Super Grosz – opinie i informacje

Super Grosz - Logo


Ocena ogólna

Super Grosz – opinie i informacje
śr: 3.8 | opinii: 6

ZŁÓŻ WNIOSEK

CZĘSTE PYTANIA

Jaką pożyczkę ma w ofercie Super Grosz?

Super Grosz ma w ofercie pożyczkę na raty.

Kwota pożyczki wynosi od 1 000 do 15 000 zł. Okres spłaty jest elastyczny. Możesz wybrać od 4 do 50 miesięcy.

Jakie wymagania trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczkę w Super Grosz?

Super Grosz nie posiada dużych wymagań względem klientów.

Aby Twój wniosek pozytywnie przeszedł procedurę w Super Grosz powinieneś posiadać:

 • minimum 21 lat,
 • obywatelstwo RP.
 • konto w banku,
 • stały dochód,
 • aktualny dowód osobisty,
 • adres zamieszkania,
 • telefon,
 • dobrą historię kredytową,
 • brak wpisów w bazach dłużników,
 • zdolność do spłaty pożyczki.

 

Jak wziąć pożyczkę w Super Grosz - Krok po kroku
 1. Przejście z rankingu do strony internetowej Super Grosz.
 2. Ustalenie kwoty oraz okresu spłaty.
 3. Wypełnienie formularza
 4. Weryfikacja za pomocą przelewu weryfikacyjnego, aplikacji lub GIRO.
 5. Otrzymanie decyzji.
 6. Wypłata środków.
 7. Spłata rat w ustalonych terminach.
Czy Super Grosz zweryfikuje mnie w BIK?

TAK. Super Grosz należy do firm pożyczkowych, które sprawdzają BIK oraz bazy dłużników.


Super Grosz Przykładowe opinie klientów

Renata, Rzeszów, lat 34

Ocena 5 na 5 - gwiazdki

„Super Grosz to rzetelna firma. Fajnie, że można dopasować ratę tak, aby nie była ona zbyt dużym obciążeniem. Procedura i wniosek prosty, a wypłata szybka.”

Marek, Ząbki, lat 40

Ocena 3 na 5 - gwiazdki

„Super Grosz cieszy się dobrymi opiniami, jednak to co przykuło moją uwagę to to, że najdłuższe okresy znacząco podwyższają prowizję. Lepiej spłacić mniej i szybciej, a potem mieć święty spokój.

Jan, Błonie, lat 74

Ocena 5 na 5 - gwiazdki

„Super firma pożyczkowa. Informuje rzetelnie i co najważniejsze pożycza pieniądze emerytom nie dyskwalifikując ich ze względu na wiek.”

SPRAWDŹ OPINIE

 

Super Grosz to rozpoznawalny pożyczkodawca mający w ofercie popularną pożyczkę na raty. Firma, która oferuje pożyczki pod tą marką działa na polskim rynku od 2015 roku praktycznie bez przerwy i obsłużyła w tym czasie tysiące klientów. Nic dziwnego, gdyż jej oferta jest co najmniej bardzo interesująca. Warto abyś na nią zwrócił uwagę, w szczególności gdy szukasz długiego okresu spłaty i tym samym liczysz na stosunkowo niewielką comiesięczną ratę. W Super Grosz pożyczkę można rozłożyć aż na 50 miesięcy, a górny jej limit to nawet 15 000 zł. Wniosek składa się przez internet, procedura trwa bardzo krótka, a wypłata w formie przelewu jest błyskawiczna. Co jeszcze powinieneś o niej wiedzieć? W jaki sposób złożyć wniosek i jakie aspekty warto mieć na uwadze? Wszystkie istotne kwestie poruszamy poniżej.

Znaczna większość klientów zainteresowanych pożyczką na raty szuka rozwiązania, które z jednej strony zapewni im wystarczającą kwotę, z drugiej da możliwość dostosowania niewielkiej raty, a z trzeciej umożliwi szybkie i bezproblemowe otrzymanie środków. Super Grosz jest jedną z firm, która wychodzi na przeciw tym potrzebom i umożliwia otrzymanie w ciągu kilku minut nawet kilkunastu tysięcy złotych, które następnie klient spłaca w wygodnych i dopasowanych do swoich możliwości ratach. Wszystkie formalności klient załatwi przy pomocy internetu. Złożenie wniosku i weryfikacja są bardzo uproszczone, zaś sama wypłata realizowana jest szybkim przelewem wprost na konto osobiste klienta.

