Volkswagen Bank – infolinia i kontakt

Volkswagen Bank - Infolinia i Kontakt

Volkswagen Bank – infolinia i kontakt
śr: 5 | opinii: 1
Czy wiesz jakie formy kontaktu oferuje swoim klientom Volkswagen Bank? Czy znasz poprawny numer na infolinię oraz adresy e-mail, które będą właściwie w celu załatwienia konkretnej sprawy. Volkswagen Bank nie posiada wielu różnorodnych sposobów kontaktu, tak jak mają w zwyczaju inne banki komercyjne. Warto jednak znać je wszystkie i wiedzieć czy dana sprawa będzie odpowiednia do załatwienia daną drogą kontaktową. Sprawdź najważniejsze informacje dotyczące kontaktu z Volkswagen Bankiem i dobierz odpowiednią formę tak, aby jak najlepiej i jak najefektywniej otrzymać interesujące Cię informacje.

Podobnie jak w przypadku klientów innych banków klienci Volkswagen Banku najczęściej wybierają infolinię jako ulubiony sposób kontaktu. Bezpośrednia rozmowa z konsultantem często jest wystarczająca do pozyskania niezbędnych informacji lub załatwienia konkretnej sprawy. Ten sposób, mimo że z pewnością niedoskonały jest też często znacząco szybszy niż alternatywne formy kontaktowania się z bankiem.

Volkswagen Bank Infolinia

Jak już wspomnieliśmy infolinia Volkswagen Banku jest najchętniej wybierana przez klientów i pomimo, że sam Bank w Polsce posiada jedynie oddział to zdaje się, że profesjonalnie podchodzi do komunikacji ze swoimi klientami zapewniając kilka numerów, pod którymi czekają wykwalifikowani konsultanci. W zależności od sprawy podany numer umożliwia kontakt w konkretnych godzinach. Wyjątkiem jest infolinia przeznaczona do zastrzegania kart, która jest dostępna od pon. do nd. przez 24h. Poniżej znajdziesz poprawne numery wraz z godzinami dostępności konsultantów.

 

Volkswagen Bank kontakt e-mail

Część spraw jest możliwa również do załatwienia przy pomocy e-maila. Podobnie do infolinii, tak i w tym przypadku funkcjonuje kilka adresów, które są bezpośrednio dedykowany dla konkretnych spraw. Drogą tą otrzymasz informacje o ofercie produktowej Volkswagen Banku, w tym o lokatach, kredytach gotówkowych, kredytach samochodowych, leasingu oraz o kwestiach związanych z danymi osobowymi. Pamiętaj, że komunikacja drogą e-mailową nie jest zabezpieczona, dlatego nie zawsze jest to dobry pomysł na przesyłanie danych wrażliwych. Poniżej prezentujemy wszystkie adresy e-mail oferowane przez Volkswagen Bank.

 

Volkswagen Bank Formularz reklamacyjny

Volkswagen Bank udostępnia również formularz reklamacyjny. Jak się domyślasz może być on przydatny do szybkiego złożenia reklamacji. Najprościej odszukać go wchodząc na stronę internetową banku. Powinieneś odnaleźć go w stopce strony (znajduje się na dole). Chcąc złożyć reklamację w ten sposób będziesz musiał podać wszystkie niezbędne informacje w tym: imię i nazwisko, określić status prawny (czy zgłaszasz reklamacje jako osoba fizyczna, firma, spółka itp), podać pesel oraz wskazać jakiego konkretnie produktu ona dotyczy itd., a także wpisać właściwą treść wiadomości. Masz możliwość dodania załączników. Na końcu kliknij „Wyślij zgłoszenie”. Twój wypełniony formularz zostanie wysłany do działu zajmującego się rozpatrywaniem reklamacji

Volkswagen Bank - Formularz do zgłaszania reklamacji

Volkswagen Bank kontakt listowny

Ostatnią możliwością kontaktu z Volkswagen Bankiem jest tradycyjny kontakt listowny. Na pewno powinien okazać się skuteczny, jednak niekoniecznie Twoja sprawa będzie tak szybko rozpatrzona jak w przypadku komunikacji przy pomocy infolinii czy kanałów elektronicznych. Zwróć uwagę, że dużym minusem tej formy kontaktu jest przede wszystkim czas dostarczenia fizycznie Twojego listu oraz odpowiedzi Banku do Ciebie. Jeżeli mimo wszystko jesteś zainteresowany kontaktem listownym, pamiętaj aby poprawnie zaadresować kopertę (wpisując adres korespondencyjny) oraz nadać przesyłkę poleconą z opcją potwierdzenia odbioru.

  • Adres siedziby oraz adres korespondencyjny Volkswagen Banku:
    Volkswagen Bank GmbH
    Rondo ONZ 1
    00-124 Warszawa
Volkswagen Bank - Logo


Ocena ogólna

Volkswagen Bank / Volkswagen Financial Services – opinie klientów i informacje
śr: 3.7 | opinii: 14

OPINIE I INFORMACJE


INNE BANKI

Getin Bank - Infolinia i Kontakt
PKO Bank Polski - Infolinia i Kontakt
inBank - Infolinia i Kontakt
ING Bank Śląski - Infolinia i Kontakt
Santander Consumer Bank - Infolinia i Kontakt
BNP Paribas - Infolinia i Kontakt
Santander Bank - Infolinia i Kontakt
mBank - Infolinia i Kontakt
Bank Pekao - Infolinia i Kontakt
Alior Bank - infolinia i kontakt
Konto firmowe w Volkswagen Financial Services:

Opłata za konto
10 zł

Wypłaty z bankomatów
2 zł

Opłata za kartę
9 zł

SPRAWDŹ RANKINGI

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Asystent Finansowy Recent comment authors
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o