Santander Bank – infolinia i kontakt

Santander Bank - Infolinia i Kontakt

Santander Bank – infolinia i kontakt
śr: 4.2 | opinii: 6
Szukasz szybkiego i efektywnego sposobu na kontakt z Santander Bankiem? Czy wiesz jakie masz możliwości? Czy wiesz jaki sposób wybrać, aby załatwić swoją sprawę, złożyć wniosek lub zapoznać się z ofertą produktową? Infolinia, doradca online, formularz kontaktowy to tylko niektóre z możliwości, które oferuje Santander Bank. Poznaj je wszystkie i wybierz najlepszą opcję dla siebie. Poniżej opisujemy po krótce na co możesz liczyć przy każdej z form kontaktowych oraz podajemy dane, które mogą być przydatne. Sprawdź, w jaki sposób skontaktować się z Santander Bankiem.

Klienci banku Santander bardzo często wybierają infolinie jako sposób na kontakt. Powodem takiego wyboru jest przede wszystkim prostota i szybkość załatwienia sprawy. Z reguły telefon mamy pod ręką, a pozyskanie potrzebnych informacji możemy uzyskać poprzez rozmowę z konsultantem. Ponadto możemy zostać obsłużeni jako zweryfikowani klienci załatwiając tym samym interesująca nas i spersonalizowaną sprawę. W przypadku innych form kontaktu często na odpowiedź trzeba poczekać jakiś czas. Żywa relacja z pracownikiem banku może okazać się najefektywniejsza.

Santander Bank Infolinia

Klienci Santander Banku mogą skorzystać z infolinii w dowolnym momencie, gdyż jest ona czynna całą dobę przez wszystkie dni w tygodniu. Nie ma zatem problemu z dodzwonieniem się i uzyskaniem informacji nawet w środku nocy. Sama infolinia Santandera posiada kilka oddzielnych numerów, które są przeznaczone dla konkretnych typów klientów. Przewidziane są również numery dla osób dzwoniących z zagranicy. Aktualne numery na infolinie do Santander Banku znajdziesz poniżej.

 

Santander Bank Doradca online

Bank Santander oferuje nowoczesne formy kontaktu, do których bez wątpienia możemy zaliczyć kontakt z doradcą online. W pierwszej kolejności decydując się na taką formę komunikacji internetowej będziesz musiał zadecydować o temacie rozmowy (może dotyczyć usług lub produktów), a następnie wybrać formę w jakiej odbędzie się rozmowa. Santander zadbał o to, aby to klient wybrał formę komunikacji ze względu na swoje preferencje. Będziesz zatem miał trzy możliwości.

Z doradcą Santandera możesz skontaktować się za pomocą:

  • czatu – możesz przeprowadzić rozmowę tekstową za pośrednictwem strony internetowej,
  • połączenia głosowego – zamiast dzwonić połączysz się z konsultantem przez internet,
  • rozmowy video – rozmowa w cztery oczy (musisz posiadać włączoną kamerkę).

 

Santander Bank - Doradca online

Santander Bank Kontakt dla niesłyszących

Osoby niesłyszące mają możliwość kontaktu z konsultantem, który udzieli im informacji w języku migowym. Połączenie jest możliwe za pośrednictwem strony internetowej Santandera. Aby połączenie zostało zrealizowane musisz mieć mieć włączoną kamerkę internetową oraz mikrofon.

Santander Bank - kontakt dla niesłyszących

Santander Bank E-mail

Santander Bank na swojej stronie podaje również adres e-mail, z którego możesz skorzystać w celu kontaktowym. Podawanie w mailu wrażliwych danych osobowych niekoniecznie będzie dobrym pomysłem. Po pierwsze ze względów bezpieczeństwa, a po drugie dlatego, że tą drogą i tak nie zlecisz żadnej transakcji, ani nie uzyskasz spersonalizowanej pomocy poza otrzymaniem informacji na temat oferty produktowej. Santander poza głównym adresem podaje również inne adresy, na które można kierować wiadomości o charakterze innym niż zapytania produktowe.

 

Santander Bank Formularz kontaktowy

Alternatywą dla wysłania e-maila jest przesłanie za pośrednictwem strony internetowej wypełnionego formularza kontaktowego. Jest to niemal identyczny sposób kontaktu z tą różnicą, że aby ją wysłać nie trzeba logować się na swoją skrzynkę. Wystarczy, że podasz podstawowe dane i klikniesz wyślij. Pamiętaj aby wpisać poprawny adres e-mail, gdyż na niego otrzymasz odpowiedź zwrotną. Ze względów bezpieczeństwa istotne jest też nie wpisywanie danych wrażliwych.

Santander Bank - formularz kontaktowy

Santander Bank Kontakt listowny

Szukając odpowiedniego sposobu na kontakt z Santander Bankiem możesz postawić na tradycyjną formę listowną. Tym sposobem możesz przesłać wniosek, reklamację, czy zapytanie. Sposób ten, mimo że skuteczny, może okazać się mało praktyczny ze względu na czas dostarczenia przesyłki. Większość spraw będziesz mógł załatwić od razu przez infolinię i nie zawsze konieczne jest przesyłanie listu. Jeżeli jednak uznasz, że Twoja sprawa tego wymaga pamiętaj, aby wpisać poprawny adres korespondencyjny (znajdziesz go poniżej) oraz wybrać przesyłkę z potwierdzeniem odbioru.

  • Adres siedziby i adres korespondencyjny Santander Banku:
    Santander Bank Polska S.A.
    al. Jana Pawła II 17
    00-854 Warszawa

Santander Bank - Logo


Ocena ogólna

Santander Bank – opinie klientów i informacje
śr: 1.7 | opinii: 35

OPINIE I INFORMACJE


INNE BANKI

BNP Paribas - Infolinia i Kontakt
Citi Handlowy - Infolinia i Kontakt
mBank - Infolinia i Kontakt
Santander Consumer Bank - Infolinia i Kontakt
Getin Bank - Infolinia i Kontakt
Bank Millennium - Infolinia i Kontakt
inBank - Infolinia i Kontakt
Alior Bank - infolinia i kontakt
Credit Agricole - Infolinia i Kontakt
Nest Bank - Infolinia i Kontakt
Konto osobiste w Santander Banku:

Opłata za konto
0 zł/30 zł

Wypłaty z bankomatów
0 zł

Opłata za kartę
0 zł


BONUS – Nawet do 350 zł za otwarcie konta!

Konto młodzieżowe w Santander Banku:

Konto dla studentów

Opłata za konto
0 zł

Wypłaty z bankomatów
0 zł

Opłata za kartę
od 0 zł


BONUS – Nawet 300 zł gotówki + 150 zł na zakupy za otwarcie konta!

Konto firmowe w Santander Banku:

Opłata za konto
0 zł

Wypłaty z bankomatów
0 zł

Opłata za kartę
0 zł


BONUS – Nawet do 1300 zł za otwarcie konta!

Kredyt konsolidacyjny w Santander Banku:

Oprocentowanie
12,49%

RRSO
17,24%

Prowizja
11,09%

SPRAWDŹ RANKINGI

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
andrzej siarkowiczAsystent Finansowy Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
andrzej siarkowicz
Gość
andrzej siarkowicz

Niedorzeczny bank, nie wykonuje zleceń przelewowych w terminie. Nosze się z zamiarem wycofania wszystkich zleceń oraz rozwiązania umowy z Santander Bank Polska. Mój telefon 537702***.