Monedo Now – opinie i informacje

Monedo Now - Logo


Ocena ogólna

Monedo Now – opinie i informacje
śr: 4.5 | opinii: 2

RANKING CHWILÓWEK

CZĘSTE PYTANIA

Jaką pożyczkę ma w ofercie Monedo Now?

Monedo Now ma w ofercie pożyczkę na raty.

Kwota pożyczki wynosi od 1 500 do 20 000 zł. Okres spłaty jest elastyczny. Możesz wybrać od 6 do 48 miesięcy.

Jakie wymagania trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczkę w Monedo Now?

Monedo Now nie posiada dużych wymagań względem klientów.

Aby Twój wniosek pozytywnie przeszedł procedurę w Monedo Now powinieneś posiadać:

 • minimum 18 lat,
 • rachunek osobisty,
 • stały dochód,
 • aktualny dowód osobisty,
 • adres e-mail,
 • telefon,
 • dobrą historię kredytową,
 • brak wpisów w bazach dłużników,
 • zdolność do spłaty pożyczki.

 

Jak wziąć pożyczkę w Monedo Now - Krok po kroku
 1. Przejście z rankingu do strony internetowej Monedo Now.
 2. Ustalenie kwoty oraz okresu spłaty.
 3. Wypełnienie formularza
 4. Weryfikacja za pomocą aplikacji KontoConnect.
 5. Otrzymanie decyzji.
 6. Wypłata środków.
 7. Spłata rat w ustalonych terminach.
Czy Monedo Now zweryfikuje mnie w BIK?

TAK. Firma Monedo Now należy do firm pożyczkowych, które sprawdzają BIK oraz bazy dłużników. Jednak wielu klientów twierdzi, że pomimo negatywnych wpisów otrzymała pożyczkę bez problemu.


Monedo Now Przykładowe opinie klientów

Paweł, Rzeszów, lat 36

Ocena 4 na 5 - gwiazdki

„Cieszę się, że skorzystałem z oferty Monedo. Pożyczyłem sporą kwotę i dopasowałem ratę do swoich możliwości. Długi okres spłaty to zdecydowany plus tego pożyczkodawcy!”

Łukasz, Zgorzelec, lat 29

Ocena 3 na 5 - gwiazdki

„Wszystko fajnie, ale mogliby umożliwić kontakt z BOK w weekendy. Sporo pracuję i naprawdę ciężko mi się skontaktować w tygodniu, a sprawę chciałbym mimo wszystko jakoś załatwić.”

Grzegorz, Gliwice, lat 32

Ocena 5 na 5 - gwiazdki

„Niby sprawdzają BIK, a mimo kilku niewygodnych wpisów pożyczkę udzielili. Do tego koszty pożyczki są bardzo atrakcyjne. Jak dla mnie super opcja. Polecam!”

SPRAWDŹ OPINIE

 

Monedo Now jest działającą na polskim rynku od 2012 roku firmą pożyczkową posiadającą w ofercie atrakcyjną cenowo pożyczkę na raty. Wiele osób po zapoznaniu się ofertą Monedo jest miło zaskoczona możliwością ustalenia niskiej raty, gdyż pożyczkę w tej instytucji można rozłożyć nawet na 4 lata. Atrakcyjna wydawać się może również kwota pożyczki, która jest obecnie jedną z najwyższych na rynku i wynosi równe 20 000 zł. Koszty, które trzeba ponieść w związku ze skorzystaniem z pożyczki nie są wysokie, wniosek jest prosty i szybki do przejścia, z kolei pieniądze wypłacane są w kilka minut na konto pożyczkobiorcy. Czy Monedo Now posiada jakieś minusy? Co warto wiedzieć o warunkach pożyczki? Czego Monedo wymaga od klienta za nim zaakceptuje jego wniosek? Wszystko co warto wiedzieć o firmie znajdziesz poniżej.

