TAKTO Finanse – opinie i informacje

TAKTO Finanse - Logo


Ocena ogólna

TAKTO Finanse – opinie i informacje
śr: 3.7 | opinii: 6

ZŁÓŻ WNIOSEK

CZĘSTE PYTANIA

Jaką pożyczkę ma w ofercie TAKTO Finanse?

TAKTO Finanse ma w ofercie pożyczkę na raty.

Kwota pożyczki wynosi od 1 000 do 10 000 zł. Okres spłaty nie jest elastyczny. Pożyczka dotyczy wyłącznie 40 miesięcznego okresu spłaty.

Jakie wymagania trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczkę w TAKTO Finanse?

TAKTO Finanse nie posiada dużych wymagań względem klientów.

Aby Twój wniosek pozytywnie przeszedł procedurę w TAKTO Finanse powinieneś posiadać:

 • status osoby fizycznej,
 • między 21 a 75 lat,
 • rachunek osobisty,
 • stały dochód,
 • aktualny dowód osobisty,
 • adres zamieszkania,
 • telefon,
 • dobrą historię kredytową,
 • brak wpisów w bazach dłużników,
 • zdolność do spłaty pożyczki.

 

Jak wziąć pożyczkę w TAKTO Finanse - Krok po kroku
 1. Przejście z rankingu do strony internetowej TAKTO Finanse.
 2. Ustalenie kwoty pożyczki.
 3. Wypełnienie formularza
 4. Weryfikacja za pomocą przelewu weryfikacyjnego.
 5. Otrzymanie decyzji.
 6. Wypłata środków.
 7. Spłata rat w ustalonych terminach.
Czy TAKTO Finanse zweryfikuje mnie w BIK?

TAK. TAKTO Finanse należy do firm pożyczkowych, które sprawdzają BIK oraz bazy dłużników.


TAKTO Finanse Przykładowe opinie klientów

Krystyna, Rawa Mazowiecka lat 49

Ocena 3 na 5 - gwiazdki

„Skorzystałam raz, pożyczki udzielili szybko i sprawnie. Według mnie tracą nieco na starcie przez brak elastyczności okresu spłaty. Mogliby o tym pomyśleć!”

Aleksandra, Puławy, lat 32

Ocena 3 na 5 - gwiazdki

„TAKTO Finanse to prosta procedura i szybka wypłata. Z drugiej strony jako stała klientka oczekuje dodatkowego bonusu. Inaczej nie zawaham się zmienić pożyczkodawcy!”

Władysław, Zambrów, lat 66

Ocena 4 na 5 - gwiazdki

„Udało mi się otrzymać pożyczkę od TAKTO Finanse na emeryturę. Nikt nie weryfikował też danych, które wpisałem we wniosku na stronie. Szybko otrzymałem pieniążki. Polecam.”

SPRAWDŹ OPINIE

 

TAKTO Finanse to wciąż pracująca na swój wizerunek instytucja świadcząca usługi pożyczkowe. W jej ofercie znajdziemy popularny produkt, którym jest pożyczka na raty oparta o proste zasady. Klient może pożyczyć do 10 000 zł rozłożone na 40 rat płatnych co miesiąc. Okres spłaty nie jest elastyczny, jednak tak długie rozłożenie pożyczki umożliwia spłatę całkiem wygodnych i niskich rat. Dużym plusem pożyczki od TAKTO Finanse jest to, że wszystkie formalności z nią związane załatwiane są online, decyzja podejmowana jest w 5 minut, a kwota pożyczki błyskawicznie wędruje przelewem na konto klienta. Jak złożyć wniosek o pożyczkę? Co warto wiedzieć o tym pożyczkodawcy? Na co zwrócić szczególną uwagę? Poniżej prześwietlamy ofertę pożyczki TAKTO Finanse.

