Nest Bank – infolinia i kontakt

Nest Bank - Infolinia i Kontakt

Nest Bank – infolinia i kontakt
śr: 4.5 | opinii: 2
Szukasz idealnego sposobu na kontakt z Nest Bankiem? Możesz być pewien, że form kontaktu jest przynajmniej kilka, a to którą wybierzesz zależy od Twoich preferencji i oczekiwań. Możesz skorzystać z infolinii, formularza kontaktowego lub wysłać zwykłego e-maila. Oczywiście to nie wszystkie formy kontaktu z Nest Bankiem, ale każda z nic ma swoje zalety oraz wady. Poznaj poprawne dane (m.in. numer oraz adres) oraz dowiedz się, który ze sposobów wybrać abyś był pewien, że pomyślnie załatwisz swoją sprawę.

Zapewne nie będzie dla Ciebie niczym nowym stwierdzenie, że najczęściej wybieraną formą kontaktu z Nest Bankiem jest właśnie infolinia. To za jej pomocą można uzyskać szybkie, precyzyjne i co najważniejsze spersonalizowane informacje na dowolnie wybrany temat. Za każdym innym sposobem kryje się wydłużony czas oczekiwania na odpowiedź, a załatwienie sprawy nie zawsze będzie możliwe.

Nest Bank Infolinia

Infolinia Nest Banku w przeciwieństwie do wielu innych banków komercyjnych nie jest zbytnio rozbudowana, gdyż posiada jeden właściwy numer. Kontaktując się za jego pomocą załatwisz wszystkie sprawy niezależnie od tego czy jesteś zainteresowany ofertą Nest Banku, szukasz informacji, masz problem z bankowością internetową, czy może po prostu chcesz zastrzec kartę kredytową. Bez znaczenia jest również to czy reprezentujesz firmę, czy też jesteś konsumentem. We wszystkich przypadkach po prostu zadzwoń na poniższy numer.

 

Nest Bank Formularz kontaktowy

Możesz wysłać wiadomość do Nest Banku bezpośrednio ze strony internetowej. Wystarczy, że klikniesz w „kontakt”, a następnie „wypełnij formularz kontaktowy”.

Nest Bank - Formularz kontaktowy

Tym sposobem masz możliwość zadania pytania lub złożenia reklamacji. W zależności od sprawy oraz tego czy jesteś klientem, Nest Bank będzie oczekiwał uzupełnienia różnych danych. Na odpowiedź możesz czekać kilka dni roboczych.

Adres e-mail do Nest Banku

Alternatywą dla formularza kontaktowego jest wysłanie wiadomości na adres e-mail. Chociaż nie zawsze banki udostępniają tę formę kontaktu, to w przypadku Nest Banku nie ma z tym problemu. Na stronie internetowej możemy znaleźć nawet kilka adresów, pod którymi możemy się kontaktować w zależności od tego jaką sprawę chcesz załatwić. Tym sposobem powinieneś otrzymać informację o produktach, złożyć reklamację, czy pozyskać informację dotyczące RODO. Na pewno jednak nie uda Ci zrealizować żadnego zlecenia ze względu na zbyt duże ryzyko i niemożność zweryfikowania adresata. Poprawne adresy e-mail do Nest Banku znajdziesz poniżej.

 

Nest Bank Kontakt pocztowy

Efektywny kontakt z Nest Bankiem to nie tylko kanały elektroniczne. Możesz postawić również na tradycyjną formę wysyłając list na adres korespondencyjny. Oczywiście decydując się na ten sposób musisz mieć na uwadze, że odpowiedź zajmie dłużej niż w przypadku rozmowy z konsultantem na infolinii, czy otrzymanie informacji zwrotnej po wypełnieniu formularza. Poprzez kontakt listowny możesz jednak załatwić wiele spraw w tym złożyć wniosek o restrukturyzację kredytu, reklamację, czy zapytanie. Pamiętaj aby poprawnie zaadresować kopertę (adres znajdziesz poniżej) oraz wysłać list za potwierdzeniem odbioru.

  • Adres siedziby oraz adres korespondencyjny Nest Banku:
    Nest Bank S.A.
    ul. Wołoska 24
    02-675 Warszawa

Nest Bank - Logo


Ocena ogólna

Nest Bank – opinie klientów i informacje
śr: 3.7 | opinii: 10

OPINIE I INFORMACJE


INNE BANKI

Citi Handlowy - Infolinia i Kontakt
Bank Millennium - Infolinia i Kontakt
Santander Bank - Infolinia i Kontakt
Santander Consumer Bank - Infolinia i Kontakt
Bank Pekao - Infolinia i Kontakt
Alior Bank - infolinia i kontakt
Getin Bank - Infolinia i Kontakt
mBank - Infolinia i Kontakt
BNP Paribas - Infolinia i Kontakt
Volkswagen Bank - Infolinia i Kontakt
Kredyt firmowy w Nest Banku:

Staż działalności
12 miesięcy

Maksymalna kwota
450 000 zł

Prowizja
3,99%

Konto firmowe w Nest Banku:

Opłata za konto
0 zł

Wypłaty z bankomatów
0 zł

Opłata za kartę
0 zł

SPRAWDŹ RANKINGI

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Asystent Finansowy Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o