Super Grosz - Wygląd strony głównej

Super Grosz – wygląd strony internetowej pożyczkodawcy

Co warto wiedzieć o Super Grosz?

Wiele firm wykorzystuje brandy, pod którymi sprzedaje swoje usługi samemu mając często inną, niepokrywającą się z brandem nazwę. Inaczej jest w przypadku Super Grosz, który jest nie tylko marką pożyczkodawcy, ale również samą nazwą firmy, która dokładnie brzmi Super Grosz Sp. z o.o. Firma ta ma całkiem spory staż na polski rynku, gdyż działa od 2015 roku, dzięki czemu z jej usług skorzystało wielu klientów, a sama pożyczka, którą oferuje jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych. Możesz być pewny, że jest to solidny pożyczkodawca, który udostępnia wszystkie wzory dokumentów jeszcze przed zawarciem umowy. Możesz je sprawdzić w dowolnej chwili, gdyż każdy ma do nich dostęp. Wystarczy kliknąć w zakładkę „dokumenty” w menu znajdującym się na stronie firmy.

Super Grosz posiada opcję skorzystania z pakietów medycznych. Są one różne, a w ich skład mogą wchodzić dostęp do lekarzy, e-wizyty, wizyty telefoniczne, e-recepty, badania laboratoryjne oraz inne usługi. Oczywiście pakiet jest dodatkowo płatny, z tym że jego cena zostaje sfinansowana przez Super Grosz, a klientowi dolicza się ją do pożyczki. Jeżeli nie chcesz korzystać z tego rodzaju oferty uważaj na sposób wypełniania formularza, dzięki temu unikniesz dodatkowej usługi, o którą możesz zawnioskować przypadkiem, a która będzie stratą pieniędzy w sytuacji, w której nie zamierzasz korzystać z tego rodzaju świadczeń. Dodatkowo dla osób, które niekoniecznie chcą otrzymać przelew, Super Grosz przygotował możliwość wypłaty pieniędzy na poczcie przy pomocy czeku GIRO.

Wielu klientów Super Grosz zastanawia się nad tym, czy firma ta weryfikuje wiarygodność klienta poprzez sprawdzenie informacji na jego temat w różnych bazach. Dla osób ze złą historią kredytową lub z niespłaconymi zobowiązaniami, niestety mamy złą informację. Super Grosz jest jednym z pożyczkodawców, którzy przywiązują dużą wagę do kwestii rzetelności płatniczej osób, które wnioskują o pożyczkę. Tym samym sprawdza takie bazy jak BIK, KRD, BIG i inne bazy dłużników. Jeżeli posiadasz w nich negatywne wpisy raczej nie otrzymasz pożyczki. Warto abyś w takim przypadku przeszedł na stronę rankingu pożyczek bez BIK i złożył wniosek w jednej z firm, które tam występują. Tym sposobem zwiększasz szanse na otrzymanie pożyczki.

Super Grosz Oferta pożyczki na raty

Oferta Super Grosz dotyczy pożyczki ratalnej, w której to klient wybiera wysokość kwoty oraz okres spłaty. Minimalna kwota pożyczki to 1 000 zł, zaś maksymalna wynosi 12 500 zł dla nowego oraz 15 000 zł dla stałego klienta. Z kolei okres spłaty może zostać wybrany z zakresu od 4 do 50 miesięcy. Klient może zatem tak dostosować oba parametry, że dopasuje idealną do swoich możliwości finansowych ratę. Powinien jednak pamiętać, że mniejsza rata jest możliwa przy dłuższym okresie kredytowania, jednak dłuży okres spłaty jest równoznaczny z większymi kosztami, które będzie musiał ponieść. Do pożyczki jest możliwe dobranie pakietu medycznego, który daje możliwość skorzystania z różnego rodzaju usług medycznych. Jest to opcja dodatkowa, a nie obowiązkowa, nie trzeba zatem z niej korzystać.