Każdy klient szukający odpowiedniej pożyczki rozgląda się za idealnym rozwiązaniem dla siebie. Jak wiadomo na polskim rynku funkcjonuje wiele firm pożyczkowych, których oferty są co prawda podobne, jednak w większości różnią się w zasadach udzielania, maksymalnych kwotach i zasadach spłaty. TAKTO Finanse funkcjonuje na polskim rynku od 2012 roku, zatem posiada spore doświadczenie w obsłudze klientów, jednak nie oferuje elastycznego modelu spłaty. Maksymalna kwota pożyczki jest bardzo wysoka, w ofercie nie przewidziano szczególnych bonusów dla stałych klientów. Wielu klientów mimo to z niej korzysta. Dzieje się tak, ponieważ pożyczkę w TAKTO Finanse jest dość łatwo uzyskać, rata jest stosunkowo niewielka, a klient może otrzymać pieniądze w ciągu kilkunastu minut od rozpoczęcia wypełniania wniosku.

TAKTO Finanse - Wygląd strony głównej

TAKTO Finanse – wygląd strony internetowej pożyczkodawcy

Co warto wiedzieć o TAKTO Finanse?

TAKTO Finanse to również nazwa firmy, które realnie udziela pożyczek ratalnych. Jest to w 100 % polska instytucja działająca od niemal dekady, której siedziba mieści się we Wrocławiu. Interesujące jest to, że jako jedna z nielicznych firm pożyczkowych umożliwia klientowi zaciągnięcie dwóch pożyczek jednocześnie, co z jednej strony można uznać za plus, gdyż klient może realnie otrzymać dużo więcej pieniędzy, niż jest to dostępne jedynie przy jednym zobowiązaniu. Minusem z kolei jest to, że klient musi spłacać pierwszą pożyczkę przez minimum pół roku, co uniemożliwia zaciągnięcie większej kwoty za jednym razem. Klient aby otrzymać pożyczkę niekoniecznie musi posiadać umowę o prace, gdyż TAKTO Finanse akceptuje wiele źródeł dochodu, dlatego też, jeżeli ktoś jest zatrudniony na umowie zlecenie lub o dzieło, to wciąż ma spore szanse na otrzymanie pozytywnej decyzji w sprawie przyznania pożyczki.

Istotną kwestią z punktu widzenia osoby, która nie ma najlepszej historii kredytowej lub posiada wpisy w bazach dłużników jest to, czy TAKTO Finanse zaciągnie dane z baz na jego temat w trakcie podejmowania decyzji. Odpowiedź jest tutaj dwojaka, ponieważ z jednej strony firma sprawdza BIK, KRD i inne BIG-i, zatem sprawdza klienta pod kątem jego wiarygodności kredytowej. Jednak wiele osób zwraca uwagę, że mimo iż nie mieli dobrych wpisów, to i tak udało im się uzyskać pożyczkę na raty u tego pożyczkodawcy. Prawdopodobnie każda ze spraw jest rozpatrywana indywidualnie i odpowiedni dochód może zapewnić pozytywną decyzję w sprawie przyznania pożyczki osobie, która niekoniecznie może się pochwalić perfekcyjną historią kredytową.

TAKTO Finanse Oferta pożyczki na raty

Ofertą TAKTO Finanse jest pożyczka na raty, której kwota jest wybierana przez klienta z zakresu od 1 000 zł do 10 000 zł. Okres spłaty wynosi równe 40 miesięcy i jest stały, zatem klient nie ma możliwości aby go skrócić lub wydłużyć. Raty płatne są co miesiąc. Klient po spłacie 6 rat może wnioskować o kolejną pożyczkę. Pożyczkodawca akceptuje różne źródła dochodu, jednak nie przewiduje żadnych promocji i bonusów dla osób, które spłaciły już zobowiązanie. Warunki zatem dla wszystkich są takie same. Sama pożyczka w TAKTO Finanse wydaje się nieco droższa nie przeciętna. Wszystkie aspekty formalne załatwiane są zdalnie, a zawarcie umowy odbywa się telefonicznie lub poprzez kuriera. Wypłata pożyczki za pośrednictwem Blue Media trwa nie więcej niż 15 minut.