Przeciętny klient zainteresowany pożyczką na raty chce w prosty i szybki sposób otrzymać środki na konto osobiste. Jednocześnie istotne jest dla niego aby rata mieściła się w zakresie jego możliwości finansowych. Takim wymaganiom wychodzi na przeciw Monedo, które działa w internecie i jest to właściwie jedyny sposób aby złożyć wniosek w tej firmie. Klienci w swoich komentarzach często wskazują, że wniosek w tej firmie jest niezwykle mało skomplikowany, a pieniądze wypłacane bardzo szybko. Wysokość maksymalnej kwoty oraz długi okres, na który można rozłożyć pożyczkę również działa na korzyść tego pożyczkobiorcy, ponieważ przy wysokiej pożyczonej kwocie można ustalić stosunkowo niską ratę.

Monedo Now - Wygląd strony głównej

Monedo Now – wygląd strony internetowej pożyczkodawcy

Co warto wiedzieć o Monedo Now?

Monedo to nie tylko marka pożyczkowa, ale również nazwa firmy, która pożyczek udziela. Pełna nazwa brzmi Monedo Polska Sp. z o. o., zaś sama firma została utworzona w 2012 roku. Od tego czasu obsłużyła tysiące klientów. Tak długi staż na rynku spowodował, że firma bez wątpienia zyskała duże doświadczenie w udzielaniu pożyczek pozabankowych i obsłudze pożyczkobiorców. Wielu klientów nie wie czy związać się z daną firmą, ponieważ nie bardzo ufa instytucjom działającym na rynku pożyczek. Jeżeli należysz do tej grupy osób i myślisz o pożyczce w Monedo Now, możesz być spokojny, gdyż w naszej ocenie jest to firma godna zaufania, która w rzetelny sposób wywiązuje się z umowy, którą zawiera z klientami.

Kolejną kwestią, która leży w kręgu zainteresowań wielu pożyczkobiorców jest to, czy Monedo zaciągnie dane na ich temat z popularnych baz jak BIK i BIG. Firma ta wprost wskazuje, że sprawdza klientów w tego typu bazach. Co ciekawe, wielu klientów twierdzi, że pomimo negatywnych wpisów otrzymała pożyczkę bez problemu. Można zatem stwierdzić, że firma owszem sprawdza bazy, jednak nie są one kluczowe w podejmowaniu decyzji o pożyczce. Jeżeli należysz do osób z nie najlepszą historią kredytową i mimo próby nie otrzymałeś pozytywnej decyzji o przyznaniu Ci środków, jeszcze nic straconego. Jest co najmniej kilku pożyczkodawców, którzy udzielają pożyczek na raty nie zwracając szczególnej uwagi na złe wpisy. Możesz sprawdzić tego typu firmy w popularnym na naszej stronie rankingu pożyczek bez BIK.

Jeszcze przed przystąpieniem do wnioskowania o pożyczkę, warto wiedzieć, że Monedo w pewien sposób zabezpiecza się przed nie spłacaniem raty przez pożyczkobiorców. Mianowicie w odróżnieniu od większości firm pożyczkowych, instytucja ta wymaga podania danych z karty płatniczej. Głównym celem takiego działania jest możliwość automatycznego ściągnięcia raty z konta klienta. Podając więc te dane, automatycznie w dniu zapadalności raty zostanie pobrana od Ciebie kwota, którą zobowiązałeś się spłacać co miesiąc. Jest to krok, którego nie sposób pominąć, a brak podania tych danych spowoduje, że wniosek będzie niekompletny przez co nie będziesz miał możliwości sięgnięcia po pożyczkę.

RANKING CHWILÓWEK

Monedo Now Oferta pożyczki na raty

Oferta Monedo Now jest następująca. Firma posiada typową pożyczkę na raty polegającą na zaciągnięciu zobowiązania, a następnie otrzymaniu harmonogramu i dokonywaniu regularnej, comiesięcznej spłaty rat. Dostępna dla klienta kwota jest przez niego dowolnie ustalona w zakresie 1 500 – 20 000 zł. Okres spłaty również można dostosować do swoich preferencji wybierając od 6 do 48 miesięcy. Jako klient powinieneś pamiętać, że dłuższy okres spłaty to mniejsza rata i mniejsze obciążenie budżetu domowego, natomiast większa rata to mniejsze koszty, których część jest zależna od długości okresu spłaty. Ratę możesz spłacać poprzez przelew, a w przypadku gdy tego nie zrobisz, firma sama pobierze od Ciebie pieniądze z konta.

