Loans 4 Players – opinie i informacje

Loans 4 Players - Logo


Ocena ogólna

Loans 4 Players – opinie i informacje
śr: 2.5 | opinii: 12

ZŁÓŻ WNIOSEK

CZĘSTE PYTANIA

Jaką pożyczkę ma w ofercie Loans 4 Players?

Loans 4 Players ma w ofercie pożyczkę na raty dla graczy i osób planujących kupić sprzęt gamingowy.

Kwota pożyczki wynosi od 2000 do 15 000 zł. Okres spłaty jest elastyczny. Możesz wybrać od 6 do 24 miesięcy.

Jakie wymagania trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczkę w Loans 4 Players?

Loans 4 Players nie posiada dużych wymagań względem klientów.

Aby Twój wniosek pozytywnie przeszedł procedurę w Loans 4 Players powinieneś posiadać:

 • minimum 18 lat,
 • rachunek osobisty,
 • stały dochód,
 • aktualny dowód osobisty,
 • adres zamieszkania,
 • telefon,
 • dobrą historię kredytową,
 • brak wpisów w bazach dłużników,
 • zdolność do spłaty pożyczki.

 

Jak wziąć pożyczkę w Loans 4 Players - Krok po kroku
 1. Przejście z rankingu do strony internetowej Loans 4 Players.
 2. Ustalenie kwoty oraz okresu spłaty.
 3. Wypełnienie formularza
 4. Weryfikacja za pomocą przelewu weryfikacyjnego oraz rozmowy z konsultantem.
 5. Otrzymanie decyzji.
 6. Wypłata środków.
 7. Spłata rat w ustalonych terminach.
Czy Loans 4 Players zweryfikuje mnie w BIK?

TAK. Firma Loans 4 Players należy do firm pożyczkowych, które sprawdzają BIK oraz bazy dłużników.


Loans 4 Players Przykładowe opinie klientów

Konrad, Olsztyn, lat 27

Ocena 5 na 5 - gwiazdki

„Fajna sprawa z tą pożyczką dla graczy. Kupiłem dobrego kompa, ustaliłem ratę na małą i wszystko ok. Nie wiem, czy bym sam uzbierał, a tak ratę muszę płacić 🙂

Adaś, Tarnów, lat 19

Ocena 4 na 5 - gwiazdki

„Mój znajomy nie dostał bo Loans 4 Players ma dość twarde wymogi w stosunku do pożyczkobiorców. Mi się udało, mimo że jestem młody. Kupiłem konsole. Polecam! 

Sebastian, Słupsk, lat 18

Ocena 1 na 5 - gwiazdki

„Nie dostałem pożyczki. Nie wiem dlaczego. Niby to pożyczki od 18 lat, ale mi jej nie udzieli. W każdym razie wziąłem gdzieś indziej, a za kasę kupiłem fajnego lapka.”

SPRAWDŹ OPINIE

 

Loans 4 Players jest brandem pożyczkowym, który działa w niszy polegającej na świadczeniu usług pożyczkowych dla dość wąskiego grona, którym są gracze szukający finansowania sprzętu do gier. Z reguły pożyczki ratalne udzielane są osobom, które chcą kupić nowy komputer, konsolę lub akcesoria związane z graniem. Klienci mają pod tym względem duże możliwości, gdyż mogą pożyczyć nawet 15 000 zł na 24 miesiące, co w praktyce pozwala kupić solidny sprzęt gamingowy. W jaki sposób możesz otrzymać pożyczkę w Lonad 4 Players? Co jeszcze warto wiedzieć o tym pożyczkodawcy? Sprawdźmy warunki i inne istotne kwestie pożyczki dla graczy.

Większość pożyczek, które znajdziesz w internecie jest kierowane do ogółu, czyli w praktyce do wszystkich, którzy chcą pożyczyć pieniądze z różnego powodu. Jedni są zainteresowani kupnem samochodu, inni wycieczką, a jeszcze innym po prostu zabrakło do pierwszego, stąd chcą skorzystać z możliwości szybkiej pożyczki przez internet. Loans 4 Players działa w nieco inny sposób. Firma dokładnie zdefiniowała swojego klienta i jego potrzeby, a następnie wyszła im na przeciw. Zarówno nazwa, hasła reklamowe, jak i sama strona internetowa wprost przyciągają uwagę osób zainteresowanych sprzętem gamingowym. Liczba graczy na świecie cały czas się powiększa. Nic więc dziwnego, że powstała marka, która chce wykorzystać tą – wcale nie tak małą – niszę i zaspokoić potrzeby tak sporej liczby osób.

Loans 4 Players - Wygląd strony głównej

Loans 4 Players – wygląd strony internetowej pożyczkodawcy

Co warto wiedzieć o Loans 4 Players?

Loans 4 Players to marka/brand firmy pożyczkowej należącej do międzynarodowej grupy działającej w wielu krajach świata (Czechach, Węgry, Rumunia, Bułgaria oraz Meksyk). W Polsce pod nazwą IPF Polska Sp. z o. o. swoje usługi świadczy od 2009 roku, w tym czasie nawiązując współpracę z dziesiątkami tysięcy klientów, dzięki czemu posiada olbrzymie doświadczenie na rynku pożyczek pozabankowych. Co ciekawe IPF jest właścicielem jednych z najbardziej popularnych brandów pożyczkowych w Polsce tj. Provident oraz HapiPożyczki.