Dla kogo jest to dobra propozycja? Przede wszystkim dla tych osób, które potrzebują niedużej kwoty (do 10 000 zł), liczą na wygodną ratę i jednocześnie nie szczególnie zależy im na elastyczności spłaty. Z drugiej strony pożyczka w TAKTO Finanse może być dobrą opcją dla osób, które przewidują możliwość, że w trakcie spłaty zobowiązania pojawi się pilna potrzeba, której skutkiem może być konieczność dopożyczenia pieniędzy. W TAKTO zdecydowanie będzie to możliwe. W przypadku, gdy liczysz na bardziej elastyczną ofertę lub na wyższą kwotę powinieneś sprawdzić ranking pożyczek na raty, który umożliwi Ci dobranie rozwiązania do swoich potrzeb. Z kolei jeżeli otrzymałeś negatywną decyzję ze względu na nie wystarczającą wiarygodność kredytową powinieneś zapoznać się ofertami pożyczek bez BIK.

TAKTO Finanse Koszty pożyczki

40 miesięcy
1000 zł1256 zł
2000 zł2511 zł
3000 zł3767 zł
4000 zł5022 zł
5000 zł6278 zł
6000 zł7533 zł

CHWILÓWKI ZA DARMO

 

TAKTO Finanse Jakie wymagania?

Każdy kto miał styczność z pożyczaniem pieniędzy od instytucji wie, że niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z bankiem czy firmą pożyczkową, będzie ona miała w stosunku do klienta pewne wymagania, których spełnienie umożliwi sięgnięcie po wnioskowaną pożyczkę. Klienci rynku pozabankowego mają w tym aspekcie uproszczone zadanie, gdyż cały proces trwa znacznie krócej, a także nie ma obowiązku przedstawiania dokumentacji potwierdzającej zatrudnienie i uzyskiwanie określonych dochodów. Klient firmy pożyczkowej praktycznie wszystkie formalności załatwi samemu przez internet, zaś same wymagania pożyczkodawcy sprowadzają się do kilku prostych kwestii, których spełnienie nie powinno być szczególnie trudne.

Aby otrzymać pożyczkę w TAKTO Finanse należy być w odpowiednim wieku tj. pomiędzy 21 a 75 rokiem życia. Osoby młodsze i starsze pożyczki nie otrzymają. Do kolejnych wymagań tego pożyczkodawcy możemy zaliczyć posiadanie telefonu komórkowego, adresu e-mail, ważnego dowodu osobistego oraz polskiego obywatelstwa. Ponadto potrzebny jest stałych dochód, który umożliwi spłatę zaciągniętej pożyczki oraz przejście weryfikacji pod kątem wiarygodności płatniczej. Jak widać nie potrzeba wiele, aby otrzymać pożyczkę w TAKTO i większość osób spełnia wymagania postawione przez tą firmę. Jeżeli Ty również, to otrzymanie pożyczki od tego pożyczkodawcy powinno być jedynie formalnością.

ZŁÓŻ WNIOSEK

 

Jak dostać pożyczkę w TAKTO Finanse?

Ogromną zaletą TAKTO Finanse jest fakt, że oferta tej firmy jest dostępna za pośrednictwem internetu i wszystkie kroki w celu uzyskania pożyczki można przejść właśnie tą drogą. Klient może więc złożyć wniosek oraz zweryfikować swoją osobę poprzez stronę internetową tego pożyczkodawcy. Dodatkowo firma umożliwia alternatywną ścieżkę polegającą na kontakcie z konsultantem, który załatwi sprawę udzielenia pożyczki poprzez rozmowę telefoniczną. Masz zatem dwie możliwości. Możesz wypełnić wniosek online samemu i otrzymać decyzję w 5 minut lub zaznaczyć opcję, dzięki której to pracownik firmy skontaktuje się z Tobą. W tym drugim wypadku będziesz musiał czekać znacznie dłużej na podjęcie decyzji (do 24 godzin). Firma nie posiada oddziałów, ani pracowników mobilnych, zatem wnioskowanie o pożyczkę poprzez kontakt bezpośredni nie jest możliwe.