Z oferty Monedo korzystają osoby, które szukają alternatywy dla kredytu bankowego oraz Ci, którzy liczą na szybkie i proste pożyczenie znacznej sumy, a następnie spłacanie jej w wygodnych dla siebie ratach. Warto zaznaczyć, że oferta tej firmy, to jedna z najtańszych pożyczek na rynku, do której dostęp mają praktycznie wszystkie osoby, które posiadają dostęp do internetu. Nic więc dziwnego, że zdarzają się osoby, u których potrzeba chwili powoduje, że wybierają opcje szybkiego pozyskania gotówki w Monedo przez internet, niż żmudne uzyskiwanie kredytu w banku. Tym bardziej, że różnica w kosztach obecnie nie jest aż tak znacząca. Jeżeli jednak wolisz pożyczyć pieniądze w banku, to racjonalne będzie sprawdzenie rankingu kredytów gotówkowych.

Monedo Now Koszty pożyczki

12 msc24 msc36 msc48 msc
1500 zł299.33 zł355.33 zł412.70 zł471.07 zł
3000 zł598.68 zł710.61 zł824.96 zł942.19 zł
5000 zł 997.85 zł1184.29 zł1375,13 zł1570.45 zł
7500 zł1496.70 zł1776.53 zł2062,65 zł2355.55 zł
10000 zł1995.59 zł2368.82 zł2750.21 zł3140.50 zł
15000 zł2993.42 zł3553.06 zł4125.65 zł4711.00 zł
20000 zł3991.27 zł4737.34 zł5500.76 zł6281.57 zł

CHWILÓWKI ZA DARMO

 

Monedo Now Jakie wymagania?

Dla żadnej osoby, która chociaż trochę interesowała się kwestią wymagań instytucji finansowych, nie będzie nową informacją stwierdzenie, że firmy pożyczkowe mają mniejszej wymagania względem klientów niż banki. Nie chodzi tylko o kwestie formalne, które w przypadku wnioskowania o pożyczkę są ograniczone do minimum, ale również ze względu na warunki, które klient musi spełnić aby otrzymać finansowanie. Z drugiej strony firmy pożyczkowe można podzielić na te, które udzielają wręcz pożyczek na dowód oraz na te, które bliżej przyglądają się osobie, z którą zawierają umowę. Monedo należy do grona firm, które posiadają pewne wymagania i większość osób zainteresowanych pożyczką powinna bez trudu ją otrzymać.

Pierwszym kryterium, które należy spełnić to bycie pełnoletnim. Jest to kwestia formalna, która jest bezwzględnie wymagana przez przepisy prawa. Warto zauważyć, że Monedo ustawiło granice wieku tak nisko jak tylko to możliwe, jednocześnie nie wskazując górnej granicy wieku. Inne firmy pożyczkowe bardziej restrykcyjnie podchodzą do tej kwestii często wyznaczając widełki wiekowe dla pożyczkobiorcy. Kolejne warunki to posiadanie konta osobistego z dostępem do bankowości elektronicznej, telefonu, e-maila, ważnego dowodu osobistego oraz dochodu umożlwiającego spłatę zobowiązania, a także karty bankowej. Wymagania te nie są zatem niczym szczególnym. Warto jednak pamiętać, że jednym z wymagań jest również dobry BIK i brak wpisów w bazach dłużników.

POŻYCZKI BEZ BIK

Jak dostać pożyczkę w Monedo Now?

