PKO BP – infolinia i kontakt

PKO Bank Polski - Infolinia i Kontakt

PKO BP – infolinia i kontakt
śr: 4.4 | opinii: 7
Jesteś zainteresowany kontaktem z bankiem PKO BP? Próbujesz znaleźć numer na infolinię, adres e-mail lub chcesz dowiedzieć się nieco więcej o innych formach kontaktu? A może szukasz poprawnego adresu korespondencyjnego? Jeżeli szukasz efektywnej formy kontaktu z tym bankiem i chcesz jak najszybciej załatwić swoją sprawę to dobrze trafiłeś, ponieważ w niniejszym artkule opisujemy wszystkie możliwe sposoby kontaktu z PKO BP, podajemy dokładne numery na infolinię, wskazujemy adresy i po krótce opisujemy, kiedy z danej formy kontaktu skorzystać. Sprawdź, w jaki sposób skontaktować się z bankiem PKO BP.

Infolinia to sposób kontaktu najczęściej wybierany przez PKO BP. Za takim stanem rzeczy stoi kilka istotnych powodów. Przede wszystkim stawiając na rozmowę z przeszkolonym pracownikiem infolinii możesz załatwić niemal wszystkie sprawy i pozyskać wiele istotnych informacji. Oczywiście nie zawsze połączenie z konsultantem następuję od razu, jednak w porównaniu z innymi sposobami możemy uznać rozmowę za stosunkowo szybki kontakt. Ponadto możesz być pewien, że jako klient po zweryfikowaniu swojej osoby konsultant będzie mógł Ci pomóc w konkretnej sprawie, co nie zawsze jest możliwe w przypadku innych sposobów.

PKO BP Infolinia

Klienci detaliczni mogą skorzystać z infolinii PKO BP przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. Istnieje kilka podstawowych numerów na infolinię, zaś sam podział wynika z segmentacji klientów. Zatem z innego numeru skorzysta klient indywidualny, a z innego klient korporacyjny. Można oczywiście dokonać szerszego podziału uwzględniając również serwis telefoniczny, czy podział na konkretne sprawy (np. zastrzeżenie karty), jednak nie jest to konieczne. Poniżej sprawdzisz najważniejsze numery na infolinię PKO BP.

 

Kontakt z PKO BP przez formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy znajdziesz na stronie internetowej banku PKO BP.  Działa on podobnie do wysłania wiadomości e-mail, z tym że wiąże się z oszczędnością czasu, gdyż nie trzeba logować się na swoją pocztę, a swoje dane i treść wiadomości wpiszesz właśnie w formularzu. W przypadku bycia klientem o wiele lepiej będzie, jeżeli zadasz pytanie bezpośrednio z aplikacji/bankowości internetowej banku PKO BP. Wówczas będziesz mógł liczyć na bardziej spersonalizowaną pomoc.

PKO Bank Polski - Formularz kontaktowy

PKO BP Video rozmowa

Nowoczesną i stosunkowo rzadko spotykaną formą kontaktu, którą oferuje potencjalnym klientom PKO BP jest Video rozmowa z pracownikiem banku. Po kliknięciu „zamów video rozmowę z doradcą” na stronie „kontakt” pojawią się potencjalne tematy do wyboru, są wśród nich m.in.: pożyczka, limit odnawialny, kredyt hipoteczny oraz karta kredytowa.

PKO Bank Polski - tematy wideorozmowy

Możesz wybrać wśród oferty dla osób fizycznych jak i firm. Po wyborze odpowiedniego tematu przejdziesz do formularza, dzięki któremu będziesz miał możliwość umówienia się na rozmowę z pracownikiem PKO BP. Pamiętaj, że ta forma to dobry sposób na porozmawianie twarzą w twarz, ale jedynie na temat produktów, z których zamierzasz skorzystać. W przypadku chęci załatwienia jakiegoś indywidualnego problemu nie będzie to odpowiednia forma na kontakt.

PKO Bank Polski - umówienie wideorozmowy

PKO BP Kontakt pocztowy

W niektórych przypadkach dobrym pomysłem może być tradycyjny kontakt listowny. Chcąc skontaktować się z PKO BP w celu przesłania reklamacji, wniosku lub innego istotnego dokumentu możesz postawić na formę papierową, którą po prostu wyślesz na prawidłowy adres korespondencyjny banku. Pamiętaj aby w takim wypadku postawić na wysyłkę z potwierdzeniem odbioru oraz poprawnie zaadresować kopertę. Nie licz również na to, że otrzymasz szybką odpowiedź. Niestety kanały elektroniczne często lepiej zdają ten egzamin. Jeżeli mimo wszystko zdecydowałeś się na kontakt listowny, to poniżej znajdziesz poprawny adres banku PKO BP.

  • Adres siedziby oraz adres korespondencyjny PKO BP:
    PKO Bank Polski
    ul. Puławska 15
    02-515 Warszawa

PKO Bank Polski - Logo


Ocena ogólna

PKO Bank Polski – opinie klientów i informacje
śr: 2.9 | opinii: 16

OPINIE I INFORMACJE


INNE BANKI

Nest Bank - Infolinia i Kontakt
Santander Bank - Infolinia i Kontakt
inBank - Infolinia i Kontakt
Citi Handlowy - Infolinia i Kontakt
Getin Bank - Infolinia i Kontakt
Santander Consumer Bank - Infolinia i Kontakt
Volkswagen Bank - Infolinia i Kontakt
Alior Bank - infolinia i kontakt
Bank Millennium - Infolinia i Kontakt
BNP Paribas - Infolinia i Kontakt
Kredyt hipoteczny w PKO BP:

Oprocentowanie
2,32%

RRSO
2,80%

Prowizja
0,00%

Kredyt gotówkowy w PKO BP:

Oprocentowanie
7,20%

RRSO
7,45%

Prowizja
0,00%

Kredyt konsolidacyjny w PKO BP:

Oprocentowanie
10,50%

RRSO
11,68%

Prowizja
2,00%

Konto firmowe w PKO BP:

Opłata za konto
0 zł

Wypłaty z bankomatów
0 zł

Opłata za kartę
0 zł

Konto młodzieżowe w PKO BP:

WIEK : 18 – 26 lat

Opłata za konto
0 zł

Wypłaty z bankomatów
od 0 zł

Opłata za kartę
0 zł

SPRAWDŹ RANKINGI

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
EdwardAsystent Finansowy Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Edward
Gość
Edward

Z kim i jak moze rozmawiac stary czlowiek, klient bedacy za granica.Jestem na bakier z elektronika.
Nie moge kupic gazety na karte debetowa, bo chca ode mnie PIN, a ja nie wiem co to i gdzie to jest.
Wiekszosc telefonow to ponoc pomyka, a jeden, ktory sie odezwal, to tylko bezduszne automaty z ktorymi nie moge sie dogadac. Nie ma mozliwosci rozmowy z czlowiekiem !!!
Czy moglibyscie otworzyc linie telefoniczna dla osob starych (tak jak ja) np. po 75 roku zycia ?!