p.l.c.
KRSFirma pożyczkowa Ferratum Money jest zarejestrowana na Malcie
NIP
REGON
ADRESFerratum Bank p.l.c.
ST Business Centre 120,
The Strand, Gzira,
GZR 1027 Malta

 

KasaTak Zalety i wady

Zalety
✔️ Nie jest sprawdzana baza BIK
✔️ Elastyczność (możliwość dopasowania raty do swoich możliwości)
✔️ Stosunkowo wysoka kwota pożyczki
✔️ Prosta procedura (w całości online)
✔️ Bardzo szybka wypłata
✔️ Dość łatwo otrzymać pożyczkę

 

Wady
❌ Sprawdzane są bazy dłużników np.: KRD i BIG
❌ Bardzo wysokie koszty pożyczki
❌ Nie pracują w niedzielę
❌ Zaniedbana strona internetowa
❌ Niejednoznaczne informacje na stronie

Numer telefonu i dane kontaktowe do KasaTak

Adres e-mail: info@ferratum.pl
Numer na infolinie:221234567
Strona internetowa:kasatak.pl

 

KasaTak Informacje o pożyczce

Wiek pożyczkobiorcy:
25 – 75 lat
Pierwsza Darmowa:
N/D
Maks pierwsza pożyczka
1000 – 10000 zł
Maks kolejna pożyczka
1000 – 15000 zł
Termin spłat6 – 48 miesięcy
Czas wypłatyok. 15 minut

 

INNE FIRMY POŻYCZKOWE

Pożyczka City - Logo
LendON - Logo
Banknot - Logo
Visset - Logo
Wandoo - Logo
HapiPożyczki - Logo
CreditStar - Logo
KredytOK - Logo
Super Grosz - Logo
Szybka Gotówka - Logo
Ekspres Kasa - Logo
Provema Credit - Logo
AleGotówka - Logo
Extraportfel - Logo
Kuki - Logo

WSZYSTKIE FIRMY

SPRAWDŹ RANKINGI

Opinie i dyskusja o KasaTak

Facebook

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Asystent Finansowy Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o