mBank – infolinia i kontakt

mBank - Infolinia i Kontakt

mBank – infolinia i kontakt
śr: 2.3 | opinii: 10
Chcesz znaleźć odpowiedni sposób na skontaktowanie się z mBankiem? Nie znasz numeru na infolinie lub nie wiesz, czy ta forma kontaktu będzie dla Ciebie właściwa? A może szukasz jakiejś alternatywnej drogi kontaktu i nie wiesz jakie mBank oferuje możliwości? Wybrać kontakt e-mail, chat, czy może połączenie online z ekspertem? Sprawdź wszystkie sposoby, które oferuje mBank i wybierz najlepszą dla siebie drogę kontaktu.

Kontakt poprzez infolinię jest najchętniej wybieraną formą kontaktu wśród klientów mBanku. Ta droga posiada wiele zalet, które ciężko znaleźć wśród alternatywnych sposobów. Przede wszystkim decydując się na kontakt telefoniczny zostaniesz zweryfikowany i będziesz mógł załatwić swoją sprawę bez zbędnego czekania, co miałoby miejsce w przypadku kontaktu przez e-mail, czy też kontakt listowny.

mBank Infolinia

Infolinia w mBanku funkcjonuje pod wieloma numerami, a każdy z nich został specjalnie przygotowany dla innego typu klientów. Rozróżnienie dotyczy również godzin, pod którymi funkcjonują. Na szczęście, jeżeli jesteś klientem indywidualnym możesz skontaktować się z mBankiem przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Co ciekawe infolinia mBanku posiada osobną nazwę i funkcjonuje jako tzw. mLinia. Poniżej możesz sprawdzić poprawne numery, pod którymi czekają na Ciebie konsultanci mBanku.

mBank kontakt przez messenger (czat)

Nie jeden Bank w Polsce oferuje kontakt z konsultantem poprzez czat. W przypadku mBanku możesz to zrobić z poziomu Facebooka kontaktując się poprzez messenger. Tą drogą możesz poznać produkty mBanku albo zapytać o dowolnie interesującą Cię kwestię np. o wymogi dotyczące kredytu gotówkowego.

mBank - kontakt przez messenger

Połączenie online z ekspertem mBanku

W przypadku, gdy jesteś klientem mBanku i posiadasz aplikację mobilną możesz połączyć się przez nią z konsultantem, który odpowie na wszystkie spersonalizowane pytania. Z poziomu aplikacji masz dwie możliwości połączenia. Możesz wybrać czat lub połączyć się z ekspertem przy pomocy video połączenia. Istnieje również możliwość skontaktowania się bez logowania do aplikacji, jednak znalezienie miejsca umożliwiającego taki kontakt na stronie mBanku nie jest wcale oczywiste. Dlatego najłatwiej będzie jeśli skorzystasz z poniższego linku:

www.mbank.pl/indywidualny/uslugi/uslugi/ekspert-online/

Po przejściu przez powyższy link na stronę mBanku będziesz musiał wybrać interesujący Cię sposób kontaktu. Po wyborze powinno nastąpić połączenie z ekspertem online.

mBank - połączenie wideo i audio

mBank kontakt e-mail

mBank daje możliwość kontaktu poprzez e-mail. Wysyłając wiadomość na poprawny adres możesz otrzymać wiele informacji, jednak ich zakres może mieć pewne ograniczenia, gdyż tą drogą nie sposób zweryfikować nadawcy wiadomości i tym samym nie złożysz żadnego zlecenia. Możesz natomiast uzyskać informacje na temat oferty produktowej. W przypadku gdy nie będzie to wystarczające powinieneś skorzystać z innego sposobu np. infolinii. Poniżej prezentujemy właściwy adres e-mail do mBanku.

Kontakt z mBankiem w języku migowym

Jeżeli masz problemy ze słuchem możesz się skontaktować konsultantem, który pomoże Ci w języku migowym. Połączenie oczywiście odbędzie się przy pomocy połączenia Video i może dotyczyć dowolnego tematu. Pamiętaj, że konsultant może pomóc Ci w godzinach 10:00 – 18:00.

mBank - obsługa w języku migowym

mBank kontakt na adres pocztowy

Ostatnim i jednocześnie najbardziej tradycyjnym sposobem na skontaktowanie się z mBankiem jest kontakt za pośrednictwem listu. Tym sposobem możesz wysłać reklamacje, wniosek, zapytanie, czy też inne dowolne pismo. Licz się jednak z tym, że na odpowiedź będziesz musiał czekać dłużej niż w przypadku korzystania z kanałów elektronicznych. Pamiętaj też aby wpisać poprawny adres korespondencyjny mBanku oraz przy wysyłce wybrać opcje z potwierdzeniem odbioru. Poprawny adres do mBanku prezentujemy poniżej.

  • Adres siedziby mBank:
   mBank S.A.
   ul. Prosta 18
   00-950 Warszawa

 • Adres korespondencyjny mBank:
  mBank S.A.
  Bankowość detaliczna
  Skrytka Pocztowa 2108
  90- 959 Łódź 2
mBank - Logo


Ocena ogólna

mBank – opinie klientów i informacje
śr: 3.6 | opinii: 14

OPINIE I INFORMACJE


INNE BANKI

Bank Millennium - Infolinia i Kontakt
Getin Bank - Infolinia i Kontakt
Nest Bank - Infolinia i Kontakt
Bank Pekao - Infolinia i Kontakt
Santander Bank - Infolinia i Kontakt
BNP Paribas - Infolinia i Kontakt
Citi Handlowy - Infolinia i Kontakt
ING Bank Śląski - Infolinia i Kontakt
inBank - Infolinia i Kontakt
PKO Bank Polski - Infolinia i Kontakt
Konta młodzieżowe w mBanku:
WIEK : 13 – 24 lata

Opłata za konto
0 zł

Wypłaty z bankomatów
0 zł

Opłata za kartę
0 zł

WIEK : 18 – 24 lata

Opłata za konto
0 zł

Wypłaty z bankomatów
0 zł

Opłata za kartę
0 zł


BONUS – Nawet do 200 zł za otwarcie konta!

Konto osobiste w mBanku:

Opłata za konto
od 0 zł

Wypłaty z bankomatów
0 zł

Opłata za kartę
0 zł


BONUS – Nawet do 300 zł za otwarcie konta!

Konto firmowe w mBanku:

Opłata za konto
0 zł

Wypłaty z bankomatów
0 zł

Opłata za kartę
0 zł


BONUS – Nawet do 350 zł za otwarcie konta!

Konto oszczędnościowe w mBanku:

Wymagane konto osobiste
TAK

Oprocentowanie
0,01%

Kwota
do 100 000 zł

Lokata w mBanku:

mBank – nieaktywna

Czas trwania
3 miesiące

Oprocentowanie
1,00%

Kwota lokaty
500 zł – 10 000 zł

SPRAWDŹ RANKINGI

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
RyszardAsystent Finansowy Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ryszard
Gość
Ryszard

NIE POLECAM tak samo wszystkie markety tej opcji