Niezależnie od tego, na którą formę kontaktu się zdecydowałeś musisz wejść na stronę TAKTO Finanse. Tam na stronie głównej widoczny będzie suwak, który odpowiedzialny jest za ustawienie kwoty, którą zamierzasz pożyczyć. Zwróć uwagę, że napis poniżej świadczy o tym, że pożyczka będzie na 40 miesięcy. Po prawej stronie widnieje kalkulacja Twojej raty, zaś poniżej (do rozwinięcia) przykład reprezentatywny. Jeżeli ustaliłeś kwotę, a rata będzie odpowiednio dopasowana do Twoich możliwości, kliknij w przycisk „Weź Pożyczkę”. Przejdziesz do krótkiego formularza, w którym będziesz musiał podać podstawowe dane na swój temat, takie jak: imię i nazwisko, pesel, numer tel, adres e-mail, nr dokumentu tożsamości. Kolejny krok to zaznaczenie zgód oraz wybranie, w jaki sposób zamierzasz wnioskować. Tak jak pisaliśmy powyżej możesz kliknąć w opcję wnioskowania przez internet (szybsza) lub prosić o zadzwonienie konsultanta (dłuższa). Jeżeli wybierzesz pierwszą opcję będziesz musiał przejdziesz do kolejnego etapu wniosku. Będziesz musiał podążać za instrukcją oraz zweryfikować swoją osobę za pomocą przelewu ze wskazanego wcześniej konta osobistego. Po przejściu tego etapu zostanie podjęta decyzja, a Ty na środki będziesz czekał ok. 15 minut. Jeżeli wybierzesz opcję konsultanta po prostu czekaj na telefon. Powinien wkrótce skontaktować się z Tobą pracownik firmy, który poprowadzi Cię przez resztę procesu.

TAKTO Finanse adres siedziby oraz dane firmy pożyczkowej

NAZWATAKTO Finanse Sp. z o.o.
KRS0000595762
NIP8951852770
REGON020114060
ADRESTAKTO Finanse Sp. z o.o.
Szczytnicka 11
50-382 Wrocław

 

TAKTO Finanse Zalety i wady

Zalety
✔️ Pożyczka bez zabezpieczeń
✔️ Prosta procedura online
✔️ Weryfikacja dokumentu za pomocą zdjęcia twarzy
✔️ Akceptowane różne źródła dochodu
✔️ Indywidualne rozpatrywanie sprawy (możliwość pożyczki z komornikiem lub złą historią kredytową)

 

Wady
❌ Niska kwota pożyczki
❌ Nieelastyczność raty – stały okres spłaty (40 msc)
❌ Wysoki minimalny wiek pożyczkobiorcy (21 lat)
❌ Brak promocji i bonusów dla stałych klientów
❌ Sprawdzane bazy dłużników

Numer telefonu i dane kontaktowe do TAKTO Finanse

Adres e-mail:info@taktofinanse.pl
Numer na infolinie:801006206
Strona internetowa:taktofinanse.pl

 

TAKTO Finanse Informacje o pożyczce

Wiek pożyczkobiorcy:
31 – 75 lat
Pierwsza Darmowa:
NIE
Maks pierwsza pożyczka1000 – 10000 zł
Maks kolejna pożyczka
1000 – 10000 zł
Termin spłat40 miesięcy
Czas wypłatyok. 15 minut

 

INNE FIRMY POŻYCZKOWE

Miloan - Logo
Visset - Logo
Banknot - Logo
Euroexpert - Logo
Aasa Polska - Logo
CreditStar - Logo
KredytOK - Logo
Vivus - Logo
Provema Credit - Logo
Freezl - Logo
Funeda - Logo
LendON - Logo
Kuki - Logo
Finbo - Logo
YOLO - Logo

WSZYSTKIE FIRMY

SPRAWDŹ RANKINGI

Opinie i dyskusja o TAKTO Finanse

Facebook

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Asystent Finansowy Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o