Loans 4 Players poniekąd sugeruje, że pożyczka, której udziela jest celowa tzn. że pożyczkobiorca może spożytkować środki z pożyczki wyłącznie na zakup sprzętu gamingowego. Nie jest to prawda, a sama pożyczka ma charakter konsumpcyjny co oznacza, że klient może wydać środki na dowolny cel. Cały zabieg marketingowy wydaje się bardziej próbą dotarcia do określonej grupy odbiorców, zatem sam klient chcący zakupić sprzęt może równie dobrze skorzystać z usług innej firmy, która będzie tańsza i tak samo nie będzie weryfikowała na co klient konkretnie wyda pożyczone pieniądze.

Zarówno koszty jak i zasady pożyczki na raty w Loans 4 Players sa podobne do pożyczek oferowanych przez HapiPożyczki. Można powiedzieć, że jest to ta sama pożyczka, która jest reklamowana w nieco inny sposób (obecnie jedyna różnica dotyczy maksymalnego okresu spłaty). Jeszcze niedawno klient korzystający z brandu gamingowego musiał za taką samą kwotę zapłacić więcej, niż gdyby ją wziął w innym brandzie tego pożyczkodawcy. Przed skorzystaniem z usług warto się więc upewnić, czy nie przepłacasz porównując ofertę w rankingu pożyczek na raty lub innym, w zależności od Twoich potrzeb.

Loans 4 Players Oferta pożyczki na raty

Loans 4 Players posiada prostą ofertę pożyczki ratalnej na dowolny cel. Klient może pożyczyć od 2 000 zł do 15 000 zł i rozłożyć spłatę na okres od 6 do 24 miesięcy. Warto pamiętać, że dłuższy okres spłaty wiąże się z wyższymi kosztami (dłużej naliczane jest oprocentowanie), jednak aby zachować płynność finansową powinieneś ustalić taki okres spłaty, który nie wpłynie znacząco na Twój budżet domowy. Z kosztami pożyczki w różnych wariantach możesz się zapoznać w tabeli, którą przygotowaliśmy poniżej. Pożyczka jest oferowana drogą online tzn., że aby otrzymać pieniądze musisz złożyć wniosek przy pomocy strony internetowej. Firma posiada prosty wniosek, nie trzeba przedstawiać żadnych dokumentów. Będziesz musiał jednak dokonać weryfikacji poprzez rozmowę telefoniczną z pracownikiem oraz przy pomocy przelewu weryfikacyjnego. Pieniądze zostaną przelane na Twój rachunek w ciągu kilku chwil.

Oferta pożyczki na raty w Loans 4 Players jest ciekawym rozwiązaniem dla osób, które chcą pożyczyć stosunkowo wysoką kwotę i rozłożyć ja na raty. Cel defacto nie ma aż takiego znaczenia. Z oczywistych przyczyn najczęściej z oferty korzystają osoby, które mają zamiar zakupić sprzęt do gier, jednak równie dobrze pieniądze można spożytkować w inny sposób. Jeżeli zatem szukasz taniej pożyczki, Loans 4 Players będzie dla Ciebie doskonałym wyborem. Obecnie firmy posiada jedne z najniższych kosztów pożyczek na rynku i śmiało może konkurować z kosztami kredytu gotówkowego, który z reguły wiąże się ze znacznie większymi formalnościami. Pamiętaj, że pożyczkę z Loans 4 Players możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Loans 4 Players Koszty pożyczki

6 msc12 msc24 msc
5000 zł125.98 zł252.04 zł503.92 zł
7500 zł189.00 zł378.00 zł756.00 zł
10000 zł252.02  zł503.96 zł1008.08 zł
12500 zł314.98 zł630.04 zł1259.92 zł
15000 zł378.00 zł756.00 zł1512.00 zł

CHWILÓWKI ZA DARMO

 

Loans 4 Players Jakie wymagania?

Duża liczba osób zwraca się do firm pożyczkowych w ostateczności tj. w momencie, w którym wiedzą, że ze względu na swoją sytuację finansową bądź historię kredytową nie otrzymają kredytu w banku, który z reguły jest tańszy niż pożyczka. Jest to podyktowane opinią, że pożyczki pozabankowe jest znacznie łatwiej otrzymać niż finansowanie w banku. W większości przypadków tak jest i istnieje sporo firm udzielających pożyczek bez BIK lub mających mniejsze wymagania względem klienta na innych polach. Należy wyraźnie wskazać, że Loans 4 Players należy do firmy, która posiada dość twarde wymagania w stosunku do pożyczkodawców, dlatego osoby o kiepskiej kondycji finansowej lub posiadający wpisy w BIK-u i BIG-u pożyczki raczej nie otrzymają. Ponadto należy spełnić jeszcze kilka ważnych wymagań.