Pożyczka w Super Grosz jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą lub nie mogą skorzystać z kredytu gotówkowego lub też oczekują, że pożyczkodawca nie będzie przeciągał procesu udzielania pożyczki. Pożyczkobiorca w każdym wypadku powinien się liczyć z kosztami, gdyż oferta Super Grosz niestety nie należy do najtańszych na rynku. Dlatego też przed podjęciem ostatecznej decyzji o skorzystaniu z tej oferty warto porównać ją z innymi konkurencyjnymi pożyczkami, których na rynku obecnie jest bardzo sporo. Oferta Super Grosz nie jest też rozwiązaniem dla osób, które posiadają negatywne wpisy w bazach dłużników, gdyż klienci bezwzględnie są weryfikowani pod kątem wiarygodności. Na plus jednak można zaliczyć minimum wysiłku, które należy włożysz w wypełnianie wniosku. Dlatego jeżeli Twoim głównym kryterium jest szybka wypłata, to zdecydowanie możesz rozważyć ofertę tego pożyczkodawcy.

Super Grosz Koszty pożyczki

12 miesięcy24 miesiące36 miesięcy48 miesięcy
2000 zł843.05 zł1606.08 zł2333.30 zł2440.40 zł
3000 zł1264.58 zł2409.10 zł3500.34 zł3666.58 zł
5000 zł2107.62 zł4015.20 zł5833.90 zł6110.97 zł
7500 zł3161.42 zł6022.79 zł8750.85 zł9166.43 zł
10000 zł4215.24 zł8030.37 zł11667.79 zł12221.90 zł
12500 zł5269.06 zł10537.98 zł14584.77 zł15277.42 zł
15000 zł6322.87 zł12045.57 zł17501.71 zł18332.88 zł

CHWILÓWKI ZA DARMO

 

Super Grosz Jakie wymagania?

Chcąc pożyczyć pieniądze od jakiejkolwiek instytucji musisz przygotować się na to, że będzie ona miała wobec Ciebie pewne wymagania. Dotyczy to zarówno banków, jak i firm pożyczkowych, z tym że banki mają znacznie bardziej rozbudowaną procedurę przyznawania kredytu przez co m.in. wymagają zaświadczenia o dochodzie, które weryfikują u pracodawcy. Natomiast firmy trudniące się udzielaniem pożyczek funkcjonują w mniej restrykcyjnym otoczeniu prawnym, dzięki czemu mają możliwość znaczącego ograniczenia kwestii formalnych. Nie jest jednak tak jak myśli spora część osób, tj. że pożyczkodawcy nie mają żadnych wymagań. One istnieją, są jasne, jednak nie są wygórowane, dzięki czemu o wiele łatwiej i szybciej uzyskać pożyczkę pozabankową.

W przypadku Super Grosz nie powinieneś mieć problemu w otrzymaniu zgody na pożyczkę, jeżeli masz co najmniej 21 lat oraz spełniasz inne wymagania, do których możemy zaliczyć: obywatelstwo RP, posiadanie konta w banku, adresu zamieszkania, ważnego dowodu osobistego, telefonu, e-maila oraz dochodu na poziomie umożliwiającym regularne spłacanie zaciągniętego zobowiązania. Dodatkowo firma zweryfikuje Twoją historię kredytową oraz wiarygodność płatniczą poprzez sprawdzenie BIK-u i baz dłużników. Wymagania stawiane przez Super Grosz są więc na minimalnym poziomie. Można oczywiście mieć zastrzeżenie co do minimalnego wieku, gdyż niektóre firmy udzielają pożyczek już od 18 roku życia oraz weryfikację klienta w bazach. Jednak biorąc pod uwagę wszystkie wymagane kwestie można stwierdzić, że są one możliwe do spełnienia przez znaczną większość klientów.

ZŁÓŻ WNIOSEK

Jak dostać pożyczkę w Super Grosz?

Super Grosz jest pożyczkodawcą, który postawił na obsługę klienta poprzez kanały zdalne. To właśnie przy pomocy internetu będziesz mógł złożyć wniosek, zweryfikować swoją osobę, uzyskać decyzję o przyznaniu pożyczki, a na końcu pieniądze zostaną Ci wypłacone za pośrednictwem przelewu. Jest to też jedyna dostępna opcja, gdyż Super Grosz nie posiada oddziałów, ani pracowników mobilnych, którzy mogliby przyjechać z dokumentacją do Twojego domu. Nie jest to jednak minusem, a wręcz przeciwnie. Dzięki takiemu podejściu klient posiadający minimalną umiejętność poruszania się w internecie może w ciągu kilkunastu minut otrzymać całkiem spora gotówkę na konto osobiste nie ruszając się nawet ze swojego domu. Przejdźmy więc razem przez tą krótką procedurę.