Monedo Now jest pożyczkodawcą posiadającym tylko jedną drogę, przez którą klienci mogą wnioskować o pożyczkę. Tą drogą jest strona internetowa. Firma więc nie posiada oddziałów, ani pracowników mobilnych, przez których można byłoby podpisać umowę i przejść razem z nimi przez wszystkie formalności. Nie jest to z resztą potrzebne, ponieważ wniosek na stronie Monedo jest banalnie prosty, a wszystkie kwestie formalne ograniczone do minimum. Nie trzeba przedstawiać zaświadczenia o zarobkach i przesyłać umowy, zaś sama wypłata środków pożyczki odbywa się przelewem na wskazane konto przez klienta. Cała procedura jest intuicyjna, jednocześnie na każdym etapie klient posiada wskazówki co powinien zrobić.

Pierwsze co musisz zrobić to wejść na stronę internetową Monedo Now. Wnioskowanie o pożyczkę możesz rozpocząć już na stronie głównej. Na niej zauważysz dwa suwaki. Pierwszym z nich ustalisz kwotę pożyczki, drugim okres spłaty. Poniżej możesz zapoznać się comiesięczną ratą, RRSO, oprocentowaniem i łączną kwotą do spłaty. Po ustaleniu warunków pożyczki kliknij w przycisk „Weź pożyczkę”. Przejdziesz do wniosku, który musisz wypełnić swoimi danymi takimi jak: imię i nazwisko, pesel, nr dowodu osobistego, adres zamieszkania, numer konta bankowego, forma zatrudnienia i inne dane finansowe. Kolejnym krokiem jest weryfikacja przy pomocy aplikacji KontoConnect. Po zakończonej weryfikacji Monedo podejmię decyzję odnośnie przyznania Ci pożyczki ratalnej. Jeżeli będzie ona pozytywna pieniądza pojawią się na Twoim rachunku w ciągu kilku chwil.

Monedo Now adres siedziby oraz dane firmy pożyczkowej

NAZWAMonedo Polska Sp. z o. o
KRS429058
NIP146209184
REGON364236137
ADRESMonedo Polska Sp. z o. o
Prosta 51
00-838 Warszawa

 

Monedo Now Zalety i wady

Zalety
✔️ Bardzo wysoka kwota pożyczki
✔️ Elastyczność (możliwość dopasowania raty do swoich możliwości)
✔️ Długi okres spłaty (nawet 4 lata)
✔️ Brak ograniczeń wiekowych dla pożyczkobiorcy (pożyczka od 18 lat)
✔️ Bardzo szybka wypłata niezależnie od pory dnia i nocy (24h na dobę)
✔️ Prosta procedura (w całości online)
✔️ Niewielka liczba formalności
✔️ Łatwo otrzymać pożyczkę (wysoka akceptowalność)

 

Wady
❌ Monedo sprawdza bazy BIK, KRD i BIG
❌ BOK nie pracuje w weekendy (praca pn. -pt.)
❌ Brak promocji dla stałych klientów

Numer telefonu i dane kontaktowe do Monedo Now

Adres e-mail:info@monedo.pl
Numer na infolinie:226526060
Strona internetowa:monedo.pl

 

Monedo Now Informacje o pożyczce

Wiek pożyczkobiorcy:
od 18 lat (bez górnej granicy)
Pierwsza Darmowa:
N/D
Maks pierwsza pożyczka1500 – 20000 zł
Maks kolejna pożyczka
1500 – 20000 zł
Termin spłat6 – 48 miesięcy
Czas wypłatyok. 15 minut

 

INNE FIRMY POŻYCZKOWE

VIA SMS - Logo
BIGCredit - Logo
Miloan - Logo
YOLO - Logo
KredytOK - Logo
Aasa Polska - Logo
Lew Pożyczka - Logo
Provema Credit - Logo
Provident - Logo
NetCredit - Logo
CreditStar - Logo
Euroloan - Logo
Banknot - Logo
Ekassa - Logo
Visset - Logo

WSZYSTKIE FIRMY

SPRAWDŹ RANKINGI

Opinie i dyskusja o Monedo Now

Facebook

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Asystent Finansowy Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o