Pierwszym z istotnych kryteriów jest wiek. Tutaj akurat pożyczkodawca ustalił minimalną granicę na równi z tą wyznaczoną przez prawo, czyli 18 lat. Warto zauważyć, że często firmy ją zawyżają do 21, a czasami do 24 lat. Górnej granicy natomiast nie ma co oznacza, że każda pełnoletnia osoba niezależnie od wieku przy spełnieniu innych warunków może otrzymać pożyczkę w Loans 4 Players. Do kolejnych wymagań zaliczamy posiadanie ważnego dowodu osobistego, konta w banku, numeru telefonu, adresu zamieszkania oraz stałego dochoduktóry będzie wystarczający do terminowego pokrywania rat pożyczki. Jak już wspominaliśmy, pożyczkodawca weryfikuje klienta w bazach, dlatego jakiekolwiek wpisy mogą stanąć na przeszkodzie w uzyskaniu pożyczki w tej firmie.

ZŁÓŻ WNIOSEK

Jak dostać pożyczkę w Loans 4 Players?

Otrzymanie pożyczki w Loans 4 Players jest niezwykle proste i dostępne praktycznie dla każdej osoby posiadającej podstawową znajomość obsługi komputera oraz dostęp do internetu. Pożyczkodawca ten działa w internecie i nie posiada oddziałów, w których można byłoby załatwić wszystkie sprawy. Nie ma zresztą takiej potrzeby, ponieważ posiadając przy sobie dowód osobisty pod ręką w kilka minut złożysz wniosek, z kolei pieniądze zostaną wypłacone wprost na Twoje konto osobiste. Nie będziesz musiał na nie czekać dłużej niż 15 minut. Proces więc jest prosty, przyjazny i przede wszystkim ograniczony pod względem formalnym.

Pierwszym krokiem, który musisz wykonać jest wejście na stronę internetową Loans 4 Players. Od razu zauważysz dwa suwaki, gdzie pierwszy z nich odpowiada za kwotę pożyczki, zaś drugi za okres trwania jej spłaty. Może dowolnie ustalić te parametry. Zwróć uwagę, że poniżej otrzymujesz na bieżąco informację ile będzie konkretnie wynosiła Twoja rata oraz ile pieniędzy będzie w sumie zobowiązany oddać. Jeżeli już wszystko ustaliłeś powinieneś kliknąć w przycisk „Aplikuj o pożyczkę”. Przejdziesz do wniosku składającego się z kilku kroków. Musisz podać wszystkie dane, które będą od Ciebie wymagane, następnie zweryfikujesz swój rachunek bankowy za pomocą przelewu oraz odbędziesz rozmowę z konsultantem. Może się zdarzyć, że pożyczkodawca stwierdzi, że nie stać Cię na daną pożyczkę i otrzymasz propozycję mniejszej. To, czy się na nią zdecydujesz zależy od Ciebie. Po pozytywnej decyzji w ciągu kilku chwil pieniądze pojawią się na Twoim rachunku.

Loans 4 Players adres siedziby oraz dane firmy pożyczkowej

NAZWAIPF Polska Sp. z o. o.
KRS0000333174
NIP7010191956
REGON141948913
ADRESIPF Polska Sp. z o. o.
Al. Jerozolimskie 136
02-305 Warszawa

 

Loans 4 Players Zalety i wady

Zalety
✔️ Możliwość elastycznego dopasowania raty
✔️ Niski minimalny wiek pożyczkobiorcy (od 18 lat)
✔️ Stosunkowo wysoka kwota
✔️ Łatwa procedura i minimum formalności
✔️ Szybka wypłata

 

Wady
❌ Firma sprawdza bazy takiej jak BIK, KRD i BIG
❌ Bardzo wysokie koszty (w porównaniu do konkurencji)
❌ Mało profesjonalna strona internetowa (uboga w informacje)
❌ Brak danych kontaktowych na stronie

Numer telefonu i dane kontaktowe do Loans 4 Players

Adres e-mail:bok@hapipozyczki.pl
Numer na infolinie:(22)3958587
Strona internetowa:loans4players.pl

 

Loans 4 Players Informacje o pożyczce

Wiek pożyczkobiorcy:
18 – 99 lat
Pierwsza Darmowa:
N/D
Maks pierwsza pożyczka2000 – 15000 zł
Maks kolejna pożyczka
2000 – 15000 zł
Termin spłatod 6 do 24 miesięcy
Czas wypłatyok. 15 minut

 

INNE FIRMY POŻYCZKOWE

Ekassa - Logo
Banknot - Logo
AlfaKredyt - Logo
YOLO - Logo
Wandoo - Logo
Euroloan - Logo
HaloPożyczka - Logo
Miloan - Logo
HapiPożyczki - Logo
LendON - Logo
Pożyczka Plus - Logo
VIA SMS - Logo
Wonga - Logo
NetCredit - Logo
BIGCredit - Logo

WSZYSTKIE FIRMY

SPRAWDŹ RANKINGI

Opinie i dyskusja o Loans 4 Players

Facebook

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Asystent Finansowy Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o