Po pierwsze wejdź na stronę internetową Super Grosz. Twoją uwagę od razu powinny przyciągnąć dwa suwaki odpowiadające za ustalenie parametrów pożyczki. Górny suwak odpowiada za kwotę, zaś dolny za okres spłaty. Jednocześnie zostanie automatycznie ustalona wysokość raty, a Ty będziesz mógł się również zapoznać ze wszystkimi istotnymi informacjami (koszt, RRSO, prowizja, odsetki, rata) oraz dokumentami, które znajdują tuż pod suwakami. Jeżeli ustaliłeś kwotę i okres spłaty oraz akceptujesz informacje o kosztach kliknij w przycisk „Wnioskuj”. Tym sposobem znalazłeś się w formularzu. Aby przejść do kolejnego kroku musisz go wypełnić swoimi danymi osobistymi, adresowymi oraz finansowymi. Następnie zostaniesz poproszony o zweryfikowanie numeru telefonu poprzez sms. Ostatni krok to weryfikacja. Tutaj masz trzy możliwości i możesz skorzystać z przelewu weryfikacyjnego, aplikacji Konto X (w działaniu podobna do aplikacji Instator) lub przez GIRO (z możliwością odbioru pożyczki na poczcie). Po weryfikacji zostanie podjęta decyzja o przyznaniu Ci pożyczki, a pieniądze z niej w ciągu kilku minut powinny pojawić się na Twoim koncie (oczywiście o ile nie wybrałeś wypłaty za pomocą czeku GIRO).

Super Grosz adres siedziby oraz dane firmy pożyczkowej

NAZWASuperGrosz Sp. z o.o.
KRS0000551150
NIP5252607460
REGON360301004
ADRESSuperGrosz Sp. z o.o.
Inflancka 11/27
00-189 Warszawa

 

Super Grosz Zalety i wady

Zalety
✔️ Długi okres kredytowania (nawet 50 miesięcy)
✔️ Elastyczność (możliwość dopasowania raty do swoich możliwości)
✔️ Stosunkowo wysoka kwota (do 15 000 zł)
✔️ Brak górnej granicy wieku
✔️ Bardzo szybka wypłata
✔️ Prosta procedura (w całości online)
✔️ Zaświadczenie o dochodach nie jest wymagane
✔️ Możliwość wypłaty czekiem Giro

 

Wady
❌ Sprawdzane bazy BIK, KRD i BIG
❌ Wysoki minimalny wiek pożyczkobiorcy (pożyczka od 21 lat)
❌ Możliwa telefoniczna weryfikacja oświadczenia o dochodach
❌ BOK nie pracuje w niedzielę
❌ Stali klienci nie mogą liczyć na lepsze warunki
❌ Wysoka prowizja
❌ Stosunkowo wysoki minimalny wiek pożyczkobiorcy (min. 21 lat)

Numer telefonu i dane kontaktowe do Super Grosz

Adres e-mail:kontakt@supergrosz.pl
Numer na infolinie:221300111
Strona internetowa:supergrosz.pl

 

Super Grosz Informacje o chwilówce

Wiek pożyczkobiorcy:
od 21 lat (bez górnej granicy)
Pierwsza Darmowa:
N/D
Maks pierwsza pożyczka1000 – 10000 zł
Maks kolejna pożyczka
1000 – 15000 zł
Termin spłat4 – 50 miesięcy
Czas wypłatyok. 15 minut

 

INNE FIRMY POŻYCZKOWE

Bliska Pożyczka - Logo
Ekassa - Logo
Smart Pożyczka - Logo
Aasa Polska - Logo
Extraportfel - Logo
Funeda - Logo
Chwilówkomat - Logo
Szybka Gotówka - Logo
Banknot - Logo
KasaTak - Logo
Visset - Logo
Freezl - Logo
AleGotówka - Logo
Smartney - Logo
AlfaKredyt - Logo

WSZYSTKIE FIRMY

SPRAWDŹ RANKINGI

Opinie i dyskusja o Super Grosz

Facebook

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Asystent Finansowy Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o